شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - M.H.ASKARI - 2014-02-24 12:53 PM

گرجی محله کجای شماله دوستان؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2014-02-25 12:46 PM

Khansariha (8)

به نکته ظریفی اشاره کردی برادر،،گرجی محله اونجای شماله! Khansariha (399) میشه شرق مازندران. وقتی ساری رو رد کردی به سمت مشهد که میری، سمت راستت یه فرعی میخوره یه تابلو زده که روش نوشته "" به روستای شکارچی پرور گرجی محله خوش آمدید! از ورود افراد بدون اسلحه جلوگیری میشود، حتی شما دوست عزیز!!"" این فرعی رو که میخوای داخل بری قبلش یه صلوات بفرست داخل که رفتی کلاهتو باید سفت بچسبی تا باد نبره!،، 5 اومی یا 6 اومی فرعی دست راست کوچه سید اینا هست،، وسط کوچه یه دروازه قرمز هست که اونجا میشه میعادگاه شکارچیان گرجی محله.... شرمنده سید جون،، فروختمت! Khansariha (214)

اگه خواستی بری رامسر یه سوال بپرس "رامسر کجای شماله؟" تا آدرس خونه برار حامد رو هم افشا کنم!
اگه خواستی بری آمل یه سوال بپرس "آمل کجای شماله؟" تا آدرس خونه هما خان رو هم افشا کنم!
اگه خواستی بری ساری یه سوال بپرس "ساری کجای شماله؟" تا آدرس خونه آقا محمد رو هم افشا کنم!

منم که کلا خونمونو فروختیم رفتیم چابهار زندگی میکنیم،، اونجا هم مستاجر هستیمو هر هفته اسباب کشی میکنیم دیگه....

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - M.H.ASKARI - 2014-02-25 01:25 PM

دمت گرم داش.از بابل تا روستای شما و یا شکارگاهتون چقدر راهه؟
چطوریه؟
میشه شکار رفت؟
غاز گیر میاد؟
یا همشو فریدونکنار جمع میکنن؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2014-02-25 02:21 PM

Khansariha (8)

حقیقتشو بخوای من اطلاع دقیقی ندارم،، افتخار اینو که بچه گرجی محله باشیمو خدا نسیبمون نکرد،، من فقط آدرس حدودی منطقه رو بهتون دادم. اطلاعات تکمیلی توسط همکار انجمن جناب آقای استاد شکارچی اعظم " آسید محمد گرجی محله" داده خواهد شد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - asadjavan - 2014-02-25 02:26 PM

داداش هر کی خواست بیاد آمل بگه خودم آدرسمو میدم درخدمتش هم هستم

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - kingzax - 2014-02-25 05:49 PM

(2014-02-25 12:46 PM)MEHDI-SHOOTER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)

اگه خواستی بری رامسر یه سوال بپرس "رامسر کجای شماله؟" تا آدرس خونه برار حامد رو هم افشا کنم!
اگه خواستی بری آمل یه سوال بپرس "آمل کجای شماله؟" تا آدرس خونه هما خان رو هم افشا کنم!
اگه خواستی بری ساری یه سوال بپرس "ساری کجای شماله؟" تا آدرس خونه آقا محمد رو هم افشا کنم!

Khansariha (256)

سلام داداش
میگم شما که آمار همه رو خوب دارید سمت عباس آباد یا متل قو هم کسی و دارید آمارش و افشا کنید؟؟؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2014-02-25 06:34 PM

با سلامی مجدد Khansariha (8)

والا از بچه های تاپیک کسی اهل اونطرفا نیست یا اگه هم اونجا ها کسی داشته باشیم ظاهرا آمار خودشو نداده!!!

خوب شد گفتی،، اوندفعه از توی جمعی نشسته بودیم و دوستان میگفتن سلمان شهر تنها شهر ایرانه که ""توش کلانتری و پاسگاه نداره!!!"" برا من سوال شده که واقعا درسته این حرف یا نه! من بخاطر دانشگاهم که رشت بود خیلی این شهرهای کناره رو رفتم و میشناسم،، توی سلمانشهر هم کلانتری ندیدم انصافا. نکنه بخاطر همینه که متل قو انقدر خوب معروف شده؟!! Khansariha (214)
کسی از این قضیه اطلاعی داره؟؟

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - kingzax - 2014-02-25 09:19 PM

چقدر بد... چرا آخه؟؟؟!!!Khansariha (367) انگاری قراره من اینجا تک و تنها بمونم
باعث تعجبه با اینکه شنیدم در کلاردشت شکارگاهی بنام مازیچال هست ولی اینجا شکارچی درست و حسابی نداره. اینجا فقط کسانی هستند که دنبال گنجشک تو برف زمستون میدوند. وقتی برف اومد میرفتی تو شهر فکر میکردی درگیری مسلحانست. همه حتی مغازه دارها با یه بادی دستشون دنبال گنجشکها بودن

دوست عزیز در مورد کلانتری باید بگم هست از میدون متل قو به سمت عباس آباد 400 500 متر جلوتر سمت چپ کلانتری هست و قدیم ایست بازرسی هم زیاد داشت
Khansariha (136)یه لحظه فکر کن جایی مثل متل قو کلانتری نداشته باشه اینطوری میشه

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Vicxtor - 2014-02-26 02:31 PM

(2014-02-26 11:23 AM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان عزی.حال و احوال چتی هسته؟صرفا جهت بالا اومدن تاپیک. قبلش بگم که من اینو نزدم .به وسله دام هوایی زنده گیری شده بود.خیلی قشنگه منم ازش عکس گرفتم/تنجه یا به زبون ما کمری سیکا

سید جان خیلی قشنگه این مرغابی... بعد رهاش کردی؟ Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2014-02-26 05:07 PM

نه دكتر جان نمي گيرن راهش كنن طرف سيد اين تبديل به فسنجون مي كنند

خخخخخKhansariha (48)