شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2013-10-25 12:25 PM

سلام به اقا هادي و خوش امد ميگيم از جناب تمام بچه اين سايت ما هم خوشحاليم افتخار اشنايي با شما داريم انشاله از تجربيات شما بهرمند شويم اين اعتياد سيد گفت جدي بگير

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mozafar - 2013-10-25 06:27 PM

سلام به تمامی دوستان
دست همگی درد نکن به من لطف دارین
آقا سید منم خوشحالم که با این جمع دوست داشتنی و باصفا آشنا شدم
امید وارم منم بتونم یه برادر کوچیکتر خوب برای شما عزیزان باشم
آقا سید منم خیلی سال نمیدونم چرا وقتی سر گذر کمینم تا خی منو میبینه زود میمیرهخخخخخخخخخخخخخ
آقا اینا مشکلشون چیه با ما؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخخ
صابر جان قدمت رو چشم
شما با کارشناسیم رو سر ما جا داری چه تهران چه شمال ما در خدمتیم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-10-25 08:38 PM

سلام بر عزیزان دل Khansariha (8)Khansariha (8)

هادی جان خوش آمدی.

صابر جان مثل اینکه تصمیم کبری رو گرفتیو داری تفنگو میفروشی تا عوضش کنی. انشاالله که موفق باشی برادر

برار حامد در چه حاله؟؟

آسید محمد هم که دیگه احتمالا یا الان داره میرقصه یا رقصیدن تموم شدو داره کت و کراواتشو برمیداره. انشاالله داماد بشیو توی قسمت امضا بنویسی : " سید محمد هستم،25 ساله،متاهل، زن ذلیل! علاقه مند شدید به خونه و شستن ظروف!! برام دعا کنید ..... " Khansariha (214)

این عکسو دیدین انصافا بهم بدوبیراه نگید! میدونم دهنتون آب میوفته ....

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای محکم کاری جهت اطمینان : خودتی!! Khansariha (399)

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2013-10-25 08:55 PM

Khansariha (48)Khansariha (48)
سلام عرض میکنم خدمت همه ی دوستان گلم. امیدوارم هر جا هستید سالم وسرحال باشید.Khansariha (8)Khansariha (8)
هادی جان به شما خوش امد میگم. Khansariha (8)Khansariha (8)سید محمد کاملا درست میگه محیط گرم وبا صفایی داریم. از وجود شما هم حتما بهرمند خواهیم شد .
هما خان دیگه توی همین هفته به نظر میاد اقدام به صدور پروانه بکنن.انشالله .
مهدی جان خوبم . ما همچنان منتظر برنامه جنگل نوردی وزیارت بچه ها هستیم . تا این پاترول را نفروختم یه برنامه بذار.
اقا سجاد و اقا صابر . اقا حسین . علی اقا ..... دیگر بچه ها مخلصیم.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mohammadaskari - 2013-10-25 09:13 PM

سلام به دوستان .حاجی دهنمونو اب انداختیKhansariha (215)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hooman63 - 2013-10-25 09:53 PM

(2013-10-25 08:38 PM)MEHDI-SHOOTER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر عزیزان دل Khansariha (8)Khansariha (8)

هادی جان خوش آمدی.

صابر جان مثل اینکه تصمیم کبری رو گرفتیو داری تفنگو میفروشی تا عوضش کنی. انشاالله که موفق باشی برادر

برار حامد در چه حاله؟؟

آسید محمد هم که دیگه احتمالا یا الان داره میرقصه یا رقصیدن تموم شدو داره کت و کراواتشو برمیداره. انشاالله داماد بشیو توی قسمت امضا بنویسی : " سید محمد هستم،25 ساله،متاهل، زن ذلیل! علاقه مند شدید به خونه و شستن ظروف!! برام دعا کنید ..... " Khansariha (214)

این عکسو دیدین انصافا بهم بدوبیراه نگید! میدونم دهنتون آب میوفته ....

برای محکم کاری جهت اطمینان : خودتی!! Khansariha (399)

Khansariha (256)

انصافا مهدی جان داداش من که فحشت دادم Khansariha (98)
آقا نکنید انقدر با روحیه مردم بازی نکنید بخدا گناه داره Khansariha (16)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2013-10-26 08:38 PM

سلام
بر دوستان گل Khansariha (8)
آقاحامد ممنون از پاسختان ظاهرا دیگر دوستان مثل بنده کاملا از صدور پروانه بی خبرند به ویژه سید!!!
سید جان جام جهان بین! شما در این زمینه چه نشان می دهد؟!
سهمیه فشنگ 400 تایی و پروانه 6 ماهه!
خدا وری چی خار بی یا*** با اتا گل بهار بی یا!!!!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2013-10-26 09:15 PM

(2013-10-26 08:38 PM)homa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
بر دوستان گل Khansariha (8)
آقاحامد ممنون از پاسختان ظاهرا دیگر دوستان مثل بنده کاملا از صدور پروانه بی خبرند به ویژه سید!!!
سید جان جام جهان بین! شما در این زمینه چه نشان می دهد؟!
سهمیه فشنگ 400 تایی و پروانه 6 ماهه!
خدا وری چی خار بی یا*** با اتا گل بهار بی یا!!!!

سلام هما خان.
متاسفانه سیاستهای غلط سازمان محیط زیست(از نظر شخصی من) وبی توجهیش به شکار چی های قانونمند با به تاخیر انداختن صدور پروانه شکارو نداشتن یک برنامه منظم . روز به روز داره این شکار چی ها را بیشتر از دست میده . کسی که لذت شکار بی پروانه را بچشه وبهش عادت کنه دیگه هیچ وقت منتظر محیط زیست نمیشینه تا بره وجه نقد پرداخت کنه وپروانه دریافت کنه. ان هم با مدت زمان از هر نظر محدود. یا لااقل بیان اطلاع رسانی کنن که اقا به این دلیل تا فلان تاریخ پروانه صادر نمیشه. یا در فلان تاریخ اقدام به صدور پروانه خواهیم کرد.
متاسفانه اینگونه سیاست ها نه تنها کمک به محیط زیست نمیکنه بلکه باعث تخریب بیشتر خواهد شد.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mahadikhatir - 2013-10-26 10:37 PM

(2013-10-24 09:26 PM)mozafar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقا صابر (اگر اشتباه نکرده باشم)
خیلی از لطفتون ممنونم من متولد بابل هستم و خونه پدریم بابل هست محل کارمم تهران مجرد 29 مخلص شمام هستیم
عیدتون هم مبارکKhansariha (8)

مخلص همشهری هسمه.شرایط تقریبا مشابه داریم.بچه شاهی شاغل تهران.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-10-27 09:44 PM

سلام دوستان عزیز.ولله منم هنوز از وضعیت صدورپروانه شکار اطلاعی ندارم و کاملا با حرف اقا حامد گل موافقم.تا ببینیم چی میشه.کلا هر وقت خانم ابتکار میشه دست اندر کار همین اش و همین کاسه.به نظرم کلا اشتباهه که خانم بشه ...........................محیط زیستKhansariha (8)Khansariha (8)[تصویر: DSC_1565.jpg]