شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - pouyacell - 2014-03-29 10:59 PM

(2014-03-29 12:01 AM)kingzax نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-28 03:56 PM)pouyacell نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز سال نو رو به همه بچه های گل مازندران تبریک میگم
یه سوال داشتم بنده محل زندگیم رامسر هستش نزدیکترین جایی که کپسول 6 لیتری رو برا PCP پر میکنن کجاست ممنون میشم راهنماییم کنید
یه سوال دیگه هم دارم استفاده از تلمبه تو شمال واسه شارژ PCP با توجه به رطوبت واسه اسلحه مضره؟

سلام دوست عزیز
عید شما هم مبارک باشه. البته من خیلی سال مازندران کار می کنم و مازنی نیستم.
من عباس آباد هستم و تا جایی که دورادور گشتم تا رویان خبری از شارژ کپسول نبود. یا من نتونستم پیدا کنم. بعد از اونم نگشتم.
البته کار خوبی کردی از بچه های گیلان پرسیدی شاید اونور فرجی حاصل بشه.
اگر نشد هم باید بیای تهران یا اگر دوستان تهرانی تقبل کنند بفرستی براشون تا برات شارژ کنند. البته با قبول حق الزحمه
اگر جایی اونورا پیدا کردی تو بخش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اطلاع رسانی کن
شاد و موفق باشی
ممنون دوست عزیز
معمولا چه شرکتهایی این کار رو انجام میدن؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - kingzax - 2014-03-29 11:34 PM

اینطوری نیست که بگی شرکتهای خاصی انجام میدن
اگر برای پرس و جو برای شارژ میخوای بعضی از مراکز آتشنشانی قابلیت شارژ دارند. البته اگر قبول کنند و اگر به اندازه شارژ کنند.

باقی جاها که معرفی میشن مراکز معدودی هستند که به باشگاههای پینت بال یا باشگاههای تیر اندازی خدمات میدن یا مثلا فروشنده سلاح و لوازم جانبی هست و از این قبیل.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2014-03-30 01:23 PM

سلااااااااااااااااااااااااااااام بر دوستان عزیز خودم. خییییلییییییییییییییییییی مخلصیم.چخبرا؟حال و احوال؟به به ماشاالله میبینم که دوستان فعالند دم شما گرم.بنده چند وقتی به دور از اجتماع بودم و کلا به تفرح و گشت و گذار مشغول بودم جاتون خالی البته نه شهرهای دیگه .توی همین منطقه خودمون.مشکوک میزنم ؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخخخ.[تصویر: DSC_2027.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - صادق قرنجیکی - 2014-03-30 01:36 PM

نقل قول :سلااااااااااااااااااااااااااااام بر دوستان عزیز خودم. خییییلییییییییییییییییییی مخلصیم.چخبرا؟حال و احوال؟به به ماشاالله میبینم که دوستان فعالند دم شما گرم.بنده چند وقتی به دور از اجتماع بودم و کلا به تفرح و گشت و گذار مشغول بودم جاتون خالی البته نه شهرهای دیگه .توی همین منطقه خودمون.مشکوک میزنم ؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخخخ.

مشکوک که چه عرض کنم !!!!!!!!!! می بینم یه سری زدی به تایپیک مازنی ها ، یه زمانی ما میومدیم برای دیدن عکس های محله و مازنون یکم حال و احوال عوض کنیم.
خوش باشی سید هر جا هستی ولی حالا یه چند تا عکس از اون مکان های به دور از اجتماع هم بذار ما هم لذتی ببریم از زیبایی هاش

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Amiraliv - 2014-03-30 02:36 PM

سلام به دوستان عزيز مازندراني و سال نوتون مبارك ، من عكس هاي تاپيك شمارو كه ميبينم روحم شاد ميشه ، كيف مي كنم ...
دمتون گرم كه از مناظر زيباي استان سبزتون عكس ميذارين ...

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2014-03-31 11:27 AM

با سلامی مجدد Khansariha (8)

یکم تبعیض نژادی داشته باشیم و نژاد پرستانه پست بزارم توی تاپیک : Khansariha (214)

ﺁﯾﺎ ﺍﺯ ﺗﻬﺮﺍﻧﯽ ﺑﻮﺩﻥ ﺧﻮﺩ ﺧﺴﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﺍﯾﺪ؟؟؟
ﺁﯾﺎ ﺍﺯ ﺷﯿﺮﺍﺯﯼ ﺑﻮﺩﻥ ﺭﻧﺞ ﻣﯿﺒﺮﯾﺪ؟؟؟؟
ﺁﯾﺎ ﺍﺯ ﺯﺍﻫﺪﺍﻧﯽ ﺑﻮﺩﻥ ﺧﺴﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﺍﯾﺪ؟؟؟

