شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-06-24 11:13 AM

دوست عزیز بسیار زیباست عرفه کوه کم نظیره. تصویر دومی با دراسله خیلی فاصله داره؟
این هم یکی از جاده های ارتباطی سوادکوه به دودانگه ساری که از منطقه بکر جنگلی عبور میکنه تقدیم شما
[تصویر: 13405232961.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-06-24 12:10 PM

به به نمیدونم کلا جنگلی قشنگتر از جنگلای شیرگاه هم وجود داره یا نه
جنگل برنجستانک رو من چند بار رفتم که از اون ور میخوره به جنگلهای خی بس لاجیم با اون درختهای شمشاد مخوف پارسال هم دوبار رفتم نارنج بن ماهیگیری بجز چند تا بچه کپور و ارنج چیزی نگرفتم تا اون بالاها رفتم... انگار قحطی اومده بود دوبار هم تا نزدیکیهای لفور رفتم بچه ها میگن پشت سد لفور ماهی زیاد هست ولی من هنوز نرفتم آقا دم شما گرم
وصف العیش نصف العیش
زمستون جنگلهای شیرگاه
[تصویر: 13405280511.jpg]
تقدیمی به بچه های غرب استان که اونها هم چند تا عکس بذارن اگه هستند
[تصویر: 13405280512.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-06-25 12:38 PM

سلام دوستان
من تازه این پست رو کشف کردم!!!

اینم یه عکس توووووپ از دماوند از یه نگاه ایوان خونمون...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-06-25 01:37 PM

سلام داداش

اینجا اسمش ایرا هست.حدود 1ساعت با آمل فاصله داره و تو مسیر جاده هراز هست.
جایی بسیار خوش آب و هوا...
اینم 2-3 تا عکس دیگه تقدیم به آملی ها و مازندرانی های عزیزو دوست داشتنی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-06-25 04:44 PM

این هم تقدیم به بچه محلای گلم
مایواش یواش باید مرخص شیم این عکسها رو به یه بنده خدایی نشون دادم گفت ونکور کانادئه ؟ باتمه کجهههههه؟؟؟؟؟
قبول نکرده اینجه سوادکوه خودمونه خدارو شکربا شما دیگه از این مشکلات ندارمبی [تصویر: 13406296881.jpg]
[تصویر: 13406296892.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-06-25 05:28 PM

به اون عکس برفیه میخوره ونکوور باشه خدایی....

این عکس هم از جنگل های کشور زیبای برزیل هست.با گوشی C6 nokia

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2012-06-26 11:30 AM

به به سلام به هم استانیها و همشهری عزیز آقا مهدی
چه شلوغ پلوغ شده اینجا چه عجب!!!
هر وقت وارد میشدیم تاپیک بچه های البرز در صدر پستها بود
خوشحالم که جمع مازندرانیها جمع هست
تقدیمی به همه عزیزان از دشت و پارک ملی لار(فراتر از جنگلهای ... و ... )(شوخی مزورانه!!!)جمعه اخیر

البته هر جایی از این خطه زیباییهای خاص خود را دارد بنابراین بجای انتخاب بهترین باید شکرگزار بود.Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-06-26 11:35 AM

آقا homa سلام علیکم
مهدی جان اسیر این طبیعته شدم بفرست داری باز. ظاهرا عکسهای جاده های مورد توجه قرار گرفته یه چند تا دیگه میزارم هاشم جان اون لفظ فصل الشک هم جالب بیه
اینها در ختای کاج پی سیا هستند . بعد از اینکه صنایع چوب وکاغذ وکارخانجات اشباع وتراورس استان متوجه قطع بیرویه درختان توسط خودشون شدند@@ این گونه مقاوم رو جای اون درختای بومی کاشتند اینجا هم معروفه به 500 نهال
[تصویر: 13406973263.jpg]
این هم از آرشیو در آوردیم یک دهه پیش
[تصویر: 13406973262.jpg]
[تصویر: 13406973251.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-06-26 02:36 PM

سلام به دوستان Khansariha (97).میبینم که یکی دوروز نیومدم اینجا حسابی گردو خاک کردین چند صفحه جدید اضافه شده ایول بابا ایول.به دوست عزیزمون اقا مهدی هم خیر مقدم میگم.خوش اومدی داش من به جمع ما.داداش اینجا اومدی باید عکسهای خوشکل رو کنیا شرطش اینه.مخلص دوستان داش احمد داش هاشم و داش هما هم هستیم خداییش فکرشو نمیکردم انقدر پست جدید باشه غافلگیر شدم شدید.امروز داشتم میرفتم بیرون یه نگاه به قفسه تفنگام انداختم[تصویر: 13407082101.jpg] دیدم هردو اخم کردن بهم رفتم یکم نوازش کردمشون پنجتیرو راضی کردم دو سه ماه دیگه صبر کنه تا فصل شکار ولی دیانا 45 رو هرکاری کردم راضی نشد میگه خسته بهیمه مره قلنج بهیته این دله.گفتم چشم چند وقت دیگه یه شکار خوب میریم به هم.خلاصه درش رو بتم رفتم بیرون.عجب عکسایی گذاشتین خداییش کف کردم خیلی خوشکلن به خدا احسنت به عکاسش با اون دید مناسب و حرفه ای.داش تبریک میگم.چاکر دوستان عزیز اینم به افتخار شما [تصویر: 13407086591.jpg]Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - taktirandaz - 2012-06-26 11:01 PM

چند تا عکس دیگه از سوادکوه زیبا تقدیم به همه بچه های سایت مخصوصا مازرونی ها
[تصویر: ccjhqk7j8siuh3tdgnzd.jpg]

[تصویر: qi9wuwflwlxqik8gxh42.jpg]
Khansariha (256)