شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mohammad4917 - 2014-10-26 11:03 AM

بابل چهارشنبه پیش عباس شعبان زاده فشنگ داره

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mozafar - 2014-10-26 11:18 AM

سلام به همه هم استانیهای گل و با مرامKhansariha (8)
داش هما تیر هوایی زدم ولی نمیدونم جرا این 3 تا یه دفعه حالشون بد شدKhansariha (226)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - portalasm - 2014-10-26 10:04 PM

داش محمد خیلی خیلی مبارکهKhansariha (48)
ایشالله فصل شکار امسال باهاش حسابی میترکونی.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2014-10-27 07:57 PM

سلام
خوب مرد حسابی! اینها در حال پرواز بودند انتظار داشتی خوش به حالشون بشه! دست مریزاد گل کاشتی! واجب شد بدون پیش شرط شامی بابلی بیاییم پیش بابلی ریکا!
پس این عزیزان از سفر دور و دراز برگشتند ولی سید ما همچنان برنگشته! درد دوری از پروانه های زیبا کم بود غم بی خبری از سید نیز مزید گشته!
غم زمانه( پروانه) خورم یا فراق یار(استاد مولانا سیدنا محمد) کشم
به طاقتی که ندارم کدام بار کشم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2014-10-27 08:50 PM

سلام دوستان داش مجتبی مخلصم و ارادتمند.انشاالله انشاالله.هما خان سلام اقا شما سروری ما کی باشیم ماشاالله دست به تفنگ شمارو ما دیدیم اشتباه از من بود ک پیش اساتیدی مثل شما دست به تفنگ شدیم.خخخخخ فعلا ک از پروانه ک خبری نیست امیدوارم ک بشه و ماهم به دیار هزار سنگر بیایم و کوله کش اساتید بشیم.داش تیغت برا اینا پاشلک کنار ابزی هستن ک در بیشتر مواقع با ابیا اشتباه گرفته میشه ولی ما چشم براه عزیزان دیگه هستیمKhansariha (8)[تصویر: DSC_0390.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2014-10-27 11:51 PM

سلام به تمام دوستان از قديم و جديد

ميبينم يك فصل شكار با تيغ برا اغاز كردين

سلاح جديد سيد و اقا مهدي مبارك ايشال هرچي تو عرش به فرش بيارن

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2014-10-28 11:12 PM

سلام دوستان حسین جان ممنون داداش.مشتاق دیدار.خوشحال شدم دیدم پست زدی.حالت چطوره.اقا به گوش من رسیده ک اتشنشانی ساری میدان شهدا به طرف خیابان ارامگاه کپسولهای پی سی پی رو تا 300 بار شارج میکنن.گفتم شاید بدرد دوستانی ک پیسی پی دارن بخوره.یا حقKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - صادق قرنجیکی - 2014-10-28 11:26 PM

(2014-10-28 11:12 PM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان حسین جان ممنون داداش.مشتاق دیدار.خوشحال شدم دیدم پست زدی.حالت چطوره.اقا به گوش من رسیده ک اتشنشانی ساری میدان شهدا به طرف خیابان ارامگاه کپسولهای پی سی پی رو تا 300 بار شارج میکنن.گفتم شاید بدرد دوستانی ک پیسی پی دارن بخوره.یا حقKhansariha (8)Khansariha (8)
خخخخخ سید ، قبلا این خدمات رو می داد. خودم هم یکسری اومدم، کارکنانش هم رفتار خوبی داشتند. میری اطلاع می دی ، تازه دربانی هم بهش بگی می ذاره بری داخل پارکینگ و بعد میری قسمت مربوطه ! همونجا کارت خون داره و هزینه رو پرداخت می کنی و بعدش نفر پایین برات شارژ می کنه! ولی تا جایی که یادمه شیر رابط ثابت روی کمپرسورشون بود و با شیر رابط روی همه کپسولها همخونی نداشت (مثل کپسول خودم) ولی اسپاسیانی ها مشکلی نداشتند.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2014-10-29 02:55 PM

سلام به دوستان و سيد محمد ومهمون عزيز اقا صلاحدين

به لطف شما خوب هستيم و يه نفس مياد ميره

درست شنيدي البته قبلا بوده ولي تو ساري زياد پي سي پي باز نيستن كه

بدون كجا چه جوري شارج ميشه لوازم شكار دور ميدون ساعت به نام رامين سر پاسا‍ژ بود الان يه مغازه ديگه تو خيابان طبرسي زده كه ديدم پي سي پي ميفروش رفتم قيمت بيگيرم ديدم يه والتر دومينيتور داشت ميگفت 3 تومن
و يك بي تي 65 هاتسان داشت كه ميگفت فكنم 2500 سنتيتك هم بود اي تي44 پرسيدم گفت نداريم ولي اخرين سري 1900 فروختيم در مورد شارج درسته اتشنشاني قبول ميكرد ولي يه مدت بعد قبول نيمكردند الان مثه اينكه مديريت عوض شده دوباره شارج ميكنن و خيلي هم تحويل ميگيرن . ما كه هنوز نشد يه پي سي پي بگيرم ولي
قصد دارم اگر خدا بخواد امسال اين 350 رد كنم و يك عدد پي سي پي بگيرم تا ببين چي ميشه

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2014-10-29 06:35 PM

با سلام
ممنون از تذکر آیین نامه ای سید، فرق تئوری و عمل همین است!!!
ابیا خطوط تیره رنگ عرضی در سر و شکم نخودی رنگ دارد ولی پاشلک در سر خطوط تیره رنگ طولی در امتداد بدن دارد و شکم روشن(شناسایی در حد کلاس اول) البته برای ما که آمادگی هستیم طبعا خورده نتوان گرفت!

جناب پاشلک
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا مقام ابیا