شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - EPSILON - 2014-01-20 11:27 PM

از مدیریت عذرخواهی میکنم برای این الفاظ
این جماعت شکارچی نمای لا ابالی که بویی از انسانیت که هیچ از شرافت که هیچ از حیوانیت هم نبرده اند
کثافت تر از این جماعت فقط و فقط خودشان هستند و لا غیر
انشالله یه روزی نا غافل شکار همین ببر ها گردند!!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2014-01-21 06:14 PM

Khansariha (8)

اپسیلون،برادر (که ظاهرا همشهری هستیم!) ،، این موجودات بنده خدا کسیو نکشتن و با کسی هم کاری ندارن انقدر مورد شکار و شکنجه قرار میگیرن، چه برسه که بخوان کسیو شکار کنن که در اون صورت مطمئن باش "ملت فهیم" ما کلا نسلشونو منقرض میکنن و زنده زنده آتیششون میزنن.....

بهتره بجای اینکه آرزو کنیم پلنگها کسیو بکشن ((که در اون صورت کل شکارچی ها و غیر شکارچی ها پدرشونو در بیارن)) باید دعا کرد که ملت سر عقل بیان و برای این موجودات زیبا و طبیعت بکر شمال ارزش قائل بشن،، تا کی میخوایم انقدر به فکر خودمون باشیم و برای لذت و تفریح همه چی رو خراب و نابود کنیم!

خدا همه ی ماها رو به راه راست هدایت کنه.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - EPSILON - 2014-01-21 08:37 PM

(2014-01-21 06:14 PM)MEHDI-SHOOTER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)

اپسیلون،برادر (که ظاهرا همشهری هستیم!) ،، این موجودات بنده خدا کسیو نکشتن و با کسی هم کاری ندارن انقدر مورد شکار و شکنجه قرار میگیرن، چه برسه که بخوان کسیو شکار کنن که در اون صورت مطمئن باش "ملت فهیم" ما کلا نسلشونو منقرض میکنن و زنده زنده آتیششون میزنن.....

بهتره بجای اینکه آرزو کنیم پلنگها کسیو بکشن ((که در اون صورت کل شکارچی ها و غیر شکارچی ها پدرشونو در بیارن)) باید دعا کرد که ملت سر عقل بیان و برای این موجودات زیبا و طبیعت بکر شمال ارزش قائل بشن،، تا کی میخوایم انقدر به فکر خودمون باشیم و برای لذت و تفریح همه چی رو خراب و نابود کنیم!

خدا همه ی ماها رو به راه راست هدایت کنه.

Khansariha (256)

مهدی جان خوشحالم یه همشهری پیدا کردم
بله متاسفانه انسان با اینکه در راس هرم غذایی قرار نمیگیره اما متاسفانه میخواد خودش رو موجود برتر نشون بده!!!!!
همین الان هم ملت فهمیم دارن همین کار رو میکنن و نسلشون رو دارن منقرض میکنن
متاسفانه در انقراض حیوانات شمال خود شمالی ها بیشتر مقصر هستن
شکار اینگونه حیوانت بیشتر توسط شکارچی های خود مازندران و گیلان صورت میگیره
چند وقت پیش من ایی بودم یک غاز شکار کردیم بهمحل کار برگشتم دیدم یه دسته شاید 60 تایی غاز اومدن آب بندان کنار محل کارم
دیدم همون دسته ای هستن که ازشون شکار کردم!!
یهو دیدم 2 تا وانت و 3 تا سواری با شاید 10 تا 12 تا شکاارچی اومدن کنار اب بندان دارن پیاده میشن منم سریع یه تیر هوایی زدم همشون بلند شدن رفتن!!!!
اونا شاکی اومدن بالا ببینن چه خبره یه غاز دیدن دستمه(همون غازی که قبلا زده بودم) گفتن صبر میکری ما هم میرسیدیم گفتم متوه شما نشدم وگرنه صبر میکردم!!!
یعنی اونا تا کل 60 تا رو نمیزدن ول کن نبودن خدا رو شکر غاز ها از مسیری رفتن که جاده خور نبود و رفتن سمت جنگل!!!!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - kapej - 2014-01-22 12:09 PM

(2014-01-12 12:38 PM)MEHDI-SHOOTER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به به آقا حامد عزیز، داداش خودم :khansariha (8):

