شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2013-10-27 10:03 PM

سلام
آقاحامد فرمایش شما کاملا صحیح است بجای اینکه شکار قانونمند با فرهنگ سازی صحیح ،برنامه ریزی منسجم و سازماندهی این فعالیت نهادینه شود عملا با ایجاد شرایط بلاتکلیفی، حوصله عموم شکارچیان محترم سر رفته و بناچار آن کار دیگر!!! می کنند.
آقا سید اومدی نسازی ها شما را با دولتزنان! چه کار؟
از آقا مهدی کم پیدا چه خبر!؟! Khansariha (215)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mozafar - 2013-10-28 12:12 PM

سلام به دوستان و اساتید گرامی
ما مخلصه همه دوستانه اهله شاهی هسمی(شمه جاده نزامی دور بگردم)
Khansariha (8)
دوستان پروانه شکارو ابلاغ کردن ولی نمی دونم چرا استانها هنوز دارن دست دست می کنند
امیدوارم به زودی پروانه ها صادر بشه و شاهد شکارهای خوب دوستان باشیم
اینام به افتخار همه بچه های گل و با صفای مازرونKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-10-29 04:59 PM

Khansariha (8)

Khansariha (214)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Don Corleone - 2013-10-29 05:26 PM

به به به عجب صبحانه ای...
هیی واااای منننKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2013-10-29 10:45 PM

سلام روز و روزگار خوش Khansariha (48)
مازنی ها کم پیدایند! نکنه رفتند گل یا قارچ بچینند! در این فصل پاییز!
راستی دلمون تنگ شد برای ایا، چمبلی کوتر و جیغ مخصوص سیو تیکا!!! Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mohammadaskari - 2013-10-29 10:55 PM

(2013-10-29 04:59 PM)MEHDI-SHOOTER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)

Khansariha (214)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

حاجی نوش جان گوشت بوه شمه تنKhansariha (48)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-10-29 11:05 PM

سلام دوستان عزیز.داش مهدی اصلا نمیدونم باید در مورد عکست چی بگم ولله؟به به چقدر زیبا و با سلیقه کیف کردم نوش جانتون شاهکاره.دست خوش.هما خان مازندرانی ها رفتن گلاب بیارن.به به صدا سیو تیکا ابیا چمبلی کوتر نر سیکا اوفففففففففففففففف دلم لکزده.شب خوش Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mozafar - 2013-10-31 09:52 PM

سلام
برو بچ ایشالا همه سلامت و شاد باشید
میبینم که حسابی مشغول شکارید تیغ برا ایام به کام Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - genesis - 2013-10-31 10:19 PM

سلام به همه ی هم استانی های عزیز Khansariha (8)

اسمم محمد حسین هست و 22 سالمه و اهل بابل هستم ،خیلی خوشحالم از اینکه به این جمع زیبا ملحق شدم البته اگه مارو قابل بدونید Khansariha (219)
بنده اصلا سابقه و تجربه شکار ندارم ،این اواخرم همش شنیدم اسلحه برخی دوستان چه بادی و چه ساچمه زنی رو توقیف کردن یکم ترسیدم ،بهر حال اسلحه ادم نباید دست به دست بشه...

بگذریم ،اینارو گفتم که بگم هرچی گشتم اسمی از بابل تو لیست محل سکونت پیدا نکردم ،چیکار کنم ؟ Khansariha (226)

مرسی از دوستانی که جواب میدن Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mohammadaskari - 2013-10-31 11:20 PM

سلام اقا محمد حسین خوش امدی Khansariha (8)
راستی قائمشهر هم ندا ره Khansariha (226) شهری که به شهر محل سکونت شما نزدیکه رو انتخاب کن Khansariha (256)