شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-09-08 10:04 PM

سلام به دوستان میبینم که دارین هماهنگ میشین.ایول منم اگه شد میام.وقتشو تعیین کنین.داش احمد ممنون که اطلاعات کاملتری دادی.اره حق با شماست هم به شور علاقه دارن هم طرفای ما واش تیم هم میخورن..Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2012-09-09 06:54 AM

سلام صبح بخیر و به روایتی بامداد نیک
داش احمد آیت الله جوادی ما را از قلم انداختی (از دو قوه که دست ماست چیزی نمی گویم!!!!!!)
اینجوری نمی شود چون شما استادی ما حتما در سوادکوه باید خدمت برسیم و کسب فیض کنیم و هم با منطقه شما (که فقط عکسهایش نصیب ما شد!!) آشنا شویم.
داش مهدی آخرش خودمم و خودتی می گویید نه حالا ببین!!! از شوخی گذشته برای چهارشنبه یا پنج شنبه همین هفته به صورت دسته جمعی یا موردی آماده ایم آماده.Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-09-09 08:43 AM

آقا سيد!!!جمع وسوسهههههههههه ميكنه ها! نبودم عكساشو لاقل بديد......
بابا آقا مهدي كجاي كاري اينا از اوناشن!خخخ،پرنده و چرنده نميزارن بمونه ! فكر كردين چرا از آمل استقبال كردن؟(خخخخ)
هاشم آقا آنلاين بيه!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-09-09 09:11 AM

سلام

هما جان منم با نظرت موافقم،فکر کنم آخرش خودممو خودت.....
دیشب با آقا مرتضی هم صحبت میکردم گفت اگه کار خاصی پیش نیاد منم میام! احمد آقا که پایتخت نشین هستن،علی آقا هم که افتخار نمیدن!
پس اینجوری که حساب کنیم : من،آقا مرتضی،هما خان،سید جان ( اوه اوه،چه شود... ). درسته؟ کسیو از قلم ننداختم؟؟

خوب دوستان حالا برای زمان رفتن و مکانش نظر بدین؟ بنظرتون کجا بریم که هم قشنگ باشه و هم بشه شکار کرد؟ در مورد زمان رفتن هم که من شخصا مشکل زیادی ندارم فقط ترجیحا وسط هفته باشه بهتره ....

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-09-09 09:29 AM

سلام
هما جون درسته در عظمت علمی آقای جوادی همین بس که ایشون در تفسیر ((صهبای تسنیم)) خود تفسیر المیزان علامه طباطبایی(استاد خود) وبقیه تفاسیر را نقد میکنندو..... دو قوه هم که دست پسران آمیز هاشم آملی همون مرجع تقلید جهان تشیع هست ......بگذریم
فی المجلس ما در دیار پادشاهان کوهستانها ، سوادکوه،سرزمین خورشید در خدمتیم تا در جوار دوستان درسی به پرندگان وچرندگان خطرناک بدیم خخخخ.Khansariha (8)Khansariha (214)Khansariha (214)
داش علی 20 سال پیش اومدم امامزاده عبدالله دیگه قسمت نبود.
سید جون ناقابل، درس پس دادیم .
داش مهدی رو مخلصیم

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-09-09 09:30 AM

سعادت نداريم......
(شايدم داشتم خوش حال نشيد!)
مشكلش اينه كه برنامم دست خودم نيست! الان مشهدم ، پس فردا تهران ، بعدش هم ؟؟
حاجي پس سهميه دارين جهت بوقيجات!
داشتم به حافظ تفعل ميزدم: هماي اوج سعادت به دام ما افتد!اگر تو را نظري بر مقام ما افتد
جباب وار براندازم از نشاط كلاه ،اگر ز روي تو عكسي به جام ما افتد.......

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-09-09 12:28 PM

سلامممممممممممم بروبچسسسسسس.اقا وسط هفته که من اصلا نمیتونم بیام.اخر هفته هم انشاالله که بتونم بیام ولی بازم کار من زیاد معلوم نیست .تمام سعیم رو میکنم بیام نه به خاطر شکار بیشتر به خاطر اینکه بیام دوستان رو زیارت کنم.مشتاق دیدارKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-09-09 12:44 PM

حاجي آواتارتو بخورم الهيييييي!
آخر هفته دركل بهتره فكر كنم......

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-09-09 12:50 PM

باشه،آخر هفته، بریم روی جزئیات حالا!
چه روزی؟این هفته یا هفته بعد؟

در مورد مکانش چطور؟ جای خاصی مدنظرتون هست یا اینکه باشه وقتی که اون روز دور هم جم شدیم با هم مشورت میکنیمو همون روز انتخاب کنیم؟؟
اگه جای خوبی رو بلدین بگید ...

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-09-09 01:06 PM

شما خودت نظر خاصي نداري براي مكان و زمان ؟
اين هفته باشه بهتره
گوگل ارت دارين؟
مكان:
N-36-24-14.44
E-052-17-08.97
به ترتيب درجه ، دقيقه و ثانیه
آمل-ليتكوه-بالا خيابان-سهري
اگه دقت كنيد يه جاده به سمت داخل جنگل داره كه فكر كنم الان براي ماشين بسته هست،خودم توش نرفتم ولي تعريفش رو شنيدم........
نيسون هم تو روستاي مجاور جهت حمل.....موجود است!
جاده خاكيه