شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-09-06 03:03 PM

دمت گرم آقا سيد
عكس بوووق (زنده) هم داشتي بذار
راستي زردهل به فارسي چي ميشه

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2012-09-06 07:28 PM

سلام و صد سلام به عزیزان بهتر از جان
داش لیتکوه عزیز ممنون از محبت جنابعالی با استاد اعظم آقا مسیح صحبت کردم ایشان فرمودند گروپ یک اینچی در حدود 15 متر فعلا تا 1500 تیر عادی است و بعد از آن ایراد است. پس عجالتا صبر می کنم.
داش احمد ارادتمند دیانا 36 (پنبه ای که سر می برد!!!)
آسید عملکرد جدید رو نمی کنید؟! شما و سایر دوستان کمی راجع به چمبلی کوتر توضیح دهید تا با خطر !!! بیشتر آشنا شویم(دست ما کوتاه و ایا و بوووق بر نخیل)
داش لیتکوه یک عکس حاجی دلایی از دماوند بذار محظوظ شویم جملگی
قتل و خونریزی شدیدی در دیار همدان در آخر این هفته پیش بینی می شود باید در تاپیک تصاویر شکار منتظر قطعیت آن بود! Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-09-06 09:25 PM

سلام چشم در مورد چمبلی کوتر هم توضیح میدم.همدان چه خبره هما خان با کی؟جای ما خالیKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - smart.pro - 2012-09-07 10:51 AM

(2012-09-03 02:41 PM)smart.pro نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دروود !
دوستان از بابلسر کسی هست من رو واسه یک مکان ماهیگیری بکر راهنمائی کنه + یک کار خصوصی که تو پ خ میشه گفت : دی

دروود !
دوستان خواهش میکنم ، همتون با هم جواب ندید !
من کارم راه افتاد ، ولی نظرم کلاً نسبت به مازنی ها برگشت !
موفق باشید.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-09-07 12:49 PM

خوب كسي از بابلسر نيست بايد چي كار كنيم؟ مثلا خودم طرف نور جا ميشناختم ولي گفتي بابلسر
داش هما به استان پدري ما ميريد خوش بگذره! الان درياچه سد شيرن سو مرغابی داره فكر كنم!(چند سال پيش ديدم)
عكس هم با گوشي آپ نميشه

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-09-07 04:43 PM

سلام دوستان، Khansariha (48) ،خوبین؟خوشین؟سلامتین؟ ما رو نمیبینین خوشحالین؟! Khansariha (8)

smart جان،خوب راست میگه برادرمون،از بابلسر کسی نیست لابد که جواب نداده!! اگه کسی میدونست مطمئن باش شما رو بدون جواب نمیذاشتن دوست من.در ضمن سعی کن نگاهت انقدر زود و به همین راهتی نسبت به آدمها عوض نشه،دیدت رو عوض کن برادر....

تابستون هم داره تموم میشه و من آخر یه شکار درستو حسابی نرفتم.... راستی اساتید توی آمل و اطراف آمل جایی رو میشناسین که کبوتر جنگلی یا کبوتر چاهی باشه؟ قمری چطور؟اینطرفا قمری هست؟

یه سوال دیگه: به صورت چشمی و از راه دور چطور میشه فهمید پرنده یاکریم هست یا کبوتر چاهی؟

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-09-07 05:04 PM

عليكم ال(SELAM)
آقا مهدي كبوترچاهي؟ پس اون چي بود كه نشونه رفتي و نزدي ؟ موقع تست كرنوگراف...... آدرس چيرو ميخواين؟!
قمري صحرايي (صحرايي كوتر)بغل دست ما موجوده ولي حوصله ميخواد ، همچنين در اتوبان
يه جايي رو هم ميشناسم براي فاخته (جنگلي كوتر)،البته وايسيد تا بالا برف بزنه

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-09-07 05:54 PM

آقا اون که کبوتر چاهی نبود.یاکریم بود،اگه یادت باشه ما هم نزدیمو بیخیال شده بودیم.(اون روز شک داشتیم)... اصلا چطور میشه فرق یاکریم و کبوتر چاهی رو فهمید؟؟

آدرسه کبوتر جنگلی یا چاهی میخوام!! کلا این طرفا اگه کسی جایی برا شکار سراغ داره بگه تا یاد بگیریم.... دلم برا شکار لک زده،،این آقا مرتضی هم پایه نیست بریم شکار!

.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-09-07 06:38 PM

سلام به دوستان گل.داداش چرا ناراحت میشی خوب دوستان از بابلسر شناخت نداشتن وگرنه حتما راهنماییت میکردن دوست عزیز زود نظرت عوض شد.بگذریم.اقا مهدی عزیز کم پیدایی سر نمیزنی نمیگی یه تاپیکی هم هست که سری دوستان هستن یه حال و احوالی بپرسم چاکر بقیه دوستان هاشم خان کم پیدا دکتر جان داش احمد هما خان علی اقا اقا مرتضی و بقه بروبچس باحال.؟کبوتر چاهی و یا کریم زمین تا اسمون فرق دارن از قیافه رنگ شکال دو وووووو.این کبوتر چاهی[تصویر: PIGROC_1.jpg] اینم یا کریم [تصویر: Columba.jpg]اینم پسر عموی یا کریم که یکم بزرگتر از یا کریمه و رنگش به سفیدی میزنه یه طوق نصفه هم پشت گردنش داره [تصویر: 238755_L5JHOqa4.jpg] اقا مهدی یه سرچ توی نت بزنی خیلی راحت متوجه تفاوتهاشون میشی داداش.کار دیگه ای هم بود من در خدمتم.اینم از گشت امروز من.[تصویر: M_M2645.jpg] [تصویر: M_M2649.jpg] [تصویر: M_M2646.jpg] [تصویر: M_M2653.jpg] [تصویر: M_M2648.jpg] [تصویر: M_M2652.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-09-07 10:16 PM

مرسی برادر،ما هستیم همیشه تو نت.دفعه قبل هم گفتم: شما فقط صدا کن منو 5 دقیقه بعدش جواب میدم....!

والا مثل اینکه من اشتباه میکردم،ولی یادم میاد که یه پرنده ای بود که خیلی شبیه یاکریم بود.شاید قمری بود که من اشتباه گفتم کبوتر چاهی....نمیدونم والا.مرسی از راهنماییت متشکرم حاجی

در کل اینکه آدرس چند جا توی اطراف آمل هم میخواستم که بریم شکار....

راستی تو این تاپیک چند نفر از بچه های آمل هستن؟؟ کیا اینجا آملی هستن یا آمل سکونت دارن؟؟ هرکسی که آملی یا اطراف آمل سکونت داره و میتونه آمل بیاد یه ندا بده،یه خبری بده ....

Khansariha (256)