حامد جان الان دور دوره هما خان هست! سید دیگه یواش یواش پیر شده، هما خان رو بچسب که رفته تو کاره هوا زنی!! پرنده های نگون بخت رو توی هوا پرپر میکنه!!!
منم که کلا اصلا صحبتم نیست، شدم مثل شیری که سیبیلاشو بزنن، کلا از دوره شکارچی ها و شکارچی بودن خارج شدم :khansariha (226):
سید هم دیگه رفته توی فاز بازنشستگی! ازش 2-3تا حرکت در معقوله هوازنی دیدم، دیگه پرنده ها رو رو هوا نمیزنه رفته تو کار هوازنی موجودات دیگه.....!! جدیدا سید هوا رو خیلی خوب میزنه! مگه نه سید جون؟؟

در مورد دعوت نکردنه سید که داداش منم باهات همدرد هستم، کلا سید مهمانپذیریشون ملس نیست!! ازش دلخور نشو،، سید گله گل، باید بهش آب داد :khansariha (214):
در کل اگه طرفای آمل میخوای بیای ما در خدمتیم،، فقط یه تاریخ و زمان بده تا با هما خان و سید هماهنگ کنم و با هم یه محفل شعر و هنر با پرندگان دوست داشتنی بذاریم.

با سلام محمد نورانی ام 25 ساله بچه امل دابودشت مریج محله برج 12 اگه دوستان میخوان بیان مریج محله باسه شکار غاز-مرغابی -پرلا-کشتل وروشت میبرمتون پیش تالاب سرخرود شکار کنید حالشوببرین

:khansariha (256):

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2014-01-22 09:38 PM

سلام محمدآقای گرامی از شهر دابودشت!
خوشحال می شویم اگر تجربه شکار غاز و مرغابی را هدیه از طرف شما همشهرستانی عزیز داشته باشیم.
پیروز باشید. Khansariha (48)
داش مهدی شنیدم وضعت خیلی خوب شده وینچستری ! برتایی! بنلی ای ! برونینگی ! هر چی بخواهی برات سراغ دارم. بیا کنار بذاز بازار نفسی بکشه دیگران هم بندگان خدا کاسبی کنند.
ارادتمند آقا حامد و آسید (فارغ شدید در خدمت) و سایر عزیزان Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - kapej - 2014-01-23 08:16 PM

با سلام خدمت داش مهدی دیگر همشهرستانی ها چونپرنده ها برای زمستان گذرانی توی زمینهای کشاورزی ما اسکان میگیرن ما منطقه رو غروق میکنیم واکثرا شبها معمولا بارونی میریم شکار چون شب صاف صدای تیر پخش میشه پرنده میرن ولی تو بارونی بر عکس -غاز یا مرغابی شبها تو ارتفاع کم هستن 20 تا40 متر با دیدن غاز تفنگ بالا میاریم از عقب غاز وازش عبور میکنیم وبه اندازه ارتفاع که با ما داره پیش گیری میکنم مثلا نیم متر یا یک متر بستگی به سرعت دستت داره و ماشه رو میکشیم ونباید از حرکت باستیم تفنگ حرکت بدیم ونباید به پرنده نگاه کرد به مگسک ولول نگاه کن حتمه شکارو میزنی

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2014-01-23 08:54 PM

سلام دوستان.ارادتمتدیم.ای بسوزه پدر امتحان ترم.خخخخخخخخ بفرمایید ترش هلی[تصویر: 201207072116.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - ALIANA-54-T06 - 2014-01-24 09:39 AM

سلام بر عزیزان و هموطنان شمالی خودم Khansariha (8)
به اطلاع میرسانم بنا به پیشنهاد جمعی از همکارن و موافقت هیئت مدیره جناب آقای سید محمد (گرجی محله ) به سمت همکار انجمن ارتقاء یافتند که بدینوسیله بهشون تبریک میگیم Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - arash1324 - 2014-01-24 09:43 AM

سلام ودرود به دوستان مازندرانی Khansariha (8)

سید محمد جان تبریک Khansariha (8)

انشاا.. شاهد ارائه تجربیات بیشتر شما باشیم . یاحق Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - kooshan - 2014-01-24 09:47 AM

مبارک باشه
خیلی خوش حال شدممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
Khansariha (8)
Khansariha (8)
Khansariha (8)
Khansariha (8)
Khansariha (8)
Khansariha (8)
Khansariha (8)