شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-11-01 07:05 PM

(2013-11-01 06:23 PM)mohammadaskari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام صابر جان پس ما میایم کاخ شماKhansariha (214)

سلام_كاخ؟!خخخ_بيا بالاي سر_ شرمنده امروز نيومدم ايشالا هوا سردتر بشه أياسو جبران ميكنم_امروز با ديانا 35كاليبر5/5وپرومگنوم يه تست انجام دادم شاخ درآوردم_4تا اردك رو اول براي مادر گرام ذبح كردم كه اين فكر زد به سرم با35 كه فنر پير و خسته اي داره از17متري به لاشه اردك ذبح شده كه پر كنده نبود زدم و ساچمه از سينه چپش رد شد و از پشت خارج شد!!!تفنگ بادي شوخي نيستا خخخ بايد يه فنر اصل براش تهيه كنم آقا مسيح قولشو به ما داده كه اين لطف رو در حق ما انجام بدن

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mohammadaskari - 2013-11-01 07:09 PM

صابر جان تاج سری Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - arash1324 - 2013-11-01 09:33 PM

سلام و درود به دوستان مازندراني عزيز Khansariha (8)

اقا سيد محمد تولدت مبارك . انشاا.. كه هميشه سالم و زنده باشي و روزگارت خوش باشه .
البته سيد محمد جان من امضاء شما رو كه ديدم نوشتين 26 ساله و اين نشون ميده روز تولدتتون بوده . به هر حال تبريك ما رو پذيرا باشيد . ياحق Khansariha (8)

Khansariha (287) Khansariha (287) Khansariha (287) Khansariha (287) Khansariha (287)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-11-01 09:34 PM

سلام به همه دوستان گل.خیلی مخلصیم ارش جان ماشاالله خوب حواست جمه داش.ایول ایول.ولی تولدم نیست یدفه چشمم خورد به سنم دیدم چند وقتیه که دیگه 25 نیستم واسه همین تغییرش دادم.خیلی خیلی متشکرم از لطفتون.Khansariha (8)Khansariha (8).محمد حسین جان خیلی خیلی خوش اومدی داش خیلی خوشحالم که یه دوست جدید پیدا کردم خوش اومدی داش گلم.اقا همه اولش میان میگن سابقه شکار ندارن بعد یواش یواش همه چی رو روو میکنن خخخخخخخخخ.غصه نخور داش اینجا انقدر صحبت شکار میشه که عاقبت از راه بدر میشی و میری سمت تفنگ و شکار.اره لیست محل سکونت خیلی شهرهاش محدوده منم بهشهریم ولی خوب زدم ساری.هادی جان (mozafar)ما چاکریم داش ممنون که به یاد مایی. بقیه دوستان چطورن؟خوب هستین دیگه انشاالله؟؟؟؟؟Khansariha (8) اقا در سفره ما اگر گوشت و تنقلات نیست.صفا هست.منو دوستام وقتی میریم جنگل که پیاده روی و اینا زیاد داره معمولا غذای سبک میبریم که هم کوله هامون سبک تر باشه هم اینکه خودمون بعد از غذا احساس سبکی کنیم.به نظرم اینوری خیلی بهتره.لذت جنگل به این چیزاشه دیگه [تصویر: DSC_1611.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Tomcat14 - 2013-11-01 09:46 PM

آقا به قول خاجکیا:happy birthdayKhansariha (8)
سید جان عکسهات مثل همیشه عالیهKhansariha (219)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - genesis - 2013-11-01 09:56 PM

