شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-09-09 07:27 PM

آقا هما،آقاسيد،آقا مرتضي تشريف نيووردين

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hashem52 - 2012-09-10 06:43 AM

سلام دوستان
از اینکه میبینم دارید برای آخر هفته محیا می شوید خوشحالم،کاش ما هم بودیم انشاءالله که خوش بگذره با خاطرات شیرین،من فکر کنم آ سید الان شب ها هم بهر شنیدن صدای بوووووووووووووووق اعظم در اعماق جنگل های آمازونی سمت خودشون به سر می برند و کمتر مجال افتخار دادن به مار را دارند،حاج احمد که به سلامتی این چند روزه بارانی انشاءالله به مقصود نائل گشتند(خسته نباشید برارون)،حاج احمد عزیز اون تصاویر شاخ به راستی که روح آدم را جلا میده و هنوز آدم فکر میکنه طبیعت زنده و پابرجاست،خیلی با این عکس ها حال کردم(راستی حاجی................نوش جان)در ضمن دوستان بزرگوار در فکر یه قرار برای نمایشگاه شکار هم باشید که البته با توجه به اشتیاقی که به طبیعت و شکار در دوستان میبینم احتمالا در صورت امکان حضور می یابند،حضور آ سید و حاج احمد که انشاءالله قطعی است،سید جان اون بوووووووووووووق بدخت را بیخیال،داداش چند تا عکس آپ هاکن که این تهران........بپیستمی،ارادتمند،روز خوش،زنده باد مازندران مازنیKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2012-09-10 07:08 AM

سلام به دوستان عزیز
در خصوص به کجا رفتن نظر خاصی ندارم و تشخیص دوستان مجرب برایمان حجت
اما در مورد زمان رفتن جمعه این هفته متاسفانه مقدور نیست وپنج شنبه گزینه مناسبی است چهارشنبه وضعیت هوا مساعد نیست.
در مجموع زحمات دوستان یک طرف وضعیت آب و هوا بسیار مهم است. هر چند پنج شنبه هم وضعیت ممکن است چندان مناسب نباشد ولی جمعه ظاهرا خوب است.
کاسه چه کنم در دست بنده!!!!Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-09-10 08:11 AM

سلام
آقا هاشم اسم مارو هم تو ليست نمايشگاه رد كنيد!
5شنبه هم روز خوبيست........

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-09-10 08:48 AM

دوستان سلام
هاشم جون نمایشگاه کی هست؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-09-10 09:08 AM

حاجي سلام
پيداكردن و فروختن شاخ اشكارگو مشكل داره؟!
اگه 4 تا عكس هم بزاريد (هرچي باشه جالب باشه) بزنم به تشلاك تاپيك كلي جلو رفته

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-09-10 09:09 AM

دوستان جهت تنوع وهمچنین یه کم آشنایی با شهرستان سوادکوه یه چند تا عکس ازش میزارم که دستتون بیاد
اول راه آهن- این 3 خط طلا هست که قطار چون مستقیم نمیتونه این کوه رو بره بالا 3 بار به صورت مارپیچ این کوه رو دور میزنه
[تصویر: 13472548913.jpg]

این یکی هم پل معروف ورسکه از نمایی متفاوت که یه مهندس آلمانی ساخت وبعد جهت اطمینان دادن به لوکوموتیوران در اولین عبور قطار دست زن وبچشو گرفت ورفت زیر پل وایساد.
[تصویر: 13472548912.jpg]

این هم غار اسپهبد خورشید که بزرگترین طاق طبیعی دنیاست وداخلش یادگارهایی از پادشاهان کوهستان وابزار آلات مبارزه وشکار.
[تصویر: 13472548911.jpg]

این هم قلعه کنگلو در 4 فصل یادگار پادشاهان کوهستانها که سالهای متمادی در اینجا از استان مازندران محافظت میشد.
[تصویر: 13472548924.jpg]
عکاس هم من نیستم
نه علی آقا مشکلی نداره. کاربرد صنعتی داره مثلا ساختن دسته چاقوو...
البته اگه خودت از سرش زنده زنده بککنی مشکل داره خخخخخخ
Khansariha (129)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-09-10 09:21 AM

لطف كردين
همشون يه طرف و اون گاو قرمز زير ورسك يه طرف!خخخخ
شوخي كردم اون 4 فصل زيباترين بود
جواب بنده رو هم نداديد

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-09-10 09:21 AM

سلام دوستان،صبح بخیرKhansariha (8)
احمد جان واقعا عکس هات قشنگ بود.مرسی برادر

خوبه،پس الان اومدن هما خان،آقا مرتضی و سید محمد جان و علی آقا قطعی شد.بسیار عالی Khansariha (214)

معلوم شد آخر هفته (پنجشنبه یا جمعه) باشه.فقط یه مشکلی هست Khansariha (226) اینه که من از فردا سه شنبه دارم مبیرم ایرا تا پدرومادر عزیز رو بعد 3 هفته زیارت کنم!! فکر نکنم بشه این هفته بتونم بیام،ولی برای هفته بعد قول 100% میدم به امید خدا. مشکلی که نداره اساتید؟؟ از همین الان قرار 5شنبه ی هفته بعد تاریخ 91/6/30 رو فیکس میکنیم به امید خدا. باشه؟ کسی مشکلی نداره؟ زمانش خوبه؟

دوستانی که میخوان بیان حتما نطرشونو بگن.مرسی
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-09-10 09:33 AM

حالا که شاخ جلا میده قلبو یه تصویر دیگه که متعلق به یه نر جوون هست .

[تصویر: 13472568641.jpg]