شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - DAGGER - 2014-03-20 10:45 PM

سلام امي مازروني برارانKhansariha (8)
شمه سال نو مبارك ببه خوش و خرم تندرست ببيدKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - pouyacell - 2014-03-20 11:54 PM

سلام دوستان عزیز سال نو رو به همه بچه های گل مازندران تبریک میگم
یه سوال داشتم بنده محل زندگیم رامسر هستش نزدیکترین جایی که کپسول 6 لیتری رو برا PCP پر میکنن کجاست ممنون میشم راهنماییم کنید
یه سوال دیگه هم دارم استفاده از تلمبه تو شمال واسه شارژ PCP با توجه به رطوبت واسه اسلحه مضره؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2014-03-25 01:44 PM

Khansariha (48)Khansariha (8)Khansariha (219)

چه عجب دوستان اومدن تو تاپیک،، قدم رنجه فرمودید رفقا....

حالا که همه هستن چندتا سیخ کباب میچسبه! بفرمایید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Tomcat14 - 2014-03-25 01:53 PM

سلام بر تمامی مازنی های عزیز و تمام مردان و زنان خطه ی شمال کشورKhansariha (48)
آقا مهدی داداش ترکوندین که!Khansariha (219)فقط جای من خالیهKhansariha (172)
سید محمد چرا کم میاد سایت؟سید کجاییییییییی؟Khansariha (215)
هر وقت این تاپیک میام،دلم وا میشه...Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - kooshan - 2014-03-25 05:46 PM

آره دقیقا داش محمد درست میگه هر کس میاد اینجا واقعا دلش وا میشهKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2014-03-26 09:57 AM

Khansariha (48)Khansariha (219)Khansariha (48)Khansariha (219)Khansariha (219)
سلام دارم خدمت هم استانی عزیزم ضمن تبریک سال نو برای تک تک دوستان ارزوی سالی خوب همراه با سلامتی برای خودشان و خانواده محترم شان میکنم.
امیدوارم هر جا هستند زندگی به کامشان شیرین باشه .
به امید روزی که تو سال 93سید محمد ما ازدواج کنه . با یه بایکال دو لول بغل
اقا مهدی ما یه پی سی بیگره .
اقا هما .....
اقا حسین .....
اقا سجاد .....
و ما بقی دوستان ....

دوستان جدید هزار ماشالله زیاد امدن . به هم خوش امد میگیم . به امید اینکه از وجودشان بیشتر بهرمند بشیم.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2014-03-27 01:11 PM

سلام.
تبریک بدون عیدی صفایی نداره.

[تصویر: 13959130251.jpg]
[تصویر: 13959130252.jpg]
[تصویر: 13959130253.jpg]
[تصویر: 13959130254.jpg]
[تصویر: 13959132481.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - pouyacell - 2014-03-28 03:56 PM

یه سوال داشتم بنده محل زندگیم رامسر هستش نزدیکترین جایی که کپسول 6 لیتری رو برا PCP پر میکنن کجاست ممنون میشم راهنماییم کنید
یه سوال دیگه هم دارم استفاده از تلمبه تو شمال واسه شارژ PCP با توجه به رطوبت واسه اسلحه مضره؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - kingzax - 2014-03-29 12:01 AM

(2014-03-28 03:56 PM)pouyacell نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز
عید شما هم مبارک باشه. البته من خیلی سال مازندران کار می کنم و مازنی نیستم.
من عباس آباد هستم و تا جایی که دورادور گشتم تا رویان خبری از شارژ کپسول نبود. یا من نتونستم پیدا کنم. بعد از اونم نگشتم.
البته کار خوبی کردی از بچه های گیلان پرسیدی شاید اونور فرجی حاصل بشه.
اگر نشد هم باید بیای تهران یا اگر دوستان تهرانی تقبل کنند بفرستی براشون تا برات شارژ کنند. البته با قبول حق الزحمه
اگر جایی اونورا پیدا کردی تو بخش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اطلاع رسانی کن
شاد و موفق باشی

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2014-03-29 10:38 AM

Khansariha (8)Khansariha (219)Khansariha (48)

دیگه 13بدر نزدیکه و همه با این عکس خاطره عجیبی دارن! مگه نه دوستان؟؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سید هم معلوم نیست توی این سال جدید کجاست و توی چه فکریه که کلا کم پیدا شده! اخبار استان مازندران رو خوب نگاه کنید احتمالا یه خبرایی از آسید محمد توش پیدا کنید ....

Khansariha (256)