(2013-11-01 09:34 PM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان گل.خیلی مخلصیم ارش جان ماشاالله خوب حواست جمه داش.ایول ایول.ولی تولدم نیست یدفه چشمم خورد به سنم دیدم چند وقتیه که دیگه 25 نیستم واسه همین تغییرش دادم.خیلی خیلی متشکرم از لطفتون.Khansariha (8)Khansariha (8).محمد حسین جان خیلی خیلی خوش اومدی داش خیلی خوشحالم که یه دوست جدید پیدا کردم خوش اومدی داش گلم.اقا همه اولش میان میگن سابقه شکار ندارن بعد یواش یواش همه چی رو روو میکنن خخخخخخخخخ.غصه نخور داش اینجا انقدر صحبت شکار میشه که عاقبت از راه بدر میشی و میری سمت تفنگ و شکار.اره لیست محل سکونت خیلی شهرهاش محدوده منم بهشهریم ولی خوب زدم ساری.هادی جان (mozafar)ما چاکریم داش ممنون که به یاد مایی. بقیه دوستان چطورن؟خوب هستین دیگه انشاالله؟؟؟؟؟Khansariha (8) اقا در سفره ما اگر گوشت و تنقلات نیست.صفا هست.منو دوستام وقتی میریم جنگل که پیاده روی و اینا زیاد داره معمولا غذای سبک میبریم که هم کوله هامون سبک تر باشه هم اینکه خودمون بعد از غذا احساس سبکی کنیم.به نظرم اینوری خیلی بهتره.لذت جنگل به این چیزاشه دیگه [تصویر: DSC_1611.jpg]

مرسی داداش ،شما لطف داریKhansariha (8) والله شکار قضیش با تیر اندازی فرق میکنه ،هدف زنی می کردم تو باغ و زمین های اشنایان و اسلحه هم مال بقیه بود و چینی اما تفریحی بود اونم وقتی دور همی بودیم بیرون ،یهو گفتم خب من که انقدر عشق شکار و تیر اندازی دارم ،بابا و دایی و بقیه هم که کلا وقت گیر میارن میرن ماهی گیری ،منم یه اسلحه می گیرم میرم باهاشون ! تفریح سالمیه اگه رو اصول باشه و اگه استاندارد هارو رعایت کنیم ، دیگه اینجوری شد که اومدیم مزاحم شما و بقیه دوستان شدیم ،امیدوارم استعدادم مثل علاقم زیاد باشه ، در ضمن عجب سفره ی رنگی و با برکتی دارید ،انشاالله همیشه پر برکت بمونه Khansariha (219)
درضمن تو مازندران سالن تیر اندازی نداریم ؟ یکی تو بابل بود الان غیب شده ،کسیم خبر ندارهKhansariha (290)
بازم سر همه رو درد اوردم ! Khansariha (219) Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-11-02 11:08 PM

سلام دوستان اقا محمد گل ما مخلصیم داش.ماشاالله این فصل هرجای جنگل رو که بگردی همه نوع میوه پیدا میشه.اینو که شمالیا بهش میگن ولیک فارسیشو نمیدونم [تصویر: DSC_1585.jpg] اینم شمالیا بهش میگن کندس یا کنس بازم فارسیشو نمیدونم [تصویر: DSC_1586.jpg] [تصویر: DSC_1588.jpg] Khansariha (226) اینم که خرمالوی وحشیه [تصویر: DSC_1617.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mohammadaskari - 2013-11-02 11:15 PM

محمد هم اسمیم Khansariha (215) عکسات حرف ندارهKhansariha (256)
صابر جان کجای خبر ازت نیست نگران شدیماKhansariha (172)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - saeidth - 2013-11-03 07:22 AM

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)یه دونه ایی آقا سید!امان از دست تو که نمیزاری آدم جلو خودشو بگیره و پست نزنهKhansariha (8)حیفم اومد پاسخ این همه انرژی رو که منتقل میکنی ندم.
حالا که دیگه کار از کار گذشت و پست زدم،بزار راجع به عکس اولت بگم که بهش سیسه در زبان محلی بختیاری،گویج زبان نایینی و در پایان اگه اشتباه نکنم زالزالک هم پایتختیها میگن!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-11-03 10:15 PM

سلام دوستان داش محمد مخلصیم.به به به ببین کی اومده داش سعید کالاسکه سوار.اقا ما اسیر اون تویوتای کالاسکه شماییم خداییش.انشاالله قسمت ماهم بشه.داش تو اسمونا دنبالت میگشتیم توی تا÷یک مازندران پیدات کردیم.خوشحالم از اینکه عکسهام نظر شما و دیگر دوستان رو جلب کرده.انشاالله تا وقتی که بتونم سعی میکنم سایت و بخصوص تاپیک مازندران رو سرپا نگه دارم.موفق باشین.یا حق [تصویر: DSC_1589.jpg]