شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-12-23 09:21 PM

صابر جان حرف شما کاملا درسته.ولی من یه عادت بدی که دارم تنها زیاد میرم.امروز هم بادی هم صیاد همراهم بود خیلی سخت گذشت. اره کیفش به اینه که همونجا بخوری . همون چیزایی که شما دیدی منم دیدم..یادش بخیر یه زمانی اینجوری فشنگ میگرفتم.الان باید سهمیه سالانه رو بریزم توی جیبم بیارم خونه.همه چی ارومه...........................[تصویر: DSC_0360.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - saeidth - 2013-12-23 10:20 PM

آآآآآآآآآآآآآآآخخخخخ سید!امان از دستتKhansariha (8)
زلیخا گفتی و کردی کبابم انگار یه ذغال گزاشتی رو جیگرمون با این عکستKhansariha (214)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - صادق قرنجیکی - 2013-12-23 10:46 PM

دوستان مازنی سلام و خسته نباشید ، آقا ولایت شما کسی بخواد کپسول هوا شارژ کنه امکانات دارن مثلا تو ساری ؟؟؟ Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - KRALMAGNUM - 2013-12-23 10:52 PM

gorjimahalle dateline=' نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.عزاداریهاتون قبول.ماشاالله اقا صابر.داش کار و بارت از ما بهتره که.من که یدونه تیکا اونم بزور با بادی زدم.خخخخخخخخ دم شما گرم چندتا زدی.دوستان بفرمایید چای [تصویر: DSC_1771.jpg]

سلام. همچنین.سید جان هروقت عکسای شما رو میبینم انرژی میگیرم.
فقط یه فظولی کوچولو خخخخخخخخ .ببخشید شما همیشه کوه میری؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - amirabbas - 2013-12-24 09:04 AM

سلامم بر شکارچیان گله مازنیKhansariha (48)
آقا شما اگه بدونین چقدر سخته که داییات با دو لول برن شکار و برا اینکه بادی داری دست خالی بری نگاشون کنیKhansariha (172)Khansariha (399)
شکار خوش بگذرهKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2013-12-24 10:40 AM

(2013-12-23 10:46 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان مازنی سلام و خسته نباشید ، آقا ولایت شما کسی بخواد کپسول هوا شارژ کنه امکانات دارن مثلا تو ساری ؟؟؟ Khansariha (8)

سلام همسايه اينجا تفنگ پي سي پي زياد طرف دار نداره ولي يه نفر هست تو ميدون امام روبرو 22 بهمن لوازم شكار داره با اتش نشاني كار مي كرد يه مدت الان نمي دونم

شايد اون شارج بكنه

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-12-24 01:20 PM

سلام دوستان سعید جان چطوری داش؟ارادتمندیم.اره یادش بخیر اون فشنگها.ولله اینجوری که پیش میره هی سال به سال کمتر میشه میترسم کار به جایی برسه که هر سال شکارچی ها به همراه دفترچه برن اسلحه فروشی و 50 تا فشنگ بدن به اسلحه فروشها و اونا توی دفترچه امضا کنن که تحویل گرفتن.اینجور که معلومه به اونجا هم میرسه.کرال مگنوم عزیز من منظورت رو درست متوجه نشدم که همیشه کوه میرم یعنی چی؟جایی که من زندگی میکنم با کوه فاصله ای نداره و دسترسی من به کوه و جنگل خیلی راحته.همیشه اخر هفته ها روزهای جمعه میرم جنگل .روزهای دیگه وقتش رو ندارم خیلی خیلی کم پیش میاد وسط هفته برم.عکسها هم معمولا توی گوشی یا کامپیوتر هست میزارم.سعی میکنم پستهام با عکس باشه که جذابتر باشه.بازم سوالی بود در خدمتم.صلاح الدین عزیز از دیار همسایه سلام.اقا من که پی سی پی ندارم در موردشون هم اطلاعاتی ندارم وگرنه کمک میکردم شاید دوستان دیگه خبر داشته باشن.Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2013-12-24 02:42 PM

سلام. سید جان با اجازت Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
اره سید ما همه جمعه ها تا زمانی که مجرد هست میره . فقط تا زمانی که مجرد هست . !!!!!!! قدرشو بدون .

حالا خوبه عکس هاشو مگیری . برادی دیدن یه وقت ها بدرد میخوره .

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-12-24 04:27 PM

Khansariha (8)
دقیقا منم با برار حامد موافقم!
تا زمان مجردی هر هفته یا هر روز میتونی بری، متاهل شدی دیگه شاید 2-3 ماه درمیون فرمانده بهت اجازه بده که بری وگرنه باید خونه بشینیو "کهنه بچه بشوری" ( البته اگه پول داری میتونی مای بیبی بگیری!!) .....

هما خان بهتر و بیشتر میتونه توی این زمینه نظر کاربردی بده! البته حامد که خودش اهل درده و دلش پره ظاهرا !!!

مجردها حواسشون باشه به هر حال،، از ما گفتن بود. Khansariha (214)

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - صادق قرنجیکی - 2013-12-24 04:48 PM

می بینم بر و بچ مازنون تو کار بچه داری هم تبحر دارند ، ما که بیخیال ، موقعی که اومدم برای مرخصی از کار باید 2 تا 3 باری بزنم به صحرا ، اگه نه حالمون بد می شه Khansariha (219)