شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2015-07-15 12:36 PM

سلام دوست عزیز ااینجا تو این تاپیک هرچه دل تنگت میخواهد بگوKhansariha (8) اگه از خودش سر و صدا زیاد ایجاد میکنه هنگام پریدن احتمالا جیجاق هستس کرکرا هم میتونه باشه با توجه به این فصل .
[تصویر: kkkk.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - alintr - 2015-07-15 06:32 PM

[تصویر: 2015_07_07_23_20_25.jpg]

[تصویر: 2015_07_07_23_19_59.jpg]

.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mehdigorji - 2015-07-16 10:13 AM

(2015-07-15 09:39 AM)talebeamoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام
یه سوال داشتم
دلیل اینکه این سوال رو اینجا مطرح میکنم اینه که یه پرنده خاص هست تو جنگلهای اطراف آمل چندین بار دیدم نمیدونم اسمش چیه گفتم شاید بچه های هم استانی دیده باشن
شکمش سبز کم رنگ پشتش قهوه ای
نوکش کلفت و محکم تقریبا اندازه کبوتر
نشد ازش عکس بگیرم
خیلی خوش رنگ و قشنگ
کسی میدونه اسمش؟
حلاله؟

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در این ماه مبارک
این پرنده باید یک نوع فاخته باشه ، شما زحمت بکش از اینترنت تصاویر پرندگان بومی جنگلهای مازندران رو سرچ کن و عکسش رو اینجا قرار بده تا دوستان بهتر متوجه بشن .. موفق باشید و منتظریم
(2015-07-08 08:18 PM)alintr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامی دوباره خدمت دوستان
بعد از افطار جانی دوباره گرفتم گفتم ی پستی بزنم
لطفا دوستان همکاری کنن و نظری بدن تا تایپیک گرم شه

[تصویر: 2015_07_07_23_14_52.jpg]

[تصویر: 2015_07_07_23_08_18.jpg]

.

با تشکر از عکسهای لذتبخش شما
مکان باید مهربان رستمکلا باشه درسته ؟

خواهشی از همه عزیزان دارم ، اینکه هر عکسی یا تصویر که قرار میدید به خاطر کامل تر شده کار ارزشمند شما بهتره که مختصری هم در مورد عکس توضیح بفرمائید Khansariha (8)
(2015-07-12 08:17 AM)MEHDI-SHOOTER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام سلام Khansariha (8)

آقا مهدی گرجی،،خوش اومدی برادر،، نگفتی اهل کجایین؟؟

یه چندتا عکس از کرال پانچرت بذار،، یکم از خصوصیاتش بگو، نظر خودت راجع بهش چیه؟ به نظرت چه عیبهایی داره ونقاط قوتش چیه؟؟
راستی چه قیمت خریدی؟؟

این تفنگ چون تقریبا جدید اومده بازار اطلاعات درست و کاملی ازش نداریم.....
(البته خودم میدونم که یه تاپیک مجزا برای خودش داره و کامل توضیح دادن،، ولی تجربه و نظر شخصی آقا مهدی رو میخوام بدونم!!)

در مورد خرید تلنبه هم دقت کن و قبلش "خوب فکر کن!! "
من اگه جات بودم سمت تلنبه نمیرفتم! البته خودم تلنبه خریدم برای تفنگم ولی پشیمونم Khansariha (226)

الان شما برای شارژ کردن اون تفنگ دوتا گزینه ی مناسب داری: یکی تلنبه و دومی کپسول!

خوب راجع به هردوتا تحقیق کن بعد بخر ،، هر دوتا تقریبا هم قیمت هستن،
برای من و شمایی که بودجه مون محدوده اشتباه در خرید این وسیله خیلی گروون تموم میشه!

Khansariha (256)

