شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mozafar - 2014-11-15 06:32 PM

سلام به همه دوستان
داش سید چشمتون روشن ایشالا ماشش بچکه همیشه و خاطرات خوبی باهاش رقم بزنی
هما خان خوبین انشالا،پرنده که حسابی امسال داره پر میزنه امیدوارم خبرها درست باشه و تا پایان ماه پروانه شکارو بدن
تا ماهم در کنارتون شاگردی کنیم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2014-11-15 06:47 PM

سلام داش مظفر، شما ماشا... استاد و مجربیدKhansariha (8)
ما از خیر پروانه گذشتیم بی خبری از دوستان خوب سایت " کشت ما را" .
سیدیا دستت را از روی ماشه مسلسل تفنگت بردار و سری به تاپیک تار عنکبوت گرفته! بزن.
مهدی جان فواصل دور را رها کن! بیا نزدیکتر! ببینیمت!
حامد خان هم که فقط شده ناظر بی مواجب سایت! پروانه از شما، کبک از ما! معامله از این بهتر! ( ما را از حضور خوبتان محروم نسازید Khansariha (256))
مابقی عزیزان تحیت و ثنا Khansariha (215)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2014-11-15 06:50 PM

سلاااااااااااام بر دلاوران تاپیک مازندران.حال و احوال؟ارادتمندیم مذفر جان ممنونم داداش..هما خان چطوری داداش ببر روسی در چ حاله؟اقا یوسف گمگشته باز اید ب کنعان غم مخور.مراسم تودیع و معارفه وزیران قبلی و فعلی جنگ.خخخخخخخ تودیع نام وزیر.پنجتیر دستکش صیاد 2 مدت خدمت نزدیک ب چهار سال.به پاس خدمات ارزشمندشون همینجا ازش تقدیر میکنم.یادش در شکارگاهها گرامی [تصویر: 20121130_014437.jpg] معارفه وزیر جدید.دولول رویهم سارسیلماز مدل اپولو دو ماشه و بدون چوک و فاقد فشنگ پران و دارای فشنگ کش[تصویر: DSC_23354.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - saeidth - 2014-11-15 08:00 PM

سلام به مازندرانی های عزیز...Khansariha (8)
مبارک سید جان.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
تبریک مارو پذیرا باش و ان شالله که همیشه روسفیدت کنهKhansariha (48)Khansariha (219)Khansariha (48)
اگه امکانش هست بگو چند خریدیش،سال ساختش کی هست،وزنش و...Khansariha (399)Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2014-11-15 08:39 PM

سلام سلام سعید جان مشتاق دیدار خیلی مخلصم داداش.کم پیدا شدی.اقا من اینو 7 تومن خریدم وزنش دقیقش رو نمیدونم ولله ولی میدونم از 3 کیلو بیشتر نیست.این رو من از دست یکی از اشنایان خریدم و نه از اسلحه فروش.ک ازش پرسیدم میگفت 10 تا تیر هم باهاش ننداخته راست هم میگه نو هستش خودش روی هم ماووزر المان هم داشت و تفنگی ک من خریدم به اسم خانمش بوده رو همین حساب نو مونده واستفاده نشده اصلا این تفنگ رو 5 سال پیش بصورت سهمیه ای خریداری کرده بوده و بلا استفاده بوده و از شانس من قسمت ما شده.بعد از خریداری مستقیم بردم دادم دست دوستم ک قنداق سازه قنداقش رو نازک کرده و بسیار شکیل و زیبا و سبکتر از قبل شده قنداق فابریکش کلفت و زمخت بوده.وزن دقیقش رو هم بهت میگم.بازم سوالی بود در خدمتم داش سعید تویوتا سوار.قنداق بعد از بازسازی و رنگ ک با فلش مشخص کردم [تصویر: DSC_2326.jpg].سلاح [تصویر: DSC_2327.jpg]سوار کردن قنداق باز سازی شده و نازک کاری شده بر روی سلاح خودم[تصویر: DSC_2328.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - DAGGER - 2014-11-15 08:44 PM

سلام آقا سید محمد عزیزKhansariha (8)
و کلیه مازرونی براران
قدم نورسیده مبارکKhansariha (219)
تفنگی کلاسیک ، رام و برازنده شما
مبارکتون باشه و انشالله سالها ماشه اش براتون بچکه

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2014-11-16 07:36 PM

سلام
سید! امیدوارم وزیر جدید بتونه از مجلس رای اعتماد! بگیره، بهرحال تشریف فرمایی اش مبارک باشه به ویژه که بزکش! هم کردی و خوش سلیقگی به خرج دادی و ای کاش که دوستان هم ابتکاری! به خرج دهند. Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - BAHMANRAHIMI - 2014-11-16 08:39 PM

(2014-11-15 08:39 PM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .....دادم دست دوستم ک قنداق سازه قنداقش رو نازک کرده و بسیار شکیل و زیبا و سبکتر از قبل شده قنداق فابریکش کلفت و زمخت بوده.وزن دقیقش رو هم بهت میگم.بازم سوالی بود در خدمتم داش سعید تویوتا سوار.قنداق بعد از بازسازی و رنگ ک با فلش مشخص کردم

مبارکه همشهری ! امیدوارم باهاش شکارای خوبی بزنی . سید پیش استاد اسدی درستش کردی ؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2014-11-16 08:50 PM

سلام سلام بهمن جان چطوری داداش اقا خدارو شکر بالاخره ما هم یه همشهری پیدا کردیم اینجا.این غرب استانیها زیاد شده بودن بوی توطعه میومد کم کم.اره پیش اقای اسدی ردیف کردم هم بچه محله هم خودش و پسرش از دوستان بسیار صمیمی هستند.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - BAHMANRAHIMI - 2014-11-16 09:01 PM

به به میبینم حسابی سار( شوکرم) هم شکار کردی میدونی جریمه داره برادر ! من بچه بهشهرم ولی الان 5 سالی هست تو غرب مازندرانم کار ومشغله هم باعث شده کمتر به شکار بریم ولی برای شکار اولویت با شرقه!