شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - royal - 2014-01-24 11:17 AM

سید محمد جان تبریک میگم داداش انشاالله در تک تک مراحل زندگی موفق باشی Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hamidhakami - 2014-01-24 11:23 AM

بنده هم به نوبه خودم به دوست عزیز و محترم سید محمد تبریک میگم و براشون آرزوی سلامت و موفقیت دارم.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2014-01-24 04:57 PM

Khansariha (48)Khansariha (219)
سلام به همه ی دوستان من هم به دوست عزیزم سید محمد تبریک میگم. امیدوارم همیشه تو زندگی موفق باشه. Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2014-01-24 05:07 PM

Khansariha (8)
با سلام خدمت همه دوستان اساتیدی که یهو بعد مدتها باهم اومدن تاپیکه ما مهمانی Khansariha (8)

به آسید محمد به صورت تلفنی و شفاهی تبریک گفتم، این تبریک رو هم به صورت کتبی بهشون عرض میکنم، فقط میمونه یه تبریکه دیگه که باید به صورت حضوری باشه که خدا رحم کنه!!!
سید جون یه پارتی برا من بشو منو کنن کاربر حرفه ای Khansariha (172) ثواب داره خدایی Khansariha (226)

آقا محمد نورانی،آملی ریکا، خوش اومدی به تاپیک بروبچ مازندران Khansariha (48) ، خوشحالم که جمع آملی ها توی تاپیک داره نسبت به شهرهای دیگه غالب میشه.... ( ما اینیم دیگه!) Khansariha (214)
محمد جان برادر از خودت بگو، چه میکنی؟ کاروبار؟ درسو مشق؟ اسلحه چی داری؟ داخل خود شهر دابودشت زندگی میکنی؟؟

برار حامد،، خیلی آقایی،، پسر گلت رو از طرف من یه گاز بگیر!

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2014-01-24 06:00 PM

سلام دوستان عزیز.خیلی خیلی ممنون از لطفتون ولله منم بیخبر بودم که داش مهدی زنگ زد خبرشو داد.خیلی خیلی ممنونم از همه دوستانی که لطف کردن و تبریک گفتن. از مدیران گرامی هم تشکر میکنم که مارو قابل دونستن و ارتقای کاربری دادن.انشاالله که بتونم نقشی در جهت پیشرفت این انجمن ایفا کنم.ارادتمند.یا حقKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Tomcat14 - 2014-01-24 06:16 PM

سید محمد عزیز،تبریک میگم،امیدوارم در تمامی مراحل زندگی موفق و موید باشیدKhansariha (48)Khansariha (8)
شیرینیش هم که همون عکس خوشگل های همیشگیهKhansariha (219)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mohammadaskari - 2014-01-25 02:29 PM

سید محمد جان تبریک میگم Khansariha (8)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (48)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mozafar - 2014-01-25 05:54 PM

سلام و عرض ادب به همه هم استانیهای عزیز
سید محمد جان تبریک میگم به امید پیروزی و سر بلندی شما در تمام مراحل زندگیKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2014-01-26 07:13 PM

سید جان همیشه پیروز!
ممنون از اینکه به یاد ما بودی Khansariha (48)
امید اینکه روزی پنچرش کنیم این چ... را!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Marksman - 2014-01-27 10:29 AM

بروبکس این سید محمد کجا رفته؟ باز رفته گراز نفله کنه؟Khansariha (219)Khansariha (8)
ها فهمیدم استتار کردی؟Khansariha (48) آقا تبریک می گم به مناسبت ارتقا کاربری که باعث خوشحالی همه ما شد.مخلصیم.Khansariha (8)