شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-11-01 09:00 AM

(2013-10-31 10:19 PM)genesis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه ی هم استانی های عزیز Khansariha (8)

اسمم محمد حسین هست و 22 سالمه و اهل بابل هستم ،خیلی خوشحالم از اینکه به این جمع زیبا ملحق شدم البته اگه مارو قابل بدونید Khansariha (219)
بنده اصلا سابقه و تجربه شکار ندارم ،این اواخرم همش شنیدم اسلحه برخی دوستان چه بادی و چه ساچمه زنی رو توقیف کردن یکم ترسیدم ،بهر حال اسلحه ادم نباید دست به دست بشه...

بگذریم ،اینارو گفتم که بگم هرچی گشتم اسمی از بابل تو لیست محل سکونت پیدا نکردم ،چیکار کنم ؟ Khansariha (226)

مرسی از دوستانی که جواب میدن Khansariha (8)

آقا امير حسين خوش اومدي داداش_كجاي بابل ميشينين؟چطور اهل شكار نيستي خخخ؟ ايشالا يه روزي خبره در اين كار بشي و به قول دوستان اين تاپيك به تدريس بپردازي و كلاس برگذار كني خخخخ_ديروز بابل بودم

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mozafar - 2013-11-01 09:15 AM

سلام آقا محمد حسین همشهری هسمیKhansariha (48)
منم هادی کوچیکت از بابل همونطور که دوست گلمون گفتن نزدیکترین شهرو بزن
من که ساری دیدم زدم مهم استان باصفامون مازندرانهKhansariha (256)Khansariha (256)
منم تازه واردم اما واقعن جمع خوب و دوست داشتنی و آموزندست همه بچه هام گل هستن.
امیدوارم دوستای خوبی بشیم:Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mohammadaskari - 2013-11-01 09:17 AM

عشق است مازرون ومازرونیKhansariha (48)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mozafar - 2013-11-01 09:25 AM

آقا صابر سلام
به به تشریف میارین بابل لایق بدونین در خدمتیم
یه کلبه درویشی هست عزیز خوشحالمون می کنیKhansariha (8)Khansariha (8)
این سید گلو گلاب کجاست دلمون واسش تنگیدهKhansariha (226)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - genesis - 2013-11-01 11:17 AM

(2013-11-01 09:00 AM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-31 10:19 PM)genesis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسمم محمد حسین هست و 22 سالمه و اهل بابل هستم ،خیلی خوشحالم از اینکه به این جمع زیبا ملحق شدم البته اگه مارو قابل بدونید Khansariha (219)
بنده اصلا سابقه و تجربه شکار ندارم ،این اواخرم همش شنیدم اسلحه برخی دوستان چه بادی و چه ساچمه زنی رو توقیف کردن یکم ترسیدم ،بهر حال اسلحه ادم نباید دست به دست بشه...

بگذریم ،اینارو گفتم که بگم هرچی گشتم اسمی از بابل تو لیست محل سکونت پیدا نکردم ،چیکار کنم ؟ Khansariha (226)

آقا امير حسين خوش اومدي داداش_كجاي بابل ميشينين؟چطور اهل شكار نيستي خخخ؟ ايشالا يه روزي خبره در اين كار بشي و به قول دوستان اين تاپيك به تدريس بپردازي و كلاس برگذار كني خخخخ_ديروز بابل بودم

قربانت ،ما طرفای سنگ پل می شینیم ( stone bridge Khansariha (219) ) نه اینکه شکار دوست نداشته باشم ،یه خورده دیر دنبالشو گرفتم ، فقط مطالعه کردم ،واسه انتخاب سلاح یکم عجله کردم cfx royal گرفتم به عنوان اولین سلاح،از جنس قنداق چیزایی شنیدم ،بعد دوباره تو فروشش عجله کردم ،فردا دوباره دارم میرم یچیز ارزونتر بگیرم !احتمالا شادو1000 کپ پلاستیکی میگیرم ،یکم تا عید تجربه کسب می کنم Khansariha (219) شاید عید یه چیز دیگه در کنارش گرفتم Khansariha (219)
خیلی خوشحال شدم از آشناییتون Khansariha (8)
راستی 460 که به سلامتی فروش رفته ،چی گرفتین ؟
(2013-11-01 09:15 AM)mozafar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقا محمد حسین همشهری هسمیKhansariha (48)
منم هادی کوچیکت از بابل همونطور که دوست گلمون گفتن نزدیکترین شهرو بزن
من که ساری دیدم زدم مهم استان باصفامون مازندرانهKhansariha (256)Khansariha (256)
منم تازه واردم اما واقعن جمع خوب و دوست داشتنی و آموزندست همه بچه هام گل هستن.
امیدوارم دوستای خوبی بشیم:Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام سلام Khansariha (219)
فدات هادی جان ،شما بزرگوارید ،من چون بابلسر رفت و آمدم خیلی زیاده فک و فامیلم داریم اونجا زدم بابلسر Khansariha (256)

