شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - chekel - 2015-01-14 11:20 AM

(2015-01-14 11:02 AM)andytanha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-14 10:07 AM)chekel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها یه سوال داشتم . برای شکار تیکا توی روزهای آفتابی مثل این روزها کدوم منطقه بهتره برم ؟
1. شالیزاری 2. گندم زار 3. جنگل 4. باغات 5. ....

بهترین مکان جایهای هست که درختان
خرمالو+ولیک +انار+انگور با پوشه درخی انبوه باشه عالیه

سلام . ممنون از راهنمایی شما
راستش دیروز رفتم یه جای که کلی درخت خرمالو داشت اما دریغ از یک دونه تیکا ( توی روزهای برفی و سرد اون نقطه همیشه پر بود از تیکا ) واسه همین پرسیدم شاید توی روزهای افتابی و گرم جای دیگری باید براشون کمین کرد.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mmahdighomi - 2015-01-14 12:07 PM

سلام، دوست عزیز هفته گذشته من تو روز آفتابی (سمت نور) در زمین های شالی کنار جنگل زیاد دیدم، ساعت 9 تا 12 زیاد بودند، البته به دلیل نزدیکی به منطقه مسکونی امکان استفاده از ساچمه زن نبود و از پی سی پی استفاده کردیم

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - andytanha - 2015-01-14 12:13 PM

(2015-01-14 11:20 AM)chekel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-14 11:02 AM)andytanha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-14 10:07 AM)chekel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها یه سوال داشتم . برای شکار تیکا توی روزهای آفتابی مثل این روزها کدوم منطقه بهتره برم ؟
1. شالیزاری 2. گندم زار 3. جنگل 4. باغات 5. ....

بهترین مکان جایهای هست که درختان
خرمالو+ولیک +انار+انگور با پوشه درخی انبوه باشه عالیه

سلام . ممنون از راهنمایی شما
راستش دیروز رفتم یه جای که کلی درخت خرمالو داشت اما دریغ از یک دونه تیکا ( توی روزهای برفی و سرد اون نقطه همیشه پر بود از تیکا ) واسه همین پرسیدم شاید توی روزهای افتابی و گرم جای دیگری باید براشون کمین کرد.

سلام
شما صبح زود برین کمین کنید اون موقع میبینید چه خبره صبح برای خوردن غذا رو درخت خرمالو پره راحت بالای 10 تا میزنید

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - shekaarban - 2015-01-14 04:17 PM

سلام
دوستان کسی نیست منو راهنمایی کنه تو مازندران مراکز شارژ کپسول پی سی پی هست یا نه؟
ممنون

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2015-01-14 05:40 PM

سلام دوست عزیز
ساری

ایستگاه اتشنشانی جنب ملا مجدین

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - shekaarban - 2015-01-14 05:54 PM

(2015-01-14 05:40 PM)hosseinebadian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز
ساری

ایستگاه اتشنشانی جنب ملا مجدین

ممنونم از راهنماییتون
هرنوع مخزن با هر حجمی رو پر میکنند و تا فشار 300 بار انجام میدن؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2015-01-15 11:49 AM

تا 300 بار میتونند ولی بستگی داره دلشون بخاد یا نه تا 200
کردم من اونجا

ایندفعه میخام درخاست کنم 300 پر کنه

من یه بار رفتم اونجا

موفق باشی

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2015-01-15 04:40 PM

سلام دوستان عزیز .حال و احوال؟اقا این بی شکاری و بی پروانگی و اب و هوای مزخرف بدون برف و بارون بد جوری داره ضد حال میزنه ها.امیدوارم دوستان هرجا هستن دلشون خوش باشه.نامردیه یادی از دوست صمیمی و قدیمیم نکنم.یادش بخیر.[تصویر: DSC_0500.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2015-01-16 08:56 PM

سلام دوستان.بدون شرح[تصویر: DSC_2453.jpg] [تصویر: DSC_2454.jpg] [تصویر: DSC_2458.jpg] [تصویر: DSC_2460.jpg][تصویر: DSC_2463.jpg] [تصویر: DSC_2464.jpg][تصویر: DSC_2466.jpg] [تصویر: DSC_2474.jpg] [تصویر: DSC_2475.jpg] [تصویر: DSC_2487.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2015-01-17 07:21 PM

با سلام بر دوستان عزیز
سیدجان! این اوضاع کنونی بیشتر بر جان سیو تیکا خطر دارد تا اعصاب شکارچیان! از سئولات دوستان پیداست!
راستی خبر دارم بعضی ها در این اثنا رکورد شخصی شان را افزایش دادند! جای پی سی پی داران سبز(حزب باد!)