شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2014-05-15 09:04 AM

سلام دوستان.امیدوارم هرجا هستین خوش و خرم باشی.هما خان ارادتمندیم داش.خخخخخخخخخخخخخخخ داش بی بی انچنانم بیچادر نیست یه مانتو داره Khansariha (219)Khansariha (219).البته یه رویهم چیفسان دوماشه خیلی تروتمیز گیر اورده بودم ب قیمت خیلی مناسب ک تا بجنبم پرید از دستم.کماکان با مانتو در پیرفتن به مسجد هستم هستم تا ببینم خدا چی میخواد.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mozafar - 2014-05-15 07:59 PM

تقدیم به همه دوستان
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mozafar - 2014-05-17 11:11 AM

سلام
مازرونیهای گل کجاییییدKhansariha (8)Khansariha (8)
URL=http://8pic.ir/][تصویر: 41718826240969699821.jpg][/URL]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2014-05-17 01:42 PM

سلام بر دوستان و مهمانان عزیز تاپیک Khansariha (8)

بفرمایید کله پاچه ..... Khansariha (214)

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mehrdadjan - 2014-05-17 07:22 PM

سلامKhansariha (8)
کوچیک همه دوستان مازندرانی هستم اقا اینقدر
عکس از این مناظر سر سبز نزارید دل ما اینجا پرپر میشه خخخخخ
ارادتKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mozafar - 2014-05-18 06:31 PM

سلامKhansariha (8)
دوست عزیز mehrdadjan تشریف بیارین قدمتون سر چشمKhansariha (8)
بفرمایید:::

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2014-05-19 12:44 PM

سلام بروبچس گل.حالتون چطوره؟امیدوارم هرجا هستین ردیفه ردیف باشین
اوفففففففففففففف
چه عکسهایی گذاشتین خیلی حال کردم.دمتون گرم.داش مهدی هوای گرم و کله باچه؟نکن برادر خخخخخخ.mozafar جان واقعا عکسهات زیباست ممنون از اینکه زحمت میکشی و عکس میزاری.مهرداد جان خوش اومدی داش.

بفرمایین توت فرنگی وحشی[تصویر: 2014_05_16_0384.jpg] [تصویر: 2014_05_16_0394.jpg]

/

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mozafar - 2014-05-21 07:50 PM

سلام به همه

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mozafar - 2014-05-24 12:14 PM

سلامKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mozafar - 2014-05-24 06:34 PM

سلام دوست عزیز
ببخشید اسمتونو نمیدونم!
عکسها برای کدوم روستا هست؟احتمالا کوهستانیه؟
جای با صفاییه،عکسهام بسیار زیباست ممنونKhansariha (8)