همه ایران سرای من است Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256) Khansariha (8)
(2013-10-31 11:20 PM)mohammadaskari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا محمد حسین خوش امدی Khansariha (8)
راستی قائمشهر هم ندا ره Khansariha (226) شهری که به شهر محل سکونت شما نزدیکه رو انتخاب کن Khansariha (256)
سلام ،تشکر Khansariha (8)
بعدا این قضیه مشکلی که ایجاد نمی کنه ؟ همین که شهر خودمون نتونستیم تو محل سکونت بنویسیم ؟ Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2013-11-01 12:09 PM

دورد بر دوستان قديم و جديد

به صفحه خودتون خوش امدين ايشالا دوستان هم اضافه بشن فيض ببريم

از اين سر مازندران تا اون سر 2ساعت كل راه فرق نداره مال كدوم شهر باشي الان تو تهران با ترافيك معمولي از اين سر تا او سر 2 ساعت هست زياد مهم نيست اهل كدام شهر مهم اين مازني توني گپ بزني

به قول فرودسي كه ميگه:

که مازندران شهر ما یاد باد

همیشه بر و بومش آباد باد

که در بوستانش سراسر گل است

به کوه اندرون لاله و سنبل است

هوا خوشگوار و زمین پرنگار

نه سرد و نه گرم و همیشه بهار

[تصویر: 13832951651.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-11-01 06:09 PM

(2013-11-01 11:17 AM)genesis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-11-01 09:00 AM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قربانت ،ما طرفای سنگ پل می شینیم ( stone bridge Khansariha (219) ) نه اینکه شکار دوست نداشته باشم ،یه خورده دیر دنبالشو گرفتم ، فقط مطالعه کردم ،واسه انتخاب سلاح یکم عجله کردم cfx royal گرفتم به عنوان اولین سلاح،از جنس قنداق چیزایی شنیدم ،بعد دوباره تو فروشش عجله کردم ،فردا دوباره دارم میرم یچیز ارزونتر بگیرم !احتمالا شادو1000 کپ پلاستیکی میگیرم ،یکم تا عید تجربه کسب می کنم Khansariha (219) شاید عید یه چیز دیگه در کنارش گرفتم Khansariha (219)
خیلی خوشحال شدم از آشناییتون Khansariha (8)
راستی 460 که به سلامتی فروش رفته ،چی گرفتین ؟
ایشالا یه سلاح خ.ب دوباره وهرجه زودتر بگیرید..والا من هنوز جیزی نگرفتم اولویت با نخجیره بعدش یه بادی دیگه میگیرم..فعلا با35 سر میکنیمKhansariha (8)
(2013-11-01 09:25 AM)mozafar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا صابر سلام
به به تشریف میارین بابل لایق بدونین در خدمتیم
یه کلبه درویشی هست عزیز خوشحالمون می کنیKhansariha (8)Khansariha (8)
این سید گلو گلاب کجاست دلمون واسش تنگیدهKhansariha (226)

هادی جان فدای مهربونیاتKhansariha (8) راستش من خجالت میکشم بیام به کلبتون خخخخخKhansariha (8) اقایی

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mohammadaskari - 2013-11-01 06:23 PM

سلام صابر جان پس ما میایم کاخ شماKhansariha (214)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - kingmkh - 2013-11-01 06:25 PM

آقا صابر 35 که عالی مخصوصا مگسکش که حرف ندارهKhansariha (214)
اگه یه همچین موردی 4.5 به پستتون خورد یه ندا بدید ممنون میشمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-11-01 06:30 PM

Khansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)