شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - andytanha - 2014-10-06 09:47 AM

اول از همه سلام
دوم
به اقا مهدی مبــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ارکه داداش انشالل ماشش همیشه برات بچکه
چند گرفتی
شکار نزدیکه ها ما رو هم فراموش نکن
در ضمن پ.خ رو هم چک کن

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - dorika - 2014-10-06 10:38 AM

سلام Khansariha (8)
آقا مهدي مباركه. از تلمبه استفاده ميكني يا با كپسول پرش ميكني؟
بالاخره ديروز بعداز 1ماه يه يه ساعتي رفتم شكار. خوش بحالتون جايي زندگي ميكنيد كه دسترسي به جنگل و طبيعت باز داريد. زمان نوجواني تو يه باغ 7000متري كه مال پدروعموم بود مي رفتم شكار ولي الان پس از فوت ايشان اين باغ تيكه تيكه شده و هركي هم واسه خودش ديواركشي كرده از جمله خود من. خبري نبود كلا 3تا تير انداختم كه حاصلش يه گنجشك ريز كه پس از اصابت باراكودا 4.5 تقريبا نصف شده بود انداختمش و يه گنجشك كه ما بهش ميگيم هفت رنگ كه كمي بزرگتر از گنجشكاي خونگي هست كه سهم دختر 1سالم شد، هردو رو درخت تبريزي بودن. تصميم گرفتم همين زمينو تبديل به شكارگاه خصوصي كنم. ميخوام توش درخت انجير، خرمالو، قوره، توت، آلوچه ترش و انگور فرنگي بزنم. اگرم تا اونموقع بعضي دوستان مثل آقاي فلاكيان بفرما بزنن كه... . بقول شاعر: از تو به يك اشاره _ ازما بسر دويدن.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - andytanha - 2014-10-06 11:17 AM

سلام
برای تیکا تو فصل زمستون بهترین چیز
انار -ولیک+ازگل(کنس) خورمالو+درخت فک هست که تو اون موقه میوه مید اما برای شکاورز محصول حصاب نمیشه باید یه نکار بکاری تا به درختای دیگه اسیب نزنه

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2014-10-06 11:27 AM

دوریکا جان شما همچنان اسمتونو به ما نگفتین. Khansariha (226)

با تلنبه شارژش میکنم برادر. یواش یواش حرفه ای میشیمو کپسول هم میخریم ....

اندی جان ولیک و فرمونی (خرمالو محلی) غذای اصلی و مورد علاقه جیجاق و تیکا هست . فداشون بشم، چه تیکایی بزنم امسال Khansariha (399)

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - dorika - 2014-10-06 04:23 PM

(2014-10-06 11:27 AM)MEHDI-SHOOTER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوریکا جان شما همچنان اسمتونو به ما نگفتین. Khansariha (226)

مسعود زارع هستم از چالوس. تقريبا 3 ماهه يه ديانه 56 كاليبر 4.5 با دوربين ليپرز خريدم و چون مغازه دار هستم از داخل مغازه كانكت ميشم. زماني كه تفنگ دستمه و دنبال شكار ميگردم تمام سختيا و گرفتارياي زندگي رو فراموش ميكنم.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - andytanha - 2014-10-06 05:15 PM

تیکا سیا خوبه وقتی میخونه تمام درد ادم فراموش میشه

مهدی منتظر زنگتم تا برنامه بزاری

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2014-10-06 07:55 PM

سلام
به به داش مهدی مبارکا باشه! تسلیح به سلاح ترک! مگه شما و سید زبان ترکی بلدید!؟! Khansariha (8)

تیکاها مال شما و ما به چند تا کبک ناقابل بسنده می کنیم. طبابت سید (خدایش خیر دهاد) افاقه کرده و بیمار که لاعلاج می نمود صحت وسلامتش را به دست آورده و ...

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2014-10-07 01:03 PM

سلام به همه Khansariha (48)Khansariha (48)
سید جان ما همیشه هستیم زیر سایه دوستان. بابت دولول تبریک میگم. پس اخر روس گیر نیاوردی ؟ بغل هست یا رو ؟
مهدی جان مبارکت باشه خیلی خیلی خوشحال شدم. لذت پی سی پی به کامت همیشه شیرین باشه. خدا به تیکا ها رحم کنه امسال.!!!
هماخان سلام. هیچ کبکی نمیتونه از چنگال بایکال روس در امان باشه.!با اطمینان ماشه رو بکش. !
اقا مسعود خوش امد میگم . در خدمت شما هستیم.
در مورد پروانه هم نظرم این هست به خاطر پولش هم که شده پروانه صادر میکنن ولی دیرتر و جمعه ها.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2014-10-07 01:24 PM

سلام سلام به همه دوستان تازه وارد خوش امد میگم.امیدوارم بتونیم از تجربیات شما بزرگواران استفاده کنیم.داش مهدی مبارکه ه ه ه ه ه ه.خوشحالم به چیزی ک میخاستی رسیدی.حالشو ببر.هما خان پس اوضاع مریض رو به راهه و حال و ببر سیبری از دیار روسیه خوبه.خوب خداروشکر.امسال منتظر این خبر هستیم که کبکهای امل در حال انقراضن از دست این هما خان و بایکالش.حامد جان مخلصممممممممممممممم داش گلم شما بزرگواری ما هم بهتون ارادت داریم شدید.ولله بایکال ک بود ولی با قیمتهای نجومی ک بنظرم ارزش نداشت اینهمه پول بدم.رفیق جدید من ترکیه دو ماشه روی هم هستش با مارک سارسیلماز.اینم عکسه خودشه.فعلا در حال گذراندن مراحل اداری هستیم و تفنگ در حال استراحت در یک جای امن.[تصویر: DSC_2288.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mozafar - 2014-10-07 07:18 PM

سلام به همه همشهریهای گل
سید جان مبارک باشه ایشالا ماشش همیشه واست بچکه و شکارای خوبی باهاش بزنی
اسلحه زیبا و پدر مادر داریهKhansariha (8)