شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-08-29 12:21 PM

100 امتياز ناقابل تقديم به شما به خاطر "لاب زدن" اين موجودات بسيار خطرناك و وحشي ! تا يادشون باشه ديگه جلوي آدم بي سلاح ويراژ ندن و تحريكش نكنن
ايشالا اين دفعه جاي تيرنگ پيدا كنم و باهم تو فصلش حسابش رو برسيم
راستي ميدون تير آقا مرتضي و آقا مهدي!(باسكول) هم كبوتر چاهي داره ، البته گله نيستن ، تنها و مظلوم رو سيم ميشينن!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2012-09-01 10:19 AM

سلام هم استانیهای عزیز
ایام به کام ،کجایید همه به سفر رفتید یا به میدان تیر!!!
بی خبر نگذارید ما رو از دستاوردهای ارزشمندتان!!!
اگر تهران به همین صورت تعطیل باشه جک و جونور باقی نمی ذارن در مازرون دوستان مقیم تهران
آسید کجایی دل تنگیم استاد بزرگ ای بنیان گذارKhansariha (48)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-09-01 02:28 PM

من كه تا الان كوه بودم و دارم بر ميگردم
هما جان م دل درد بتي ش خنده ر تهرون كننه برمه ر ايايننه امه س ، از ماست كه بر ماست ، جاده نور از چاپ اسكناس تا آهودشت هارش ، ملت بسيج بينه مازرون ملك ر حراج هاكنن ، نور اتا محل دله تهروني دهيار بيه ! 4 سال ديگه وشون ووننه اسرائیل ، امايي فلسطین !!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-09-01 03:14 PM

سلام به دوستان گل.میبینم که خوب چراغ این تاپیک رو روشن نگه میدارین دم شکا گرم.هما خان ارادتمندیم داداش.خواهش میکنم شما لطف داری بقیه دوستان کجان.داش احمد اقا هاشم.هنوز تعطیلاتین؟اقا با این وضع شکاری نمونده دیگه ما بزنیم.یه عکس هم واسه تنوع [تصویر: M_M2631.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-09-02 09:48 AM

سلام خدمت همه برو بچه های مشتی مازرون
دلم برای شما ها خیلی تنگ شده بود ولی یه جایی بودم که ایرانسل آنتن نمیداد چه برسه به اینکه اینترنت داشته باشم وخدمت دوستان برسم (بتتر دون خدائه)
الحمدلله که سرو پا وسر وحالید و تاپیکمون هنوز نفسکش میطلبه .
ماهم دو هفته ای رفته بودیم مازرون و دیروز در حالی که از جدایی به پهنای صورت اشک میریختیم برگشتیم.
درگیر مسائلی بودیم غیراز شکار وطبیعت که البته خیر بود . ولی گاهی گریزی هم به طبیعت میزدیم (سیو تیکا وبووووق و....)
انشاالله بزودی یه چند تا عکس میزارم.
مخلص همگی

یلاقیمه یلاقی تا دنیا هسه باقی
[تصویر: 13465654661.jpg]
[

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-09-02 11:14 AM

سلللاااااااااااممم
حاجي خاري ؟ امه دل تسه تنگ ايته ، راستي اينتا عكس الانه نيه ؟! شمه كوه كج هسه ؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-09-02 12:14 PM

مخلصیم داداش
عکس پارسال زمستونه . هوا برادری هاکرده ورف بزو تاکمر .
امه یلاق سوادکوه هسه . از قائم شهر که انی به سمت تهران(از جاده فیروزکوه) باید از سوادکوه ردبووشی از قائمشهر تا گردنه گدوک حوزه استحفاظی ما هسه در خدمت شما درمبی

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-09-02 12:42 PM

سلام به دوستان.داش احمد سلام خوبی؟خدا قوت داداش دل ما هم اساسی واست تنگیده بود.خوشحالم که دوباره اومدی.خیلی ارادت داریم داداش.عکست هم خیلی زیباست.امیدوارم خوب بوووووووووووووق زده باشی.موفق باشی داش گلمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - smart.pro - 2012-09-03 02:41 PM

دروود !
دوستان از بابلسر کسی هست من رو واسه یک مکان ماهیگیری بکر راهنمائی کنه + یک کار خصوصی که تو پ خ میشه گفت : دی

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-09-03 02:56 PM

سلام به همگی
علی آقا داش سید داش هما هاشم جان داش مهدی وآقا حبیب و آقای 56 aliana وآقااسماعیل و... وبقیه رفقا مخلصیم ناجور .
دیگه یواش یواش پاییز از راه میرسیه و شکااااااااااااااااار رسما آغاز میشه البته امسال معلوم نیست کی به کیه . پاییز همیشه فصل غریبیه اون هم توی مازرون .
پاییز پارسال انجلی جاری . ((جفت جفت انجلی ته مه طالبه ندی؟)) همینجه هسهKhansariha (8)
[تصویر: 13466698081.jpg]

پاییز برگ ریز هزار رنگ...
[تصویر: 13466710971.jpg]