شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-12-25 03:26 PM

(2013-12-23 10:46 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان مازنی سلام و خسته نباشید ، آقا ولایت شما کسی بخواد کپسول هوا شارژ کنه امکانات دارن مثلا تو ساری ؟؟؟ Khansariha (8)

سلام اقا صادق عزیزKhansariha (8) تو قائمشهرم اگه خواستی جاده کیاکلا شهرک صنعتی سنگتاب اکسیژن نیتروژن(ازت) co2و هوا پر میکنن فقط باید قسمت انتهای شهرک بعداز سردخونه ها بریKhansariha (8) همین دیروز کشفش کردم .خخخخخخKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2013-12-25 07:31 PM

سلام ولله چه عرض کنم با این اطلاعاتی که شما جمع آوری کردی داش مهدی! گمونم می خواهی دست از پا خطا کنی و خودت رو بدبخت! کنی، پیشنهادم اینکه از همین حالا به فکر باشی و دو کارتون کنار بگذاری!!! تا قیمتا بالاتر نرفته.
سیدیا! کنار بساط چای و کباب برگهای بلوط زیادی!!! می بینم علت خاصی! که نداره احتمالا!
حامد خان عرض ادب وآرزوی توفیق و سایر عزیزان.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-12-25 09:39 PM

سلام دوستان.داش مهدی و خطا؟نه بابا.هما خان خخخخخخخخخخ.داداش دیگه قرار نبود مچ مارو بگیریا.داداش مگه میشه کار من بی علت باشه.خوشم امدددددددددد از تیزبینیت.خوب درسهارو فرا گرفتی داداش.ولی خوب چندتا فن هست که بعدا باید در میون بزارم باهات فقط توروخدا مثل الان خفتمون نکنیا.ارادتمندیم .راستی صابر خان تبریککککککککککککک کاربر حرفه ای شدی تازه دیدم.انشاالله همیشه موفق باشی داش.یا حقKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2013-12-30 12:03 PM

سلام دوستان مازندرانیم.Khansariha (8)Khansariha (8)

[تصویر: 13883781271.jpg]
جواهرده رامسر
[تصویر: 13883922751.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2013-12-30 08:32 PM

سلام درس پس میدهیم استاد سید
امیدوارم کسالتتون برطرف شده باشه!!! باور کن سس چیلی از سایر سس ها بهتر و بامزه تره می گویید نه از داش مهدی بپرسید!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sadra9496 - 2013-12-31 06:34 PM

سلام بر رفقای مازندرانی.امیدوارم حال همه خوب باشه .آقا این سید ما کجاست؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2014-01-02 08:04 PM

سلام دوستان مازنی
دست نگهدارید!!! نسل پرنده و چرنده ور افتاد دوستان.
سید سرتون خیلی شلوغه! مواظب شپش ها و کنه های نباتی در جنگل باشید! اقامت طولانی خالی از خطر نیست. راستی سومین فروند هم ساقط شد.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2014-01-02 10:27 PM

سلام دوستان. Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دوستانی که احوالی از سید میخواسن . من دیروز دیدمش تو جنگل بود سالم وسر حال . کنار اتش داشت گرم میشد تفگش غلاف بود. و هیچ پرنده یا چرنده ی هم شکار نکرد.

هما خان اراتمندیم شدید. دست ما هم بگیر .

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2014-01-04 01:24 PM

سلااااااااام دوستان.بهههههههههههههههه حاج علی اقا؟پارسال دوست امسال اشنا.توس اسمونا دنبالت بودیم توی جنگلهای گرجی محله پشت درختها پیدات کردیم مهندس.خخخخخخخخ چطوری مرد.شما کجا اینجا کجا؟داش اینجا بچه های خطری هستنا از من گفتن برو دم در خودتون بازی کن ا قربون گل پسر.مخلصم داشهما خان خخخخخخخخخ نه بابا این حرفها کدومه؟دست ما کوتاه و خرما برنخیل.از ما ابی گرم نمیشه داش.اره حامد خان منم دیدمت صدات کردم نیومدی یه چایی پیش ما بخوری.ترسیدی قند گیر بشی؟؟؟؟؟تفنگ من همیشه غلافه و همه چی ارومه......................Khansariha (8)Khansariha (8).داش مهدی گل چه خبررررررررررررررررر از کلاسها؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2014-01-04 02:08 PM

سلام دوستان

سيد چرا پشت درخت قايم ميشه چاي مي خوري مگه چاي خوردن هم تو جنگل غير مجاز شده؟؟؟؟

حامد جون اين حرفا چي غلاف كدوم من خودم رفتم جنگل گرجي محله همه پرنده ها از دست سيد شاكي بودن ميناليدن ميگفتن اين سيد جنگل ول نمي كن نفس مي كشيم اينجا سيد ما مثله اسنايپر به تير غيب گرفتار ميكنه خخخخخخخ

[تصویر: 13888318221.jpg]