شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2014-02-15 02:33 PM

سلام به دوستان.قلندران و میرشکاران روزگار.دوست عزیز با اسم کاربری ROOBAHخوش اومدی.صابر جان خیلی خیلی ممنونم از لطفت برادر.داش مهرداد گل خوش اومدی با تاپیک خودت بیشتر به ما سر بزن خوشحال میشیم داش.دوست عزیز جنابchiphsun بیشتر خودت رو معرفی من برادر.به به به علی اقای کم پیدا.تو اسمونا دنبالت میگشتیم روی زمین پیدات کردیم.کجایی داداش کم پیدا شدی.خیلی خوشحال شدم که دوباره پستت رو دیدم.موفق باشی.هما خان من همینجام داداش.شما اراده کن.تفنگتو بده ما یه دست بهش بزنیم شاید شفا بگیریم.میگن بایکال خیلی کارش درسته.Khansariha (8)Khansariha (8)تقدیم به بروبچ.یکم عجله ای و ریخت و پاشه چون وقت تنگ بودو هانتینگ در پیش رو.یکی دونفر هم با این سفره اون سیر و نون کباب و اون معجون با ابلیموی تازه اشنان.خخخخخخخخخخ [تصویر: DSC_1971.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2014-02-16 11:45 AM

(2014-02-15 02:33 PM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر: DSC_1971.jpg]

سلام دوستان Khansariha (8)

اوووووووووووووووووووووف،، سید!!! خدا بگم چیکارت کنه،، میخوام نفرینت کنم : سید انشاالله ازدواج کنی!!

سیب زمینی پخته با تخم مرغ پخته خرد شده به همراه آب نارنج یا آب لیمو ترش تازه،،وای چه حالی میده توی شکار،،مخصوصا اگه سیر رو توی آتیش کباب پز کنی یا به محلی "فل هادن fel haden" و بزاری کنارش...... به به با نون محلی و فلفل فراوان! ،، یادش بخیر،، با احساسات من بازی کردی سید!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Vicxtor - 2014-02-16 04:29 PM

سلام به دوستان مازنی گل و گلاب... Khansariha (48)
مخصوصا آقا مهدی گل، علی آقای گل و آقا سید محمد گل و آقای فلکیان عزیز که خیلی کم پیدا شدن و دوستان عزیز دیگه Khansariha (8)
امیدوارم که همه ی دوستان خوش و خرم باشند و در پناه حق بهروز و پیروز...
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2014-02-16 05:57 PM

به به آقا حنان عزیز،، گیله مرد بزرگوار Khansariha (8)

چطوری برادر؟ افتخار دادی به تاپیک ما سر زدی،، از گیلان چه خبر؟؟ برف و کولاک چه کرده؟؟ خرابی زیاد داشته؟؟ الان وضعیت اون طرفها چطوره؟؟

شنیدم بچه های رباتیک گیلان توی مسابقات جهانی رتبه آوردن! دمشون گرم. پرفسور سمیعی هم که همیشه کارها و اخبارشو دنبال میکنم، واقعا پرفسور مایه افتخار ایرانه.

امیدوارم همیشه سرسبز و پرافتخار باشه استان گیلان.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Vicxtor - 2014-02-16 06:47 PM

(2014-02-16 05:57 PM)MEHDI-SHOOTER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به به آقا حنان عزیز،، گیله مرد بزرگوار Khansariha (8)
چطوری برادر؟ افتخار دادی به تاپیک ما سر زدی،، از گیلان چه خبر؟؟ برف و کولاک چه کرده؟؟ خرابی زیاد داشته؟؟ الان وضعیت اون طرفها چطوره؟؟
شنیدم بچه های رباتیک گیلان توی مسابقات جهانی رتبه آوردن! دمشون گرم. پرفسور سمیعی هم که همیشه کارها و اخبارشو دنبال میکنم، واقعا پرفسور مایه افتخار ایرانه.
امیدوارم همیشه سرسبز و پرافتخار باشه استان گیلان.
Khansariha (256)

سلام مهدی جان... Khansariha (8) شما لطف داری عزیزم... خیلی خوشحالم که بچه های مازندران عزیز مثل قدیما فعال شدن؛ دیگه فصل شکار بود و فعالیت دیگه (از شکار های دوستان خیلی لذت بردم... Khansariha (219))
ممنون شکر خدا خوبم و زندگی در کردستان برای من جریان داره، البته کمی هم سرده برای من... Khansariha (214)
راستش مهدی جان برف تو اطراف رشت و صومعه سرا و طارم و ییلاقات دیلمان و املش و اشکورات رودسر خساراتی رو به دنبال داشت که البته استاندار محترم تونست به موقع و با موفقیت بحران رو در گیلان مدیریت کنه... Khansariha (256)
آره راستش گیلانی ها در زمینه ی آی تی و پزشکی حرف هایی برای گفتن دارن...
از استاد بی مثال جناب آقای پروفسور مجید سمیعی گفتی که واقعا برای من اسوه ای بی بدیل هستن (من از نزدیک ایشون رو زیارت کردم و با ایشون صحبت کردم در زمان دانشجویی؛ ایشون نمونه ی کاملی هستند از یک مرد بزرگ هم در علم و هم در اخلاق و یک بار و برای همیشه انسان رو مجذوب خودشون میکنن... امیدوارم هر کجای این کره ی خاکی که هستن در پناه حق باشن... Khansariha (8))
امیدوارم همه ی مازندرانی های خونگرم و دوست داشتنی هم همیشه سالم و بهروز باشن و در موفقیت روزافزون...
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2014-02-16 10:23 PM

سلام و درود Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8) مخلص برو بچKhansariha (8) داداش محمد عسکری شرمنده بدون شما رفتیم شکارخخخخخخخخخخخخخخخKhansariha (8)
[تصویر: DSC03188.jpg]
[تصویر: DSC03186.jpg]
[تصویر: DSC03187.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2014-02-17 10:36 AM

Khansariha (8)

حنان جان، انشاالله هرجا هستی موفق باشی. مشتاق دیداریم برادر

آقا صابر گل چطوره؟ 460 رو چه کردی؟ اینی که توی عکس برا خودته؟ بهش نمیخوره 4.5 باشه!

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mohammadaskari - 2014-02-17 02:34 PM

داداش صابر دمت گرم...داداشی 4.5 هست.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2014-02-17 08:16 PM

سلام Khansariha (48)
صفحه 200 مبارک Khansariha (219)
سربلندی همه عزیزان آرزوی ما
داش مهدی ! بهتر از 460 4.5 ، کالیبر 5.5 آن است و بهتر از 5.5 کالیبر 4.5 آن ، درسته؟!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - taktirandaz - 2014-02-17 11:39 PM

من هم تبریک میگویمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)