شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - turanlar - 2013-11-17 12:58 AM

[تصویر: 13846371271.jpg]

با سلام به همه دوستان امیدوارم حال همه خوب باشه وعزاداری هاتون مورد قبول حق قرار گرفته باشه. در این شبها ما رو هم دعا کنید.
فدای همه شما.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-11-18 09:08 AM

سلام دوستان.به به چه عکهای زیبایی.دستتون درد نکنه.اینم یه چندتا گنجشک ناقابل[تصویر: DSC_1665.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - royal - 2013-11-18 06:10 PM

سید جان یه فشنگ نمره یا 9 دم دستت نبود یه 20 تایی رو بزنی کباب کنی خخخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mozafar - 2013-11-19 08:39 PM

سلام دوستان
تقدیم به همه بچه های باحال مازرونKhansariha (8)
اسلحه تک بایکال که بعد سالها همراهی من الان دست خان عموی گرامیه خخخخخخخخخ
فشنگ 9 تایی mega

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قبل از اینکه کسی بگه خودم معذرت میخوام
فکر کردم حجمش کم شده ولی نمیدونم چرا اینطوری شدKhansariha (226)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-11-19 10:02 PM

سلام دوستان.مذقر جان الانم شما لطف کن پستتو پاک کم حجم عکستو کم کن و دوباره اپ کن وپست جدید بزار.یا حق[تصویر: DSC_1667.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - bycal - 2013-11-20 01:03 AM

سلام به همه دوستان خصوصا صاحب خونه بچه های مازندران
سید جان سگ مال شماست؟ اگه هست یه توضیحی بدین سنش و خودتون اموزش دادین؟ چقدر میتونه کمک کنه تو شکار؟ و.....
ضمنا جدیدا عکس های خوشگل از سفره صبحانه و چایی و....کمتر میزارین.
دلمون تنگ شده دادا بزار از اون چایی های اتشی تو جنگل زیبا
حق نگهدارKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-11-20 01:47 PM

سلام دوستان عزیز.سلام .به به داش خودم.مخلصم.نه ولله سگه مال من نیست.با چندتا از دوستان مشغول گشت و گذار بودیم یه بنده خدایی هم بود اونجا شکارچی بود این سگ مال اون بود خیلی سگ خوب و کاربلدی به نظر میرسید.راستش داداش گرفتاری دست و بالمو چند وقتیه بسته وقت نمیکنم وگرنه من از خدامه که برم و عکس بگیرم..انشاالله به زودی عکسای خوشکل میزارم.مشغول کشیدن نقشه های شومی هستم خخخخخخ که در اولین فرصت اجرا کنم.یا حق[تصویر: DSC_10505.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mozafar - 2013-11-20 01:58 PM

سلام
دوست عزیز آقا سید لطفا راهنمایی بفرمایید چطور باید پست پاک کنم ممنونمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-11-20 02:40 PM

سلام داش گلم پایین پستهایی که خودت میزاری چندتا گزینه داره.ویرایش.حذف.نقل قول و .....از اونجا حذف رو انتخاب کن بعد حجم عکستو کم کن و دوباره اپلودش کن و پستت رو از اول ارسال کن.Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Marksman - 2013-11-20 02:51 PM

سید ممد جان اونا چیه؟ رفتی شکار کدو و بادمجون؟Khansariha (219)مخلصیم.Khansariha (8)