شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-10-14 09:44 PM

سلام بر عزیزان دل انگیز Khansariha (8)

چه پستهای جالبی گذاشتین!! خوشمان آمد ....

آقا حامد عزیز من در چه حاله؟؟ کجایی برادر؟؟ مشتاق دیدار حامد جان. پسر گلت چطوره؟ 52 رو داری هنوز یا چیز دیگه ای گرفتی؟ اوضاعت روبراهه؟؟

آرش جان خوشحالمون میکنی با سر زدن و پست گذاشتن هات.

حسین آقا اطلاعات شات گانت منو کشته. هرسل داشتی قبلا یا دست کسی دیده بودی؟ نظر مثبتت راجع بهش چیه؟!

کاربر حرفه ای آقا صابر،،ماشاالله،،توی هر تاپیک که سر میزنم رد پای شما هست! ای ول، واقعا سایت به یه کاربر فعال اینجوری و همه فن حریف نیاز داشت.

سید جون این عکسای پایین چی میگه؟!؟ (( پیشاپیش،،خودتی!!! )) Khansariha (214)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-10-14 09:46 PM

(2013-10-14 07:26 PM)mohammadaskari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صابر جان خبری از ما نمیگیریKhansariha (8)Khansariha (8)

محمد جون داداش فداي امضات_چه خبر؟فرشاد در چه حاله؟استرس نداره كه؟خخخKhansariha (219)
Khansariha (219)داش مهدي عزيز حرفه اي كدومه خخخ ماهم عين بقيه_عكسات مارو كشته_ياد شبهاي زمستون و أياسو افتادم

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2013-10-14 09:55 PM

سلام دوستان عزيز
اقا حامد مي بينم پست خالي ميزاري
حداقل دو تا فوت كن ببينم !!!

صابر جون تفنگ من سردار ترك تازه امسال جواز امد هنوز يه شكار درست حسابي باهش نرفتم لذتش ببرم

اينم عكساش
[تصویر: 13817749181.jpg]
[تصویر: 13817749182.jpg]
[تصویر: 13817749183.jpg]

كل از تفنگ راضي هستم كار راه ميدازه با تو جه به قيمت مقرون به صرفه هست

مهدي جون
خودم هنوز رويت نكردم اين سلاحو

فيلم ولي رو اينترنت هست

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-10-14 10:13 PM

(2013-10-14 09:55 PM)hosseinebadian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزيز

صابر جون تفنگ من سردار ترك تازه امسال جواز امد هنوز يه شكار درست حسابي باهش نرفتم لذتش ببرم

اينم عكساش

مهدي جون

فيلم ولي رو اينترنت هست

به به_ايشالا امسال شكاراي تپل مپلي داشته باشي باهاش_فقط عكساشونو يادت نره تو تاپيك بزاريKhansariha (219)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2013-10-14 10:42 PM

Khansariha (48)سلام حسین جان دم ظهر امدم عجله عجله پست بزارم انطوری شد . نمدونم متنش کجا رفت . خخخخخخخخخخ
یه تشکر از شما کردم .Khansariha (8)Khansariha (8) یه احوالی هم از اقا مهدی عزیز گرفته بودم . ولی ظاهرا یه جای کار میلنگید .

حسین جان از اطاعات در باره پنچ تیر ها خیلی بهره بردیم . مرسی .Khansariha (8)Khansariha (8) من هم نظرم رو دولول هست.
اقا مهدی گل ممنون از لطفت. هستیم زیر سایه شما. بچه ها هم خوبن . بهار و تابستان ادم های گرفتاری مثل من وقت کم میارن . شرمنده همه ی دوستان.
52 را تو سایت فروخته بودم . امدیم پشت سر اقا هما گام ور میداریم همان پارسال 36 گرفتم.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2013-10-14 11:39 PM

مهدي جون اين عكس فشگش البته اين فشنگ مال 20 سال پيشه من نگهداشتم

رو برنجيش نوشته گيج 20 شركت
FN
made in belgium
البته اين تك گوله هست شرمند كيفت عكس ها پايين شايد خونده نشه با دوربين موبايله

[تصویر: 13817812201.jpg]
[تصویر: 13817812202.jpg]
[تصویر: 13817812213.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mehdihadi - 2013-10-14 11:43 PM

(2013-10-14 09:55 PM)hosseinebadian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزيز

اينم عكساش

مهدي جون

فيلم ولي رو اينترنت هست

سلام دوست عزیز تفنگ رو چند گرفتی ؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2013-10-14 11:47 PM

تفنگ سال 90 بدون جواز گرفتم فراخوان براي جواز تحويل دادم امسال
جوازش امد

قيمت 1.500

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-10-15 09:58 AM

سلام_دوستان شنيدم الان اسلحه ثبتنام ميكنن درسته؟قيمت نخجيرها چطورياست؟عزيزان تك تيرانداز راهنماييم ميكنيد شرايطش چيه؟ Khansariha (256) عيدتون هم پيشاپيش مبارك_ گسفند ره بكوشتني قلوه ها ره هدين اين سمتي ما درخدمت درمبي.خخخKhansariha (219)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2013-10-15 11:45 AM

سلام عید اضحی بر دوستان عزیز مبارک Khansariha (219)
آقا مهدی عکس هاتون بی نظیر بود(در حد سور رئال !)
آقا حامد یاالله ! استاد ما هستید سمت دارید بر ما - یک مدتی به فکر گرفتن 52 بودم و از 36 پشیمان، ولی واقعیت این هست که خیرالامور اوسطها !
سیدیا! کاشکی ما هم مثل شما چند کارته بودیم!!! با کامیون سهمیه را تحویل می گرفتیم قققققققه!