شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - سنگک - 2015-01-04 09:06 PM

با سلام فراوان خدمت دوستان مازندرانی عزیز.واقعا استان زیبایی دارید.خصوصا شهر رویایی رامسر.ای کاش روزی خدا قسمت بفرماید یک کلبه کوچکی هم که شده در استان شما بخرم خصوصا نزدیک شهر رامسر.

بنده دوبار دیوانه وار عاشق شدم البته منظورم عشق به جز خدا و همنوع هست.شاید بخندید ولی بار اول سال 1370 بود که برای بار اول تفنگ دیانا 48/52 را پشت ویترین دیدم.و از زیباییش هوش از سرم و دل از کفم رفت.که انصافا هنوز هم بعد از این همه سال یکی از زیباترین تفنگهای بادی هست.و دومین بار سال 1385 که به شهر رامسر رفتم و دیدن این شهر هوش از سرم و دل از برم برد.آبانماه بود و در چند روزی که آنجا بودم چنان سیلی آمد که در لوله کشی شهر پر شده بود از خاک و گل.یادش بخیر

فقط کمی اذیت شدم چون هرچه نگاه به جلو و چپ و راست و بالا می کردم هیچ اثری از گله های کبوتر و یا قمری نبود.

موفق و پیروز باشید.Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2015-01-05 07:54 PM

سلام دوستان و قلندران و میرشکاران.حامد خان ما که هیچی داداش .شما باید فعلا دم هما خان رو ببینی خخخخخخخخخ.بیا بالای سر عزیز.مادر خدمتیم.[تصویر: DSC_2425.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - saheb - 2015-01-06 01:14 PM

دوستان همسایه!!Khansariha (8)
انقدر عکس برف پارسال رو نزارید گریه‌ام گرفت!!! فکر نمیکنم امسال برف داشته باشیم
هرچی بارون و سردی هوا بود همه توی پاییز...الان هوا گرمه اصلا یه وضعیKhansariha (290)
آخر هفته هم که فکر کنم چند دانه برف بیاد فقط وقت آدم رو تلف کنه!!
Khansariha (367)Khansariha (367)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - kapej - 2015-01-08 02:32 PM

سلام به دوستان یه سوال داشتم نمیدونستم کجا مطرح کنم چند وقت پیش تو خونم ازم 50تا فشنگ گرفتن پاسگاه محلمون ورفتم دادگاه گفتن جریمه میشی چون تازه تفنگ خریدم وهنوز جوازش از تهران نیومده (استعلامش) پیش اسلحه فروشه تا جواز موقتش بیاد بخاطر همین میگن تونباید فشنگ توخونت داشته باشی میخواستم بدونم جریمه نگهداری فشنگ هر دونه چقدره با تشکر

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - chekel - 2015-01-08 04:46 PM

(2015-01-08 02:32 PM)kapej نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان یه سوال داشتم نمیدونستم کجا مطرح کنم چند وقت پیش تو خونم ازم 50تا فشنگ گرفتن پاسگاه محلمون ورفتم دادگاه گفتن جریمه میشی چون تازه تفنگ خریدم وهنوز جوازش از تهران نیومده (استعلامش) پیش اسلحه فروشه تا جواز موقتش بیاد بخاطر همین میگن تونباید فشنگ توخونت داشته باشی میخواستم بدونم جریمه نگهداری فشنگ هر دونه چقدره با تشکر

سلام . دوست عزیز نگهداری فشنگ بیش از اندازه سهمیه مهمات 2 سال خلاف قانون است . یعنی بیشتر از 200 عدد که اونم اهمیتی نداره و فقط فشنگها رو برمیدارن و ازت تعهد می گیرن که دیگه اینکاره نکنی.
البته این قانون مال اون زمانی بود سهمیه فشنگ سالی 300 تا بود ( داشتن بیشتر 600 فشنگ) که به نظر درست می امد .

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - kapej - 2015-01-08 07:58 PM

من هنوز تفنگمو تحویل نگرفتم جوازش نیومده اونا میگن تونباید فشنگ توخونت نگه داری میخواستم بدونم جریمه 50 تا فشنگ چقدره

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2015-01-13 09:43 PM

سلام بر دوستان در ایام گرم بی شکار!
هر چند غیبت بعضی از دوستان مشکوک است ولی اوضاع چندان مطلوب بنظر نمی رسد، خب چه می توان کرد! خداوند صبر ایوب بدهد ان شا الله. Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - shekaarban - 2015-01-13 11:11 PM

سلام بر هم ولایتی های عزیز.Khansariha (48)
دوستان یه سوال دارم در مورد اینکه شارژ کپسول تو مازندران در کدوم شهر ها انجام میدن و اگه دوستان لطف کنن و آدرس دقیق رو بدن خیلی ممنون میشم.
با تشکر از راهنمایی دوستانKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - chekel - 2015-01-14 10:07 AM

سلام بچه ها یه سوال داشتم . برای شکار تیکا توی روزهای آفتابی مثل این روزها کدوم منطقه بهتره برم ؟
1. شالیزاری 2. گندم زار 3. جنگل 4. باغات 5. ....
[تصویر: 20150113_165409.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - andytanha - 2015-01-14 11:02 AM

(2015-01-14 10:07 AM)chekel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها یه سوال داشتم . برای شکار تیکا توی روزهای آفتابی مثل این روزها کدوم منطقه بهتره برم ؟
1. شالیزاری 2. گندم زار 3. جنگل 4. باغات 5. ....
[تصویر: 20150113_165409.jpg]

بهترین مکان جایهای هست که درختان
خرمالو+ولیک +انار+انگور با پوشه درخی انبوه باشه عالیه