شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2014-01-04 10:36 PM

سلام ماشین فوق مدلش بیشتر به کبکژن! می خورد تا پاژن، البته کاربران حرفه ای!!! باید نظر بدهند ما ناواردیم.
اقا حامد بزرگوار شکسته نفسی می فرمایید لپاسر من هستم یا شما؟ شما سر دار هستید و ما پای چوبه دار!!!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2014-01-07 02:12 PM

اقو اين تاپيك مازندران چسبيده ته جدول ها اين بچه ها كجا سرشون گرمه امار نميدن اگر دارين خوب ميزنين به ما هم بگين ما هم بيام بزنيم Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (214)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2014-01-07 07:08 PM

سلام بروبچ ارادتمندم.Khansariha (8)Khansariha (8)
حسین جان تیغ برا . ادرس باید تو بدی ما بیاییم تماشای شکار کبک. ما که دریغ از دیدن یه کبک چه برسه به شلیک .
هما خان مخلصیم. Khansariha (8)Khansariha (8)
سیدجان من فقط پرنده ها (مخصوصا غاز ها) رو اسمان تو ارتفاع بالا مشاهده میکنم که همه میان طرف شما. هر چه داد میزنم نرین ان ور سید هست میزنه شما رو . صدام به گوش انها نمیرسه .
فقط تفنگ الکی هر روز میزارم تو ماشین با خودم میبرم سر کار میارم خونه.
[تصویر: 13885514641.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - AmirHd - 2014-01-08 10:00 AM

[img]http:// دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2014-01-08 11:46 AM

حامد جون شما كه استادي تيغ ما كنده حال حالا ها مونده تيز بشه تا شكار چي بشيم هفته قبل كبك زياد ديدم و سوتيم زياد دادم اين كبك مال من نيست از بازار خريدم فقط اون تفنگ مال من اونجاست
خخخخخKhansariha (219)

شما كه چرنده ميزني ما تو همين پرندش مونيدم

[img]http:// دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

امير خان اين عكس بايد اديت كني دوتا

http://

سر هم يكي بايد پاك كني تا عكس نمايش داده بشه الان عكس نمايش داده نميشه

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2014-01-08 02:41 PM

سلام دوستان گرام.حال و احوال اقا ما یکم سرمون شلوغه لطف کنید نزارید تا÷یک ما بره پایین دیگه یه مدت هواشو داشته باشین تا ابها از اسیاب بیفته خخخخخ..ماشاالله خان دمتون گرم تیغ بررا.ایول.انشاالله همیشه دست پر بر گردین.حامد خان غازها رو نزاشتی بیان اینور.حالا میگی سید خطرناکه و این حرفها.حاجی پیش قاضی و جنگولک بازی.شما گفتی اومدن طرف ما .ما هم میگیم اومدن ولی عاقلان دانندخخخخخخ فعلا دور دوره هما خانه ولله شکار از ما که رو برگردونده هرچی میزنیم به در بسته میخوره نمیدونم چرا.اصلا شانس با من یار نیستKhansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226) تا ببینم کی این تلسم شکسته میشه.دوست عزیز عکستون رو نمیشه دید.داش اگه میخوای عکس بزاری از دوستان کمک بگیر تا راهنماییت کنن چجوری عکس بدی.دوستان از این داش مهدی گل گلاب خبری ندارین؟حاجی کجه دری برار؟کلاسها برگزاره؟؟؟[تصویر: DSC_00290.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2014-01-09 09:45 PM

سلام درود بر انار بهشهر!
سیدیا! وچه ره ملا هاکردی *** شه جانه بلا هاکردی!
هر چه هست از لطف سرمدی و شاگردی حضرتعالی.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2014-01-10 03:47 PM

سلام بر عزیزان دل Khansariha (8)

هما خان تبریک، دست مریزاد ار شکار سومین فروند... Khansariha (8)

جای شما خالی یه چند وقتی رفتیم توی کار مال دنیا و ثروت اندوزی!!!! خیلی لذت بخشه، جای شما خالی....
دور ا دور توی تاپیک میام و پستهای دوستان رو میخونم و لذت میبرم.

آسید محمد میبینم که داری چراغ خاموش میری و از اون عکس قشنگا برامون نمیزاری برادر!! نکن این کارو با ما هم آره؟؟؟!
راستی از محموله ی ما چه خبر؟؟ خبری نشد؟؟

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - مسعودم - 2014-01-10 06:06 PM

سلام بر هم استانی های عزیز
من از شرق مازندران هستم خوش حال میشم به کسی کمک کنم .و اگر کسی هست از شرق مازندران خوش حال میشم باهاش اشنا بشم
Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (8)
Khansariha (367)Khansariha (215)Khansariha (367)Khansariha (215)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2014-01-10 06:22 PM

سلام.اره دیگه الان همه چی بکام هما خانه.ماشاالله.حسودیمون شد.مخلص داش مهدی گل بلبل.چطوری ؟کلاس چرا شرکت نمیکنی مرد مومن؟داش چراغ ما که همش روشنه.همون دورادور باش زیاد نزدیک نشو خطر داره ها خخخخخخخ.محموله ور دل بندس فعلا تا ببینیم خدا چی میخواد.داش هرکی ندونه تو که میدونی عکس قشنگه ای در کار نیستش حاجی.سلام اقا مسعود گل خوش اومدی .شرق؟کجای شرقش؟من بهشهریم تک و تنها نماینده اینورم.امار بده داش.