شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2015-11-02 01:18 PM

(2015-11-01 09:51 PM)alizakeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام برو بچ تبرستانی عزیز چرا تاپیک مازندرانی ها اینقدر یخ بستهKhansariha (226)
دوستان هم استانی بنده قصد خرید pcp دارم و هم اکنون نیازمند یاری شما
از دوستان هر کسی آدرس اصلحه فروشی تو این شهر ها رو داره ممنون میشم بگه
(بابل-قائمشهر-نکا - بهشهر- بابلسر)
اگر مختصات جغرافیای رو حوصله داشتید بدید ک عالیه اگر نه همون نام فروشگاه و آدرس دقیق رو لطف کنید ممنون میشم

سلام

اگر ساری تشریف میارین لوازم شکار رامین دور میدون ساعت هاتسان داشت مدل دیگه نمیدونم

نو میخان یا دست دوم ؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Azin Mehr - 2015-11-02 04:24 PM

(2015-11-02 01:18 PM)hosseinebadian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-11-01 09:51 PM)alizakeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر مختصات جغرافیای رو حوصله داشتید بدید ک عالیه اگر نه همون نام فروشگاه و آدرس دقیق رو لطف کنید ممنون میشم

سلام

اگر ساری تشریف میارین لوازم شکار رامین دور میدون ساعت هاتسان داشت مدل دیگه نمیدونم

نو میخان یا دست دوم ؟

andytanha خیلی ممنون ایشالا فردا پس فردا میرم البته صبر میکنم دوستان دیگه هم آدرس بدن
اگر منظورتون مغازه وسط پاساژ ک یک بار چند وقت پیش رفتم ی جوون همسن و سال خودم بود و اون موقع میخواستم دیانا 52 بگیرم ک با ی برخورد سرد ک انگار از رو اجبار داره کار میکنه بهم جواب داد برا همین دیگه اونجا نرفتم
اما بانک شکار بلوار خزر رفتم ک نداره و سمت 22 بهمن هم رفتم ک نداشت اما گفت اگر میخوای برات میارم و منظورش از تهران بود و من بیشتر ترجیح میدم سلاح رو فروشگاه داشته باشه
چون از این دلال بازیها و سفارش کاری خاطره خوشی ندارم
ترجیحآ نو میخوام 52 رو ک انتخاب قبلیم بود میخواستم دست دو بگیرم . ب جز ماشه بقیش رو آدم خودش میتونه تعمیر کنه هر چقدر هم ناشی باشه
اما pcp داستانش فرق میکنه و ریسکش خیلی بالاست

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - andytanha - 2015-11-02 04:56 PM

سلام دادا
خودش نداره شما هرپ مخوای بگیر با حد اقل پورسانت بهت میده
اگه460 میخوای کالیبر4.5 من دارم as

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2015-11-02 06:14 PM

(2015-11-02 04:24 PM)alizakeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-11-02 01:18 PM)hosseinebadian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

نو میخان یا دست دوم ؟

andytanha خیلی ممنون ایشالا فردا پس فردا میرم البته صبر میکنم دوستان دیگه هم آدرس بدن
اگر منظورتون مغازه وسط پاساژ ک یک بار چند وقت پیش رفتم ی جوون همسن و سال خودم بود و اون موقع میخواستم دیانا 52 بگیرم ک با ی برخورد سرد ک انگار از رو اجبار داره کار میکنه بهم جواب داد برا همین دیگه اونجا نرفتم
اما بانک شکار بلوار خزر رفتم ک نداره و سمت 22 بهمن هم رفتم ک نداشت اما گفت اگر میخوای برات میارم و منظورش از تهران بود و من بیشتر ترجیح میدم سلاح رو فروشگاه داشته باشه
چون از این دلال بازیها و سفارش کاری خاطره خوشی ندارم
ترجیحآ نو میخوام 52 رو ک انتخاب قبلیم بود میخواستم دست دو بگیرم . ب جز ماشه بقیش رو آدم خودش میتونه تعمیر کنه هر چقدر هم ناشی باشه
اما pcp داستانش فرق میکنه و ریسکش خیلی بالاست

