شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mozafar - 2015-07-04 07:50 AM

سلام دوست عزیز خوش امدی
من صاحب خونه نیستم ولی به رسم ادب بهتون خوش آمد میگم امیدوارم از تجربیات خوبتون اینجا استفاده کنیمKhansariha (8)

هما خان خوب کردی داداش چیزی نمونده تا عاشقی!Khansariha (48)Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - andytanha - 2015-07-04 10:22 AM

سلام به همه هم زبون های خودم
شمه حال احوال چتیه/
نماز روزه قبول بوه انشالله
برارون مله چخبره/
داداش مظفر شما چطوری خوشی سلامتی/
talebeamoli داداش خش بموی .Khansariha (8)
Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mozafar - 2015-07-04 11:32 AM

درود
دوستان و هم استانیهای عزیز امیدوارم ایام به کام ،سلامت و شاد باشید
هما خان راست میگن خدا شاهده دلمون تنگ میشه،قبول گرفتاریها زیاده ولی هر از گاهی یه پست گذاشتن واسه اینکه دلتنگی ما بر طرف شه خیلی وقت نمیگیره

andytanha عزیز مرسی از لطفت

دوستان فعلابا عکسها عشقبازی کنید،دیگه چیزی نمونده ها!!Khansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی این عکس آخری بدجوری قلقلکم میدهااا
ایشالا تو فصل شکار امسال همش از این صحنه ها جلو چشاتون باشهKhansariha (48)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2015-07-04 11:39 AM

(2015-07-03 10:26 PM)talebeamoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مخلص همه دوستان
من به تازگی وارد این انجمن شدم
آملی هستم مخلص همه مازرونی ریک ریکائون

سلام و عرض ادب خدمت عضو تازه وارد مازرونی آملی سک عزیز خخخ. من تعجب کردم گفتی ریکا.خودم آملی نیستم اما دوستان آملی دارم که به جای ریکا از لفظ سک با کسره ی (س) استفاده میکنن به هرحال آقا خیلی خوش اومدی انشالله باهم بیشتر آشنا بشیم و از تجربیات شما هم استفاده کنیم. خودتونو معرفی کنید فیض ببریم. من غلامیان از قائم‌شهر کوچیک همه ی مازرونی های سایتKhansariha (8)
آقا مظفر عزیز خوب بلدی با روح و روان ملت بازی کنیا بابت عکسات دمت گرمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - talebeamoli - 2015-07-04 02:53 PM

خواهش میکنم
منم ابیاک هستم
معمولا با تک لول ترک پیرم میرم شکار
عاشق خی شکار و تشی و خرگوش
یه وقت هایی هم با تفنگ بادی
من تو انجمن های زیادی بودم ولی اینجا یه جای دیگست
بخصوص داشتن این همه دوست هم استانی با داشتن نقاط مشترک در شکار و فصل شکار
بهرحال مشتاق یاد گیری از دوستانم
ارادتمند همه دوستان بزرگوار

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2015-07-04 02:56 PM

سلاممممممممممممم و عرض ادب خدمت دوستان.اول خوشامد بگم به دوست جدیدمون.بروبچ مخلصانیم حال و احوال؟هما خان یار همیشه در صحنه خدا قوت بقیه رو هم چاکریم.اقا ما هم هستیم همین گوشه کنارا و ارادتمندیمhttp://s6.picofile.com/file/8197729476/%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5%DB%B0%DB%B4%DB%B1%DB%B0_%DB%B1%DB%B7%DB%B4%DB%B9%DB%B4%​DB%B0.jpg

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - alintr - 2015-07-04 03:32 PM

سلام
دوستان
اینم بخش کوچکی از ....

[تصویر: 2015_06_21_3_16_46.jpg]

[تصویر: 2015_06_21_3_18_58.jpg]

اینم ی صحنه بکر و دست نخورده حالشو ببرید :

.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2015-07-04 04:05 PM

ماشاالله رنجر135 دادا تیغ برا. 5.5 هستش؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - alintr - 2015-07-04 04:11 PM

داداشی عکس ها واسه الان نیست.
صفحه های قبلیو نگاه کردم دیدم هرنوع عکسی میزارن منم شبیه ب همون عکس ها گزاشتم.

(2015-07-04 04:05 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماشاالله رنجر135 دادا تیغ برا. 5.5 هستش؟

آری برادر
قابل نداره

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2015-07-04 04:33 PM

[تصویر: DSC-0045.jpg]
[تصویر: DSC-0048.jpg]
[تصویر: DSC-0050.jpg]