شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mozafar - 2014-12-05 08:03 PM

سلام به همه دوستان با صفا
هما خان تمام طبیعت مازندران دیدنی و قابل ستایش هست
اما یکی از زیبا ترین و غنی ترین اکوسیستم ها در اختیار سید بزرگوار هست
منطقه ای که از یک طرف به جنگلهای هیرکانی و از طرفی به تالابهای زیبای دریاچه خزر
با شا لیزارهایی که خودش یه دنیایی هست تو شب های مهتابیKhansariha (20)
ایشالا دوستان همیشه خوش باشند و تیغ برراKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2014-12-06 12:59 PM

سلام دوستان.ارادتمندم.حال و احوال ل ل ل ل؟هما خان میبینم ک به قلمرو ما نفوذ کردی برادر.خخخخخخ.اقا خوش باشین mozafarممنونم ازت داداش همچنین.[تصویر: DSC_1987.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - BAHMANRAHIMI - 2014-12-06 01:11 PM

با سلام خدمت دوستان خصوصا سید بزرگوار ، مثل اینکه محیط زیست حسابی ما رو سرکار گذاشته از اون طرف دوستان محیط زیستی برای پروانه امروز فردا میکنند و از یه طرف تو استان گلستان بحث آنفلونزای مرغی که اصلا هیچ سندیتی نداره پیش میکشند اینطور که معلومه میخوان یه فضایی ایجاد کنند که هیچ کس ندونه چه کاره هست. افسوس به این مدیریت که خودشون هم نمی دونند میخوان چکار کنند

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2014-12-07 08:03 PM

سلام
دو صد حیف که پروانه ی زیبای ما به آنفلوآنزای مرغی مبتلا شده!؟!
عجب!!!!!!!!! دست ...... رو بستی!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2014-12-08 06:59 PM

سلام و ....Khansariha (367)
خداحافظ پروانه
سید! سلام...
داش مظفر! چشم انتظار
داش مهدی! at چه می کنه؟
در دست گرفتن کاسه چه کنم را به همه دوستان تبریک و تسلیت عرض می نمایم. Khansariha (172)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2014-12-10 09:15 PM

سلام
یاری اندر کس نمی بینیم یاران را چه شد*** دوستی کی آخر آمد دوستداران را چه شد Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2014-12-11 10:16 AM

سلام دوستان.هما خان میر شکار مخلصم.حال و احوال چه میکنی با ببری از سرزمین برف و یخ و سرما.(بایکال) اقا این روزها باید اسه بری اسه بیای ک گربه شاخت نزنه (من از عقرب نمیترسم ولی از نیش میترسم / من از گرگی ک رفته در لباس میش میترسم) (امروز کسی محرم اسرار کسی نیست/ ما تجربه کردیم کسی یار کسی نیست ) [تصویر: DSC_00962.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mozafar - 2014-12-11 02:32 PM

سلام به همه دوستان
بد روزگاری شده واسه شکارچی مجاز جماعت
تنها بهونه ما واسه دور شدن از جامع ماشینی شهری و رفتن به طبیعت شکار بود
واقعا این قشر شکارچی مجاز مظلوم واقع شدن اون از قیمتهای بی حساب و کتاب سلاح و لوازم
این از سهمیه فشنگ و در آخر تیر خلاص ممنوعیت شکار
((غروب پاییزه،دلم غم انگیزه..........))

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2014-12-11 09:46 PM

سلام بر همه دوستان از غرب تا شرق دور!
ما در چه خیال و فلک در ...
سید جان ! بایکال مثل شیر می غرد و اشتباهات صاحبش را به خوبی می پوشاند و آبروداری می کند، خدا سلامتش بدارد ولی وقتی مقرر فرمودند که ار قفس بیرون نیاید!
چه فایده.
راستی حامد خان دنبال آکار است چه خبره!؟!
داش مظفر! برای اینکه دلت از پاییز نگیره! زمستون بزودی از راه می رسه! و دلیل دیگه ای برای اومدن نداره! کاشکی می شد می رفتیم کرمون!!! دلم گرفته ای دوست! هوای گریه با من!
داش مهدی! نیست فکر کنم با تنها یارش at رفته جایی گل بچینه زود برگرده! Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2014-12-13 08:10 PM

Khansariha (48) سلام بر همه دوستان.
ما یه مثل داریم که مگه زن بردن بردنش شیرنه مال بهین بهین.!! حالا خرید تفنگ صفایش از همه بیشتره .
ار هما خان دنبال تفنگ اکار اکبند میگردم. برای پسر داییم.
به خودم باشه فرصت گیر بیارم با بایکال عوض مینکم ولی فعلان شرایطش فراهم نیست.Khansariha (226)
اتفاقا یه بایکال بغل داشت کار کرده با یک دست قنداق دست ساز اضافه میگفت 10.5 جای سید خالی بود.