دوست عزیز مغازه رامین دروازه بابل بعد از خیابون ملت به سمت میدون شهرداری تویه یه کوچه که سرش لوستر فروشی رامین خودش ادم خوش برخوردیه البته یخورده بازاری هست ولی قیمت ای تی معلوم 1300 و 1400
قنداق سنتیک و چوبی
از 52 ارزون تره قیمت مناسب تفنگ خوبیم هست
دوست دارین شماره براتون پیام کنم اگر راهنمایی از دستمون بر میاد در خدمتیم

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Azin Mehr - 2015-11-02 07:08 PM

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Azin Mehr - 2015-11-02 08:29 PM

(2015-11-02 04:56 PM)andytanha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دادا
خودش نداره شما هرپ مخوای بگیر با حد اقل پورسانت بهت میده
اگه460 میخوای کالیبر4.5 من دارم as

ممنون اما فعلآ نظرم اومده سمت pcp میخوام امتحانش کنم
من 2 هفته پیش قصد کردم ی تفنگ فنری با قدرت بالا تهیه کنم اولش هاتسان 125 اسنایپر رو انتخاب کردم اما بعد دیدم همه به خاطر لگد بالاش و در نتیجه دقت پایین مینالن بعد توجهم رفت سمت گامو و بعد هم دیانا 52 و 460 ک در نهایت 52 رو ب چند دلیل ترجیح دادم
اما الان ی مقدار بودجه بهم رسید و گفتم pcp رو امتحان کنم و تو رنج پایین دیدم همه از at 44 راضی هستن
الان همینم کشش بدم میترسم همینطور توقعم بره بالا و سردیم کنهKhansariha (214)

hosseinebadian نوشته شده توسط:

(اینطور ک بنده متوجه شدم منظورتون دقیق ب ساعت نبود و اول حدودی آدرس دادید و من فکر کردم منظورتون همون دو تا مغازه کوچک داخل پاساژ دور میدان ساعت)
تا الان ک از همه دوستان سوال کردم ک فروشگاه تو ساری سراغ ندارن .
همه جا آدرس دادن الا این فروشگاهی ک شما گفتید و بنده هم ازش خبر نداشتم
بله لوستر فروشی رو میدونم گجاست ایشالله فردا میرم ببینم دارن
درسته قیمت خدارو شکر مثل چیزای دیگه سلیقه ای نیست و هرکی هرچی دلش میخواد نمیگه
من فقط دنبال جایی هستم ک تفنگ رو خودش داشته باشه حداقل قبل خرید ی دست بگیریم ببینیم خوشدست هست
تا جوری نشه که بیعانه بدیم و خرید رو قطعی کنیم و بعد ک طرف تفنگ رو آورد نوع قنداق با سلیقه و ... جور نباشه ب دلمون نشینه
البته قنداق چوبی ب نظرم هم قشنگ هم خوش دست تره اما چون ارزش 100 تومن بیشتر رو نداره ، میخوام سنتیک بگیرم و قنداقش متفاوته برا همین میگم

ممنون میشم شمارتون رو بدید تا اگر مشکلی یا سوالی بود مزاحمتون بشمKhansariha (8)

راستی ی سوال من مخزن اکسیژن 10 لیتری دارم و برای دستگاه هوا برش. میشه با همین شارژ کنم؟
(البته منظورم این نیست مخزن 10 کیلویی رو با خودم اینور اونور ببرم کپسول همیشه منزل میمونه و فقط برای شارژ تو منزل استفاده میشه)
میخوام بدونم از لحاظ فشار و ... مشکلی نداره؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - talebeamoli - 2015-11-02 10:57 PM

سلام دوستان
من قدیم قدیما که ساری دانشجو بودم از میدون ساعت به سمت میدون شهدا یه مغازه لوازم شکار میدیدم

نمیدونم هنوزم باشه یا نه
قضیه مربوط به 6 سال قبله

در ضمن اگه مسیرت به آمل بخوره مغازه اقای شهره پی سی پی داره

ادرسش هم به هر کسی بگی دم پل بهت نشون میده بعد که رفتی دم پل تقریبا همه مغازه مجید شهره رو بلدن

