شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2014-01-27 11:17 AM

Khansariha (8)
هما خان، شما و سید امیدوار باشید همچنان!!! به قول قدیمیا :" آرزو بر جوانان عیب نیست برادر..... "

شماها اگه پنچر بکن بودید ............. !! بعله آقا، بعله . سید که فقط باید بیاد خرگوش بنفشهایی که توی دفتر من هست رو پنچر کنه فیض ببریم!

ولی انصافا سر صبح، هوای گرگ و میش، پیاده روی توی جنگل، توی جاده های ناهموار مخصوصا توی جایی که احتمال وجود خرس توش زیاده چه لذتی داره!!! به به،، خدا باعث و بانیشو پولدار کنه، دمش گرم.

همکار جون حالت خوبه ؟ یا پنچری؟؟ چه میکنی با عنوان و سمت و رنگ جدیده خودت؟؟؟

راستی متاسفانه باخبر شدیم که "اسپیلیت" درست شده ....! شکست عشقی خوردم شدید!!!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - RAK - 2014-01-27 11:09 PM

با عرض ارادت.
سید جان من هم به شما و اقا صادق تبریک میگم . امیدوارم همیشه موفق . پیروز و سربلند باشید .به امید موفقیت روزافزون شما ودیگر دوستان.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2014-01-28 09:53 PM

سلام به دوستان RAKعزیز خیلی خیلی ممنون از لطفت داش.مازندرانیا کجه درنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[تصویر: DSC_12914.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mohammadaskari - 2014-01-28 09:59 PM

همین جهKhansariha (8) سید جان

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - royal - 2014-01-28 11:57 PM

من میگم این سید محمد کم پیداست نگو رفته عشق و حال و شکار بخدا با نحوه زندگیت خیلی حال میکنم انشاالله همیشه تو خوشی و تفریح باشی

این عکساتم که ادم رو هوایی میکنه بخدا Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2014-01-30 01:15 PM

سلام دوستان.هادی جان ارادتمندیم داش راستش من خودمم عکسامو میبینم هوایی میشم خخخخخخخخ.انشاالله قسمت شه در خدمتتون باشیم.کجایند میر شکارهای بی ادعا؟[تصویر: DSC_16318.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - asadjavan - 2014-01-30 01:54 PM

سلام به همه هم استانی های عزیز
خیلی جالبه بعد از بیش از دو سال که تو این انجمن هستم اولین باره این تاپیک رو دیدم اونم بعد از 196 صفحه واقعا که!!!!
در هر صورت خیلی حوشحالم که این جمع رو پیدا کردم و برای همه دوستان آرزوی سلامتی و شادکامی دارم
سید محمد عزیز دورادور میشناسمت و تقریبا تموم پستهاتو خوندم اونقدر که عاشق 5 تیر ایرانی شدم چه کنم که قبل از این یلدیز خریدم تبریکات دیرهنگام منو بابت ارتقات تو انجمن بپذیر واقعا مستحقش بودی
از بقیه هم استانی ها و بخصوص همشهریهای عزیزم هم دعوت به همکاری های صمیمانه در زمینه شکار و ماهیگیری و طبیعت گردی مینمایم.
عاشق همه شمام.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2014-01-30 09:44 PM

سلام به همه دوستان عزیز.asadjavan عزیز خیلی ممنون از لطفتون داداش.خوش امد میگم بهتون.خیلی خوشحالم که یه مازندرانی دیگه به جمع ما اضافه شد.فقط یکم نگرانم املیها دارن زیاد میشن بوی توطعه میاد خخخخخخخخخخ.انشاالله ماشه اون یلدیز یه عمر واست بچکه توبرت پر شکار مجاز و تنت همیشه سالم باشه.امیدوارم بتونیم دوستان خوبی باشین و از تجربیاتتون استفاده کنیم.موفق باشید.یا حق [تصویر: DSC_07974.jpg] Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - arash1324 - 2014-01-31 07:58 PM

سلام و درود به دوستان عزیز مازندارنی Khansariha (8)

سید جان تیغ برا داداش که همیشه عکس های زیبا و قشنگی میزاری . من هر وقت میام انجمن دومین تاپیک که میام ، تاپیک بچه های باحال مازندران هست . واقعا دستتون درد نکنه که باگذاشتن تصاویر ، گرمی خاصی به انجمن میدهید . تشکر از همه دوستان Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mozafar - 2014-02-01 09:05 AM

سلام به همه هم استانیهای عزیز
خودکا،رویهم تورون،هوا زنی حدود 30 متر فشنگ 3

ببخشید عکسها بی کیفیت هست تو شب با گوشی گرفتم