شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mhrSB - 2013-10-23 02:11 PM

سلام اقا سید
خخخخخخخخخخ منو بگو که وقتی ارسالتون را در تاپیک افرود دیدم چه فکرایی به ذهنم رسیدKhansariha (198)
با خودم گفتم اقا سید عجب دل و جرعتی داشته که رفته توی گل ها پارک کرده و عکس ازش گذاشته!!!Khansariha (192)Khansariha (192)Khansariha (192)
و حتی نگران در امدن از توی گل هم نبوده!!!عجب جرعت و مهارتی توی افرود داره.Khansariha (256)Khansariha (48)
اما انگار ماجرا چیز دیگه ای بودهKhansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)
خواهشا توی شب همیشه نورافکن هاتون روشن باشهKhansariha (226)
موفق و سربلند باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-10-23 06:27 PM

سلام.سید عزیز چه به روز ماشین اوردین یه کارواش اساسی نیاز داره خخخخخخخخخخخKhansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)
این چند روزه تو قائمشهر جشن و نمایشگاه ازین جور جیزا برپاست عید همگی مبارک باشهKhansariha (8)Khansariha (8) ........دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-10-23 07:32 PM

[تصویر: DSC02682.jpg][تصویر: DSC02731.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2013-10-23 10:52 PM

سلام
ایام مبارک Khansariha (256)
از پروانه چه خبر؟ آبان هم از راه رسید و ما همچنان بیخبریم!
ای مرغ سحر! عشق ز پروانه بیاموز! ***کان سوخته را جان شد و آواز نیامد
این مدعیان در طلبش بی خبرانند*****آن را که خبر شد ....!!!!!!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-10-24 03:10 PM

سلام و درود Khansariha (8)Khansariha (8) تو پارکینگ بودم که دیدم از خیابون صدای جیرک جیک چه عرض کنم جیر جیر یه گنجشک میومد درو باز کردم دیدم یه کلاغ افتاده سره این زبون بسته خلاصه نجاتش دادم...نیم ساعت میترسید و از پیشم نمی پرید[تصویر: DSC02767.jpg] [تصویر: DSC02766.jpg]
[تصویر: DSC02768.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mozafar - 2013-10-24 07:58 PM

سلام به همه دوستان و اساتید گل مازنی
هادی هستم 14 سال شکار و طبعت گردی می کنم یه دو لول سوار تورون دارم
واقعا دستتون درد نکنه بابت این تاپیک
باعث افتخاره بند روهم عضو این تاپیک و برادر کوچکتون بدونین.
تشکرKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-10-24 08:14 PM

(2013-10-24 07:58 PM)mozafar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان و اساتید گل مازنی
هادی هستم 14 سال شکار و طبعت گردی می کنم یه دو لول سوار تورون دارم
واقعا دستتون درد نکنه بابت این تاپیک
باعث افتخاره بند روهم عضو این تاپیک و برادر کوچکتون بدونین.
تشکرKhansariha (8)Khansariha (8)

آقا هادي عزيز من به سهم خودم ورودتون رو به اين سايت تبريك ميگم ايشالله بتونيم از تجربه هاي شما استفاده كنيم_كدوم شهر؟ Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mozafar - 2013-10-24 09:26 PM

سلام آقا صابر (اگر اشتباه نکرده باشم)
خیلی از لطفتون ممنونم من متولد بابل هستم و خونه پدریم بابل هست محل کارمم تهران مجرد 29 مخلص شمام هستیم
عیدتون هم مبارکKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-10-24 11:17 PM

به به بابل_منم صابر 23ساله از قائمشهر_خخخ كارشناسيمو دانشگاه پيامنور بابل گرفتم ارشد و خدا بخواد تهران بگيرم بيام پيشتون خخخ_آقايي Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-10-25 12:29 AM

سلام به به میبینم که تاپیک مازندران افتخار این رو داره که میزبان یه دوست عزیز باشه.خیلی خیلی خوش او مدی هادی جان واقعاخوشحالیم که یه دوست جدید پیدا کردیم ورودت رو خوش امد میگم داش گلم.اقا بچه های اینجا خیلی خیلی گرم صمیمی و دوس داشتنی هستن کم کم طوری میشه که معتاد به این سایت میشی حالا از من گفتن.خیلی ها از جمله خود من فقط اومده بودم ببینم اینجا چجوریه ولی موندگار شدم.انشاالله بتونیم از تجربیات شما استفاده کنیم و در کنار هم محیطی گرم و صمیمی با دیگر دوستان داشته باشیم.موفق و موید باشی داش.یا حق