چن تا اسلحه فروشی دیگه هم تو امل هست ولی pcp نمیارن

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2015-11-03 12:31 AM

(اینطور ک بنده متوجه شدم منظورتون دقیق ب ساعت نبود و اول حدودی آدرس دادید و من فکر کردم منظورتون همون دو تا مغازه کوچک داخل پاساژ دور میدان ساعت)
تا الان ک از همه دوستان سوال کردم ک فروشگاه تو ساری سراغ ندارن .
همه جا آدرس دادن الا این فروشگاهی ک شما گفتید و بنده هم ازش خبر نداشتم
بله لوستر فروشی رو میدونم گجاست ایشالله فردا میرم ببینم دارن
درسته قیمت خدارو شکر مثل چیزای دیگه سلیقه ای نیست و هرکی هرچی دلش میخواد نمیگه
من فقط دنبال جایی هستم ک تفنگ رو خودش داشته باشه حداقل قبل خرید ی دست بگیریم ببینیم خوشدست هست
تا جوری نشه که بیعانه بدیم و خرید رو قطعی کنیم و بعد ک طرف تفنگ رو آورد نوع قنداق با سلیقه و ... جور نباشه ب دلمون نشینه
البته قنداق چوبی ب نظرم هم قشنگ هم خوش دست تره اما چون ارزش 100 تومن بیشتر رو نداره ، میخوام سنتیک بگیرم و قنداقش متفاوته برا همین میگم

ممنون میشم شمارتون رو بدید تا اگر مشکلی یا سوالی بود مزاحمتون بشمKhansariha (8)

راستی ی سوال من مخزن اکسیژن 10 لیتری دارم و برای دستگاه هوا برش. میشه با همین شارژ کنم؟
(البته منظورم این نیست مخزن 10 کیلویی رو با خودم اینور اونور ببرم کپسول همیشه منزل میمونه و فقط برای شارژ تو منزل استفاده میشه)
میخوام بدونم از لحاظ فشار و ... مشکلی نداره؟
[/quote]

دو تا مغازه داره رامین یکی همون دکه دور میدون ساعت که تعمیرات بیشتر یکی تو این کوچه درواز بابل شعبه دومش
من تفنگ دیدم اونجا اگر تموم کرده باشه میاره نیاز به بیانه نیست والا من سنتیک قنداق ساده دیدم اونجا فقط

در مورد مخرن هوا نمیدونم چجوریه یکی از بچه ها گفت که یک مخرنه دو کیلو اکسیزن داره باهش ای تی شارژ میکنی اینو تو فروم از اساتید بپرس من خودم کپسول 6 لیتری دراگر دارم که میبرم اتشنشانی شارژ میکنه البته دستور امده که باید کپسول استاندارد باشه

البته اسلحه من والتر مخزنش جدا میشه و مستقیم به کپسول وصل میشه ولی ایتی باید با شلینگ به کپسول وصل کنی چون مخرن تفنگ برای شارج جدا نمیشه

اون شلنگ با 50 تومن میتونی بدی درست کنن

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2015-11-03 06:26 PM

سلام دوستان گرامی!

دوست ساروی که تفنگ بادی می خواهید لطفا اطلاعاتتون رو کامل کنید و سپس برای خرید تشریف ببرید تهران پایین خیابان فردوسی پاساژ سیما و اطراف آن.
چرا این دور ور وقتتون رو تلف می کنید و از افراد سطح پایین با قیمت بالا خرید می کنید. فروشگاههای تهران از هر نظر متفاوت است. راستی اینقدر دوره!؟!!!!!!!!!!!! Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - BAHMANRAHIMI - 2015-11-03 07:26 PM

سلام بر دوستان مازنی، متاسفانه قیمت اسلحه در مازندران بالاست و همینطور که هماخان فرمایش کردند تهران جای بهتری برای خرید هست. فصل شکار خوب و خوشی رو برای همه آرزو میکنم.
ارادتمند همه دوستان