شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2014-02-10 10:17 PM

سلام به دوستان عزیز.حال و احوال rkh.hunterو حنان عزیز خوش اومدید.من که اصلاعی ندارم بخاطر نداشتن پی سی پی اما امیدوارم دوستان دیگه بتونن راهنمایی کنن.shekari عزیز خیلی خیلی خوش اومدی.داش یه پست زدی رفتی.بیا خودتو معرفی.جمع اینجا بسیار صمیمیه کمک کم خودت متوجه میشی.امیدوارم بتونیم ئوستان خوبی باشیم و از تجربیات هم بهرهمند شیم.موفق و موید باشی.یا حقKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - shekari - 2014-02-11 01:56 AM

خیلی ممنون سید عزیز.محمد هستم 18 سالمه عشق شکار و طبیعت اهل بابل هستم که البته چون تو قسمت وارد کردن محل سکونت بابل وجود نداشت بابلسر رو وارد کردم که حداقل به بابل نزدیکتره.مدت ها بود میخواستم عضو بشم که نشد ولی الان خوشحالم که تو جمع شما هم استانی های خوب و شکارچی های عزیز هستم.: Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2014-02-12 09:16 PM

سلام و درودKhansariha (8) دوستان دلمان برایتان خیلی تنگیده شدKhansariha (8) صفحات گذشته رو خوندم واقعا سر حال اومدمKhansariha (8) نان های محلی روی سنگ_ قرقاول_پلنگ بیچاره_[/size][size=x-large]افتخار تاپیک همکار انجمن سید محمد عزیزKhansariha (8)[color=#000000] اینجا ازت عذر میخوام که اخر همه بهت تبریک میگمKhansariha (8)_شکار کبک_ برف بی سابقه که با وجود خسارتهایی که به تامسون دار ما زد خخخخ برا همه رحمت بود و خیلیها خوشبحالشون شد مخصوصا بچه محصلا و ما هم خدارو شکر میکنیم...کنکور ارشد 93 هم تموم شد هییییییی..... 1اسفند هم اعزام خخخخ بیگلری مشکین شهر اردبیل 17-درجه مرکز اموزش اشباه سیاه...خلاصه همین یه هفته ای در خدمتتون هستیمKhansariha (8)Khansariha (8) خخخ میخوام تو این مجال باقیمونده فقط به شکار بپردازم(به امید خدا)Khansariha (8)Khansariha (399)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mehrdadjan - 2014-02-12 09:32 PM

سلام داداش صابر گلKhansariha (8)
دلم برات تنگ شده بود. انشاءالله به سلامتی. قدر دوران
سربازی را داشته باش یکی از بهترین دوران زندگی هست
ارادتKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2014-02-13 11:42 AM

(2014-02-07 01:53 AM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان در استان همسایه
تو استان شما جایی هست که کپسول رو تا 300 بار پر کنن؟Khansariha (8)
با سلام
تمام مراکز اصلی آتش نشانی دستگاهش رو دارن ولی مهم توانستن نیست مهم خواستن است!!!!
اگه یه آشنا پیدا کنید میتونید از امکانات آتش نشانی (البته با دادن هزینش) استفاده کنید
موفق باشیدKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - chiphsun - 2014-02-13 12:02 PM

با سلام خدمت هم استانیها عزیز.
من تازه امدم توی سایت و امیدوارم از تجربیات دوستان نهایت استفاده را بکنم امیدوارم من را تو جمع گرمتون ببذیرید.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mohammadaskari - 2014-02-13 01:30 PM

(2014-02-12 09:16 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درودKhansariha (8) دوستان دلمان برایتان خیلی تنگیده شدKhansariha (8) صفحات گذشته رو خوندم واقعا سر حال اومدمKhansariha (8) نان های محلی روی سنگ_ قرقاول_پلنگ بیچاره_[/size][size=x-large]افتخار تاپیک همکار انجمن سید محمد عزیزKhansariha (8)[color=#000000] اینجا ازت عذر میخوام که اخر همه بهت تبریک میگمKhansariha (8)_شکار کبک_ برف بی سابقه که با وجود خسارتهایی که به تامسون دار ما زد خخخخ برا همه رحمت بود و خیلیها خوشبحالشون شد مخصوصا بچه محصلا و ما هم خدارو شکر میکنیم...کنکور ارشد 93 هم تموم شد هییییییی..... 1اسفند هم اعزام خخخخ بیگلری مشکین شهر اردبیل 17-درجه مرکز اموزش اشباه سیاه...خلاصه همین یه هفته ای در خدمتتون هستیمKhansariha (8)Khansariha (8) خخخ میخوام تو این مجال باقیمونده فقط به شکار بپردازم(به امید خدا)Khansariha (8)Khansariha (399)

بیا دنبالم با هم بریم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - shahsavar - 2014-02-13 08:11 PM

(2014-02-12 09:16 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به سلامتی . برج چند اقدام کردی برای اعزام ؟ من هم امروز چالوس امتحان ارشد داشتم احتمالا" برج 2 اعزام بشم.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2014-02-14 07:48 PM

سلام بر همه عزیزان جدید و قدیم !
به ویژه علی آقا لیتکوه عزیز پارسال دوست امسال آشنا!!!
چه عجب دیده بان ما پس از مدتها دوری برگشته ! پیروز باشید. Khansariha (48)
سید کجاست؟ راستی امسال همه از کم شدن کبک گله دارند، کسی از چگونگی احوال کبک حفظهم اطلاعی دارد؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2014-02-14 08:34 PM

(2014-02-13 08:11 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
):

به سلامتی . برج چند اقدام کردی برای اعزام ؟ من هم امروز چالوس امتحان ارشد داشتم احتمالا" برج 2 اعزام بشم.

ممنوممKhansariha (8)اواسط دی ماه بود که دوستان گفتن دوران عید به دوران طلایی معروفه ما هم اقدام کردیمKhansariha (8)
(2014-02-12 09:32 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام داداش صابر گلKhansariha (8)
دلم برات تنگ شده بود. انشاءالله به سلامتی. قدر دوران
سربازی را داشته باش یکی از بهترین دوران زندگی هست
ارادتKhansariha (8)

مرسی مهرداد جونKhansariha (8) منم دلم برا شما تنگ شده بود Khansariha (8)فدای مهربونیاتKhansariha (8) تقدیم به شما
[تصویر: DSC03169.jpg]