شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2013-10-15 12:21 PM

سلامKhansariha (48) به همه ی دوستان گرامی . من هم عید قربان به همه تبریک میگم .
هما جان من 52 داشتم . ولی 36 را ترجیح دادم . وزن بیشتر . پول بیشتر . تعمیر ونگهداریش سخت و گرانتر. در مقابل تفاوت قدرتش با 36 نمی ارزه برید 52 بخرید . ضمن این که 36 خوش دست وشکاری تر هستش.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-10-15 03:29 PM

سلام دوستان.حالتون چطوره??میبینم که گردو خاکی در تاپیک مازندران به پا شده و دوستان اقدام به ارسال پستهای گوناگون کردن.به به مشاالله خوشمان امد.داش مهدی داداش شما در جریان نیستی که ما روحیمون لطیفه از این عکا میزاری.داداش نکن این کارارارو.هما خان داداش چرا شایعه میکنی برادر???? خخخخخخخ.من یدونه کارت روب زور دارم.اونم گم کرده بودم که خوب به لطف ارتش و غیره کلا کارت باروت حذف شد و منم دیگه اقدام نکردم واسه گرفتنش.من خلی وقت پیش شنیده بودم البته اطلاع رسانی هم کرده بودم که کارت باروت حذف شده .حامد جلن گل مشاالله فعالیتت زیاد شده ها ایول مثل اینکه غیبت صغرا تموم شده و غیبت کبری کی شروع میشه خدا میدونه خخخخ.ارادتمندیم.به نظر منم 36 باحالتره من کلا با تفنگی که از بغل مسلح میشه حال نمیکنم.مخلصانیم.یا حق

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-10-15 07:08 PM

یادم رفته بود.عید قربان هم مبارک

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mohammadaskari - 2013-10-15 07:39 PM

عید قربان هم (مازرونی ها)مبارکKhansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2013-10-16 06:48 PM

سلام
حامدخان گل گفتی بنده هم عرض کردم که به موقع متوجه موضوع شدم و متاسفانه به دام !!! بایکال افتادم آخه 26 ژول 52 چه اشکالی داشت! که رفتی سراغ ....
واقعا سبکی و خوشدستی تفنگ نعمتی است و در شرایط واقعی کارایی آن مشخص می شود.
سیدیا مریض همچنان بستری است ظاهرا لول ایراد چندانی نداشته و رفته سراغ تعویض قنداق (تست) و مرحله سوم اصلاح نشانه گیری است.
داش مهدی چه کردی این بالفطره را؟! Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-10-16 11:48 PM

سلام بر عزیزان دل Khansariha (8)

آخه دیانا 36 هم شد تفنگ که انقدر ازش تعریف میکنی!! باز اگه 350 یا 460 بود یه چیزی! Khansariha (367) زیر 20 ژول،،با اون صدای فنر داغون! دقتشو باز دیگه نمیگم که میدونم گریه تون میگیره..... Khansariha (399)
------------------------------------------------------------------------
بالفطره هم خوبه. تحویلش گرفتم. میخوام بازش کنم کامل و یه سرویس اساسی کنم.
راستی یه گریس حرارت بالا (نسوز) دستم رسید که روی قوطیش نوشته بود تا 2000 درجه رو تحمل میکنه!! میخوام به 460 بزنم ببینم چی میشه! فقط یکم نگران اورینگ و اون واشر پیستونشم. بنظرتون مشکلی پیش نمیاد؟!

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-10-17 07:49 AM

سلام برادران گل_عيد همگي مبارك؛ايشالا كه قرباني سفر حج_ مهدي جون مگه گريسو چقدر و به كجاها ميخواي بزني؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-10-17 09:27 AM

Khansariha (8)

صابر جان،، خوب گریسو به فنر و پیستون و داخل سیلندر میزنن دیگه ،، باز مگه بدرد جای دیگه هم میخوره؟!

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2013-10-17 10:18 AM

سلام . Khansariha (48)
اره اقا مهدی 36 کجا تا برسه به 460 !!! مهدی جان بقول دوستمان اقا صابر مگه میخوای چقدر بزنی ؟ فقط یه مقدار جزیی به لبه بیرونی واشر بزنی کافی هست .
(2013-10-17 09:27 AM)MEHDI-SHOOTER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)

صابر جان،، خوب گریسو به فنر و پیستون و داخل سیلندر میزنن دیگه ،، باز مگه بدرد جای دیگه هم میخوره؟!

Khansariha (256)

به فنرش همین طور .فنر نیاز ی به گریس نداره فقط یه مقدار جزیی چرب باشه کافی هست.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2013-10-17 04:04 PM

سيد تو جنگل اسلحه خونه پيدا كردي
؟

مثه اينكه نوك چكلي؟

[تصویر: 13820132561.jpg]

تفنگ هاي غربي به درد نخور