شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - صادق قرنجیکی - 2014-06-05 12:04 PM

خخخخ ، باید هم شمال زندگی کنی و بعدش بیای جنوب کشور هم زندگی کنی تا قدر نعمت رو بدونی ! دوستانی که در سایر مناطق بخصوص جنوب زندگی می کنند شمال رو به مثابه یک بهشت می بینند(که از نظر زیست محیطی بینظیر هست ولی ما قدرشو نمی دونیم). در حالی که برای بیشتر مردم استان های شمالی ، آب و هوا و طبیعت اونجا به صورت روزمره و عادت دراومده و اون روزی هم که می رن برای دیدن طبیعت ! Khansariha (290) خود طبیعت آرو می کنه ای کاش نمیومدید ! چون کلی زباله داخل چرخه زیستی میریزن!
محمد جان شما تشریف بیارین شمال ! اگه اومدین کمی اینورتر گلستان هم هست در خدمتیم! Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2014-06-05 07:52 PM

سلام سلام به دوستان عزیز.حالتون چطوره باعث افتخاره ک سری بما زدین.محمد جان خیلی مخلصم داداش خوشحال شدم پستتو دیدیم.بالاخره ماهم قاطی مرغا میشیم خخخخخخخخخ.ولی نه فعلا .شما تشریف بیار قدمت روی چشم.غذای خوشمزه هم ب روی چشم.اقا صادق ارادتمندیم .ما همچنان منتظر گردهمایی بچه های گلستان هستیما.علی اقای فلاور.در خدمت شمام هستیم.ممنون اط اینکه به تاپیک خودتون سر میزنین.خوشحال میشی.شدیدا مخلص دوستان گل و عزیز و دوس داشتنی مازندرانی هم هستم.[تصویر: 040620142551.jpg] [تصویر: 040620142553.jpg] [تصویر: 040620142555.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - kingzax - 2014-06-05 09:53 PM

به به سید عجب جای زیبایی هست...
آدم 1 هفته اینجا باشه به خود خدا میرسه...
جای ما هم خالی کنید...
یاد قدیم و جنگل خوابیهایمون افتادم. صبح تو جنگل مهدار بیدار بشی و بری یه دوری بزنی و بیای سراغ صبحونه آتیشی...
ان شاء ا... همیشه به خوشی...

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Tomcat14 - 2014-06-06 06:30 PM

رفقا بدجور مخلصیمKhansariha (8)
درسته صادق جان،آدم تا نعمتی رو از دست نده،قدرش رو نمیدونه!کم لطفی ما ایرانی ها به طبیعت هم متاسفانه نوعی عادت شده!Khansariha (367)ما تو سال چهارم دبیرستان یه هم کلاسی از آبادان داشتیم،تو تبریز اولین بار بود که برف دیده بود و یادم میاد اون روز صبح خیلی ذوق کرده بود و به طبیعت آذربایجان غطه میخورد در حالی که به قول شما برا ما عادت شده و بعضا از سرماش فرار میکنیم و چنتا هم بد و بیراه...
راستی فکر کنم امروز روز محیط زیست هم بود...
آقا صادق از شما همیشه به ما رسیده،عمری باقی بود و تونستیم یه قارقارک زیر پامون بندازیم،حتما زحمت میدیمKhansariha (8)

مخلص آقا سید محمد عزیزKhansariha (8)سید جان دلم برات تنگ شده بودKhansariha (172)
ایشالا وقتی قاتی مرغا شدی،میام!خخخخخخخKhansariha (219)
ولی وجدانا این مکان خیلی بکر و زیباست،قدرشو بدون،به قول جنابking zax_که بنده اسم شریفشون رو نمیدونم_واقعا اینجا میشه به خود خدا رسید هر چند که خدا در قلب آدمهاست...

جای ما خالی
ایام به کام

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - kingzax - 2014-06-06 08:57 PM

سلام خدمت همه دوستان
اسم من شهریار هست دوست عزیز
من نزدیک 10 سال تبریز و شبستر و حومه زندگی کردم.
از بچگی هم تهران و هم شمال سمت عباس آباد بودم . هنوز هم کارم اونجاست.
ولی متاسفانه وقتی میرم جنگلهای سمت خودمون جز آشغال و کثیفی چیزی نمیبینم. این کلاردشت هم که کار دست منطقه ما داده و تا قله کوه دارن میسازن.
واقعا دیدن عکسهایی از این جنگل زیبا که تمیز و بکر مونده روح و روان انسان و تازه میکنه.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mozafar - 2014-06-07 09:10 PM

سلام به همه دوستان و هم استانیهای عزیزو با صفای خودمKhansariha (8)
تعطیلات آخر هفته فرصتی شد تا برم روستای پدریم و از طبیعت و هوای بارونی اذت ببرم
جای همه دوستان سبزKhansariha (48)
اینم شکارگاه مرغابی من تو فصل پاییز و زمستون
بارون و باد خنک حال و هوای شکار و واسم تازه کردKhansariha (226)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - RAK - 2014-06-09 09:42 PM

[تصویر: 14023374131.jpeg][تصویر: 14023374132.jpeg][تصویر: 14023374133.jpeg][تصویر: 14023374134.jpeg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mozafar - 2014-06-11 09:09 PM

سلام دوستان
تقدیم به همهKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2014-06-11 10:19 PM

سلام دوستان.امیدوارم همه بتونن از طبیعت لذت ببرند[تصویر: DSC_2135.jpg] [تصویر: DSC_2136.jpg] [تصویر: DSC_2137.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - kingzax - 2014-06-12 12:34 AM

سید جان سلام. ان شاء ا... همیشه به لذت
ولی داداش دیگه جدی جدی داری با روح و روانمون بازی میکنی... واجب شده یه سر بیایم پیشت کار آموزی...
راستش یه مدت تو هتل کار کردم ولی باور کن 24 تا سیخ کباب کوبیده یجا ندیده بودم...