شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - ALIANA-54-T06 - 2014-09-23 06:59 PM

(2014-09-23 05:37 PM)MEHDI-SHOOTER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
........... اگه کسی طالب 460 هست یه ندا بده.
Khansariha (256)
مهدی جان شما که خودت استای کاری برادر خبر فروش اینچنینی کمی بد آموزی ببار نمیاره ؟ Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2014-09-23 07:19 PM

من میخواستم با آقا سهیل پیام بدم برای ایجاد یه تاپیک درباره فروش این تفنگ ولی چون از تفنگم هنوز عکس نگرفتم و امشب یا صبح فردا میخوام عکس بگیرم، به همین خاطر یه خبر کوچولو اینجا گذاشتم.

اگه شما میتونید یه تاپیک به موضوع " فروش تفنگ diana magnom 460-T06 " برام درست کنید ممنون میشم ومن نهایتا تا فردا صبح عکسهای تفنگ رو توی تاپیک میژارم.....

خیالتون راحت،، حتما یه تاپیک توی قسمت فروش کالاهای دست دوم براش درست میکنم.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - ALIANA-54-T06 - 2014-09-23 07:43 PM

ممنون مهدی جان Khansariha (8)
برای فروش مشکلی نیست با آقا سهیل هماهنگ کنید Khansariha (8)
فقط بخاطر جلوگیریی از سوء برداشتهای احتمالی عرض شد . مخلص عزیزت Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2014-09-23 09:45 PM

باز خدا رو شکر که قبل از بلوک کردن یه اطلاع دادین و یهو پستو پاک نکردین .....

مرسی علی جان,, ما هم شما و هم سایت رو دوست داریم,, اگر هم بعضی وقتها مشکلی پیش میاد بدونید که سهوی هست و با یه اطلاع کوچیک کاربر مشکل رو حل میکنه برادر

یا علی
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - dorika - 2014-09-24 12:06 PM

(2014-09-23 05:37 PM)MEHDI-SHOOTER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
dorika جان خوش اومدی،، خودتو کامل معرفی نکردی برادر ،، داش حامد فلاکیان هم بچه چالوس و طرفای شماست،، خیلی آقا و گل هست .

سلام، از 8 سالگي با تفنگ بادي برادرم (چيني 4.5) ميرفتم شكار. اون زمان شكار زياد بود. به سن دبيرستان كه رسيدم علاقه ها هم تغيير كرد. موتور و ويدئوجاي تفنگ و شكارو گرفت. تا الان كه بعد دانشگاه و سربازي و ازدواج در آستانه 35 سالگي دوباره بدجور هوس تفنگ و شكار كردم. يه ديانا 56 كاليبر 4.5 گرفتم با دوربين ليپرز 4*16*40. دلم ميخواد با داش حامد شما آشنا بشم.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - shekari - 2014-09-28 12:20 AM

سلام سید جان. انشالا همیشه به شکار.راستی این تفنگی که بغل صیادت هست چی هست؟پیشاپیش خرید تفنگ جدیدت رو بهت تبریک میگم .ببینیم خدا قسمت میکنه که ما هم بتونیم یک تفنگ شکاری بخریم.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2014-09-28 12:38 AM

سلام داداشه گلم.مرسی.ممنونم.شمام انشاالله یه تفنگ خوب گیرت بیاد و حالشوببری.تفنگ رویهم دوماشه فشنگ کش سیفسنه ترکیه هستش ولی خیلی ها به اشتباه اینو همون چیفسن میدونن در صورتی ک بسیار بسیار از همه لحاظ متفاوتن.چیفسن از کیفیت خوبی برخورداره ولی این نه متاسفانه.ماله یکی از دوستان بوده ک در عفو عمومی تحویل داده و جواز کرده.و بعدش فروخته.Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2014-09-29 06:30 PM

سلام به همه دوستانم Khansariha (48)Khansariha (48)
سید جان فصل شکار شروع شد.Khansariha (367)Khansariha (367)
dorikaجان خوش امد میگم به شما هستیم اینجا توی رامسر در خدمت شما.
اقا مهدی گل وباصفا ندیدم شما را ولی خیلی دوست دارم. Khansariha (8)Khansariha (8)
هما خان هم فشنگ ها را ردیف کرده برای شکار کبک ها. امسال میخواد رکورد بزنه.
حسین جان مخلصیم.Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - andytanha - 2014-09-29 06:48 PM

سلام به همه خوار برارون شمه خسته تن بلاره
شکار دره شروع بونه Khansariha (219)Khansariha (214)
شکارچی جان امون هدهKhansariha (226)

مهدی تفنگ رو گرفتی ندا بده ما اماده شیم بریم دوستان پایه تو اطراف شهر امل بابل ندا بدین در خدمتیم در بس تا ..............

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2014-09-30 09:11 AM

سلام سلام بر عزیزان دل Khansariha (8)

حامد جان خیلی آقایی؛ دل به دل راه داره داداش،، منم ارادت خاصی دارم نسبت به شما ، مشتاق دیداریم. Khansariha (8)

اندی جان ، دس رو دلم نذار Khansariha (226) ، به هر در و دیواری میزنم برای پیدا کردن تفنگ دلخواه،، ولی همیشه یه مشکلی پیش میاد و نمیشه!!!

خیییلی علاقه دارم at44 camo بگیرم ولی هم کم پیدا هست و هم گرون.... الان دارم دنبال سنتتیک تامهول میگردم. تا ببینیم چی میشه.

هروقت خریدم حتما قرار شکار و بیرون میذارم در اولین فرصت. خیالت راحت. Khansariha (214)

Khansariha (256)