با سلام و عرض ارادت محضر شما بزرگوار که بنده رو لایق محبت خودتون دونستید ، بنده اهل بهشهر هستم ، کرال رو تفنگ مناسبی دیدم با توجه به pcp های متعارف و معروف اروپایی ، کرال پانچر هم کیفیت خوبی داره و با توجه به قیمت کیفیت قابل قبولی داره ! به همین خاطر با توجه به برندهای معروف اروپایی که قیمتهای بالایی دارن و بیشتر نون برند خودشون رو میخورن
این تفنگ هم شروع خوبی برای pcp بازی هست ؛ بنده فعلا در فاصله 30 متری دوربین رو صفر کردم و با 10 شات مکرر یک سکه 100 تومنی رو زدم ، فعلا همین مقدار برای کار بنده خوبه ، البته کرال پانچر در سری های اول مقداری اشکالاتی داشته که در مرحله های دوم و سوم رفع شده و حتی دوستان هموطن تبریزی به نام آقا یاشار که عمده وارد کننده این سلاح هست لوله ها و خشابهارو تنظیم می کنه و بعد پخش میکنن که خریداران از تست ها و گروپهایی که میگیرن راضی باشن ، تلمبه و کپسول فعلا بنده نخریدم و موندم کدومش رو بگیرم !؟ که خودش سلیقه ای هست ؛ البته دوستان اگر اطلاعاتی از کپسول دارن لطفاً همفکری کنید .. متشکرم

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - alintr - 2015-07-16 05:26 PM

نقل قول :با تشکر از عکسهای لذتبخش شما
مکان باید مهربان رستمکلا باشه درسته ؟

نه برادر اینجا اهودشت ار توابع ساری هست.
این نقطه عمق اب تقریبا س متر.
باورتون نمیشه امسال این رودخونه کامل خشک شده فقط سنگ مونده
تا الان سابقه نداشته.

.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - alintr - 2015-07-17 11:30 AM

سلام دوستان
شمه حال خاره؟؟؟؟؟
کوتر شکار فصل نزدیک بیه باتمه ی پستی در این رابطه بزنم

[تصویر: Dove_Hunting1.jpg]

ی چند تایی عکس آموزشی میزارم انشاالله بدرد دوستان بخوره.البته شما همه استادنی
دوستان ی لطفی بکنید اگ تو شکار خاصی مهارت دارین از ما دریغ نکنین.
هم کیفیت پست بره بالا هم خود پست همیشه بالا باشه.
انشاالله فصل شکار عکس های فول اچ دی از ش شکارهای قدیمی یلمه حال هاکنین شم روان جه بازی هاکنم.
ی خواهش هم از داداشیا داشتم اگ ممکن هست سعی کنین مازندرانی صحبت کنیم

[تصویر: final210.jpg]

[تصویر: final110.jpg]

[تصویر: final3.jpg]

.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2015-07-17 01:31 PM

سلام برادران عزیز عید فطر رو پیشاپیش به همتون تبریک میگم عیدتون مبارک Khansariha (8) Khansariha (8)
[تصویر: DSC-0055.jpg]
[تصویر: aaass.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2015-07-17 07:28 PM

با سلام Khansariha (48)
طاعات و عبادات مقبول درگاه حق، سعیتان مشکور، عیدتان مبارک Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - talebeamoli - 2015-07-19 12:36 AM

سلام دوستان
منظورتون از کوتر همون کبوتر صحرایی هست؟
از کی میشه پیداشون کرد؟
و کجاها باید پیداشون کنم
شرمنده اگه سوالات زیاد شد
با چه نمره از ساچمه باید شکارشون کر؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - alintr - 2015-07-19 08:19 AM

(2015-07-19 12:36 AM)talebeamoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
منظورتون از کوتر همون کبوتر صحرایی هست؟
از کی میشه پیداشون کرد؟
و کجاها باید پیداشون کنم
شرمنده اگه سوالات زیاد شد
با چه نمره از ساچمه باید شکارشون کر؟

داداشی کوتر کلا ب کبوتر میگن ک تو مناطق مازندران چند نوع کبوتر داریم ک من عاشق چنبلبی فقط.
زمان دقیقش رو نمیدونم
اما منطقه ما اوایل پاییز میان
معمولا هم رو نوک تپه ها ب قول خودمون رو یال ها پیدا میشن.
برو زیر درخت های بلوط ترجیحا بلند ترینش بشین خودشون میان.
نمره ساچمه هم بستگی ب تفنگت داره.کلا کوتر چمبلی چون از بقیه کبوتر های صحرایی بزرگتر خیلی بدتیر هست.
من چون تفنگم خیلی جمع و توپی میزنه با تراب 7.5 میزنم.دیگه شما با در نظر گرفتن الگو پخش ساچمه تفنگتون ی شماره ای انتخاب کنید ک اگ کمتر گرفت کبوترو بندازه.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - andytanha - 2015-07-19 08:26 AM

سلام به دوستان مازندرانی
میخوایم بریم ماهی گیری کجا رو پشنهاد میدین که دست خالی حد اقل بر نگردیم ؟