شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-10-17 04:38 PM

سلام دوستان.اره حسین اقا نوک چکل هستیم واسه ..............( جای خالی را با معلومات خودتان کامل کنید).من و بروبچ با تفنگامون.اقا این چه عکسیه??? دل ما پر کشید به بلاد کفر.واقعا دست و پنجشون رو باید طلا گرفت با این صنعتشون.همه اون پنجتیرها و روی هم ها یه طرف اون دولول بغل لول بلند اولی از چپ یه طرف.واقعا زیباستKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-10-17 06:36 PM

(2013-10-17 09:27 AM)MEHDI-SHOOTER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)

صابر جان،، خوب گریسو به فنر و پیستون و داخل سیلندر میزنن دیگه ،، باز مگه بدرد جای دیگه هم میخوره؟!

Khansariha (256)

مهدي جون به پيستون و سيلندر كه گريس نميزنن!با اينكار واشر پيستون رو از بين ميبري_گريس تنها به فنر و اونم يه مقداري تا ارتعاش فنر كمتر بشه و موثر هست واقعا و اگه زياد بزني به سيلندر هم ميره و باز ديزلينگ ميشه كه خوب نيست_قبلش خوب تحقيق كن

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sadra9496 - 2013-10-17 06:52 PM

سلام بر اهالی مازندران.مخلصیم.سید لول بلند دوست داری ای شیطونKhansariha (16)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-10-17 09:41 PM

سلامKhansariha (48) دوستان.داش علی خخخخخخخخخخخخخ.بدو برو دم در خونتون بازی کن شیطون مگه خودت تاپیک نداری؟؟؟؟اره لول بلند عشقه خخخخخخ.به دکتر مهدی میگم گوشتو بکشه[تصویر: DSC_0174.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2013-10-18 08:42 AM

سلام
داش مهدی ! منظور از 460 همون دسته ... است دیگه هان! عرض کردم که اگر صحبت ژول باشه، رفتیم تو فاز دیگری! و اگر صحبت قابلیت و کاربرد باشه در شرایط شکار خب سبکی و خوشدستی در مجموع بهتره. ضمنا آقا حامد همه اینها را ظاهرا امتحان کرده و حتی خود شما هم!!!
که یک مرد جنگی به از صد هزار Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2013-10-18 10:00 AM

درود . Khansariha (48)
هما خان اقا مهدی ما رو اذیت نکن . که خاطرش برای همه عزیزه . Khansariha (8)Khansariha (8)
تفنگ باید به دل بشینه. این دولول ترک که دارم به سینم میشنه ولی به دلم نه خخخخخ. به دل من دولول بایکال رو میشنه. به دل سید محمد میدونم دولول بغل روس میشنه .خخخخخ
ولی خوب چی میشه کرد شرایط برای فراهم کردن خواسته هامون با قواننن دست پا گیر موجود یه مقدار سخته. به امید ان روز که راحتتر بشه در ایران تفنگ را خرید و فروش کرد. و محدودیت زمان را ازش بردارن .
یا لااقل :
به امید این که هفته دیگه این موقه پروانه شکار دستمان باشه و تو سایت نباشیم !!!!!!!!!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-10-18 10:56 AM

سلام دوستان.دولول بغل روسیه نگو حامد جان که دلم خونه.ای کاش حداقل همون روی هم رو گرفته بودم.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم دوتا عکس از اقا سعید گل که زحمتشو کشیده بودن [تصویر: 13399552971.jpg] [تصویر: 13384910631.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-10-18 01:41 PM

سلام بر عزيزان مازرون_ايشالا كه تعطيلات خوش گذشته باشه حيف 5شنبه تعطيل نبود_ما هم با پسرعموي گرام زديم بيرون كه چيزي گير نياورديم به جز چالخس كه دوتا سيخ بيشتر نشد و فرداش كه ديروز بود دوباره رفتيم كه قتل عام كنيم و عكسشم بندازيم كه هيچي نزديم خخخ بس كه هوا گرم بود و ترجيح داديم زير آغوزدار بخسيم_چندتا عكس هم امشب ميزارم_راستي دولول چيپسان يا چيفسان بود نميدونم هم تك ماشه هم 2ماشه موجود هست معذورم بيشتر بگم 1100 ارزش داره بگيرم؟تا1تومن هم شايد راه بياد_حالا تك ماشه يا دوماشه كدوم بهتره؟اطلاعات داشتيد دريغ نكنيد_مخلصيم

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hooman63 - 2013-10-18 11:02 PM

ای بابا سید هی از این عکسای خوشگل بزار حاله مارو بد کنKhansariha (290)
بابا منم میخوامKhansariha (15)Khansariha (232)Khansariha (21)
واجب شد بیام با سید یه جنگل برم(با خودم علی رو بیارم)خخخخخخخKhansariha (89)Khansariha (83)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-10-19 08:50 AM

درودKhansariha (8)سید جان شرمندهKhansariha (8) دیروز بیشتر تیراندازی بود تا شکار.. با پسر عمو کل کل داشتیمووتو 45 متری با اینکه زیاد ساچمه نداشتیم یه شی بزرگ رو سوراخ سوراخ کردیم..یه قوطی کنسرو هم تو65 متری گزاشتم برا کم کردن روی پسرعمو چون 35 من دستش بود و یه فنر پیر و خسته توشه که فراتر از 45متر نمیزد خخخ خمپاره بود اما کشنده بود و اون ظرف پلاستیکیرو سوراخ میکرد خخ [تصویر: 13821587871.jpg][تصویر: DSC02574.jpg][تصویر: DSC02576.jpg] دوست داشتم 460 من تو 65 متری قوطی رو سوراخ کنه.. ساچمه گامو مچ زیاد نداشتم 5تا تیر انداختم تا فهمیدم کجای رتیکل رو بگیرم تا بخوره بعد پشت هم دوتا تیر به هدف خورد و یافتم که افت تیر چیز جالبیست خخخ..توعکس مشخس کردم که کجای رتیکل رو گرفتم..پسر عمو هم کف کردن که تو اون فاصله با دوربین 4*32 زدمشKhansariha (214)[تصویر: DSC02577.jpg]
اون ساچمه برنجی هم مال ساچمه گامو راکت هست که 4تا بیشتر نداشتم و یدونش به چوب خورد اخه دوربینو با مچ صفر کردم اما خداییش تو45 متر نفوذش حرف نداره چوب درخت انجیلی که خشک میشه خیلی محکمه تو مستند دیده بودم که بهش میگن درخت اهنی حالا ببینید این اهنو چیکارش کرد خخخخ .....[تصویر: DSC02578.jpg] اینا هم بزرگتر شدن مال پسرعو هست
اینم همراه ما خخخخخ[تصویر: DSC02582.jpg]