ﺁﯾﺎ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﻫﻞ "مازندران زیبا" ﻧﯿﺴﺘﯿﺪ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺑﺪﯼ دارید؟؟؟
Khansariha (256)
ﻭﺍﻻ ﺑﺪ ﺩﺭﺩﯾﻪ

ﻧﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺷﻤﺎ ﺑﻠﮑﻪ .. ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺩﻧﯿﺎ،ﻣﺸﮑﻞ ﺷﻤﺎ ﺭﻭ ﺩﺍﺭﻥ ...
ﻣﯿﺪونم ﺩﺭﺩ ﺑﯽ ﺩﺭﻣﻮﻧﻪ ... ﺑﺎﺱ ﺑﺴﺎﺯﯾﺪ !

ﺳﻌﺪﯼ ﻣﯿﻔﺮﻣﺎﯾﺪ :
(( ﮔﺮﭼﻪ ﺑﻨﯽ ﺁﺩﻡ ﺍﻋﻀﺎﯼ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮﻧﺪ ، ﻭﻟﯽ "ﺑﭽﻪ ﻫﺎی مازندران" ﯼ ﭼﯿﺰﻩ ﺩﯾﮕﺮﻧﺪ !!!! )) Khansariha (256)
ﺑﻌﻠﻪ ﺍﯾﻨﺠﻮﺭﯾﺎﺍﺍﺍﺱ.....

Khansariha (256) مازندرانیها،، پرچما بالاااااا..... Khansariha (256)

اینم برای کسایی که با خوندن متن بالا دپرس شدنو فشارشون افتاد پایین :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - chiphsun - 2014-04-03 02:08 PM

سلام هم استانیهای عزیر .انشاء الله که به همه شما خوش گذشته باشه. دوستان کم کار شدن تاپیک خلوته یکم گرمش کنید.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mohammadaskari - 2014-04-03 03:54 PM

Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - kooshan - 2014-04-03 09:29 PM

(2014-03-31 11:27 AM)MEHDI-SHOOTER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلامی مجدد Khansariha (8)

یکم تبعیض نژادی داشته باشیم و نژاد پرستانه پست بزارم توی تاپیک : Khansariha (214)

ﺁﯾﺎ ﺍﺯ ﺗﻬﺮﺍﻧﯽ ﺑﻮﺩﻥ ﺧﻮﺩ ﺧﺴﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﺍﯾﺪ؟؟؟
ﺁﯾﺎ ﺍﺯ ﺷﯿﺮﺍﺯﯼ ﺑﻮﺩﻥ ﺭﻧﺞ ﻣﯿﺒﺮﯾﺪ؟؟؟؟
ﺁﯾﺎ ﺍﺯ ﺯﺍﻫﺪﺍﻧﯽ ﺑﻮﺩﻥ ﺧﺴﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﺍﯾﺪ؟؟؟

ﺁﯾﺎ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﻫﻞ "مازندران زیبا" ﻧﯿﺴﺘﯿﺪ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺑﺪﯼ دارید؟؟؟
Khansariha (256)
ﻭﺍﻻ ﺑﺪ ﺩﺭﺩﯾﻪ

ﻧﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺷﻤﺎ ﺑﻠﮑﻪ .. ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺩﻧﯿﺎ،ﻣﺸﮑﻞ ﺷﻤﺎ ﺭﻭ ﺩﺍﺭﻥ ...
ﻣﯿﺪونم ﺩﺭﺩ ﺑﯽ ﺩﺭﻣﻮﻧﻪ ... ﺑﺎﺱ ﺑﺴﺎﺯﯾﺪ !

ﺳﻌﺪﯼ ﻣﯿﻔﺮﻣﺎﯾﺪ :
(( ﮔﺮﭼﻪ ﺑﻨﯽ ﺁﺩﻡ ﺍﻋﻀﺎﯼ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮﻧﺪ ، ﻭﻟﯽ "ﺑﭽﻪ ﻫﺎی مازندران" ﯼ ﭼﯿﺰﻩ ﺩﯾﮕﺮﻧﺪ !!!! )) Khansariha (256)
ﺑﻌﻠﻪ ﺍﯾﻨﺠﻮﺭﯾﺎﺍﺍﺍﺱ.....

Khansariha (256) مازندرانیها،، پرچما بالاااااا..... Khansariha (256)

اینم برای کسایی که با خوندن متن بالا دپرس شدنو فشارشون افتاد پایین :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

سلام داش مهدی با این عکسا فقط من رو تا مرز سکته میبری Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - RAK - 2014-04-04 12:40 AM

[تصویر: 13965591611.jpeg][تصویر: 13965591612.jpeg][تصویر: 13965591613.jpeg]