شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-10-09 02:59 PM

به به Khansariha (8)

سید جون میبینم که بازم گردو خاک کردی پسر! زردکیجا چی میگه این وسط؟!؟!!؟ گوجه کبابیاشووو.... یه مسابقه آشپذی باید بزاریم منو تو!!!

حسین آقا چه خبر؟ اوضاع و احوال خودتو سلاحت چطوره؟ کم پیدایی برادر .....

امروز توی ماشین نشسته بودم که یهو دیدم یه دسته پرنده که مطمئن نیستم تیکا بودن یا شایدم سار چون زود پرواز کردن،، اومدن جلوم روی سیم برق نشستن! بعد حدود 30-40 ثانیه یه پرنده شکاری شیرجه زد طرف یکیشونو همه پرواز کردن رفتن،،اونم هیچی نصیبش نشد....

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2013-10-09 03:30 PM

سلام Khansariha (8)
درود بر سید زرد کیجا پیرار همراه بود و پار خیر ! ظاهرا به دلیل وضعیت آب و هوایی امیدوارم امسال با این بارندگیها دوباره توفیق حاصل شود.
راستی سهمیه برای کل سال 100 تاست؟ رفتیم برای بار دوم ! فرمودند در سال 93 درخدمتیم!
Khansariha (290)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - arash1324 - 2013-10-09 05:11 PM

(2013-10-09 02:21 PM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.حسین اقا خخخخخخخخخ.چی بگم داش؟؟؟؟؟؟؟؟هرچی شما بگی درستهKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (8)Khansariha (8)بفرمایید گوجه ریز محلی کال و خیار تازه چین.اون روز انقدر ازینا خوردم که داشتم منفجر میشدم [تصویر: DSC_1498.jpg]
سلام بر دوستان عزيز و بچه هاي باحال مازندران Khansariha (8)
سيد جان خوبي برادر . هر روز قبل از اينكه بيام تاپيك شما باخودم ميگم الانه كه برم ببينم امضاء اقا سيد محمد تغيير كرده و سيد محمد 25 ساله و مجرد اين كلمه مجرد شكار شد و رفت خخخخخ . هر چند كه مي دونم با صياد رو سر اين كلمه وايستادي كه هر كي خواست چپ نگاهش كنه وا مصيبتا Khansariha (219)

محمد جان اين عكسي كه گذاشتي واقعا زيباست بخصوص كه من آنقدر طرفدار خيار هستم كه به همه ميوه ها ترجيح مي دم . يادمه از مزرعه عموم يه كيسه 15 كيلويي خيار آوردم تو خونه ، جاي دوستان خالي ، يه پلاستيك نمك هم در كنارش . روز سوم اثري نه از پلاستيكش بود و نه از خودش . البته اونجا 18 سالم بود و پر تحرك بودم . الان هم هر وقت رفتي اونجا يه چندتا دونه هم به نيت من بخور .Khansariha (48) نوش جونت برادر Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - kavehatm - 2013-10-09 06:27 PM

(2013-10-08 09:11 PM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.اره صابر جان وقتی سرت پایینه و داری قارچ میبینی یدفه میبینی که کسی دوروبرت نیست و کلی از هم دور شدین.ولی هم پیاده رویش هم چیدن و مهمتر از همه خوردنش واقعا کیف داره.خخخخخخخخ دهنم اب افتاد.[تصویر: DSC_1505.jpg]

نکاتی چند در خصوص عکس ارسالی سید محمد عزیز :
1 - سید به نظرت گوجه زیاد سیخ نکشیدی ؟ بابا خدا خیرت بده چه خبره ...
2 - مشخصه یه جوجه کباب ( بالاخص بال کباب ) خوب اینه که موقع کباب شدن روی ذغال باد نخوره و یواش یواش خون درون گوشت بزنه بیرون که در عکس کاملا مشهوده و خوشا به سعادت خورندش .
3 - فضای محل وقوع جرم ! کاملا رویاییه .
4 - کاش منم اونجا بودم .

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2013-10-09 07:43 PM

سلام بچه محل ها گل مهدي جون ما كجا داريم بريم همينجا تو سايت
تلپيم

كفتر نبود مهدي جون ؟

460
در مياوردي چپ راستشون مي كردي تا ديگه از محل تون رد نشن خخخخ

تيكا هم گله اي حركت ميكنه؟من تاحال نديدم بودم ولي يه دفع ساچمه زني بابا دستم بود يه گله سار امد جلو من بنگ زدم 10 15 سار افتاد 4 5 گرفتم اصلا حواسم
نبود نزديك اب بندونه و غرقه هستم خلاصه يه ديدم 5 6موتور با چوب چماق دارن(فكر كردن مرغابي استخر ميزنم) ميان ما هم بين جونم وسار ها جونم انتخاب كردم پريدم سوار ماشين د فرار
هي اينا ميگفتن اگر مردي وايستا ما هم گفتيم امروز به نفع مون نيست مرد باشم نامردم در ميرم خخخخخخخ

بعد از جمع شالي بلدرچين زياد شده بود تو شاليزا

هنوز بلدريچن تو شاليزار هست ؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-10-09 09:33 PM

سلاااااااااااااااااااااااممممممممممممممممممم مخلصانیم دوستان عزیز.داش مهدی مسابقه اشپزی رو پایه ام داش.کی انجام بدیم راستی یکیو میشناسم یکم توی درساش مشکل داره کمکش کن اون پرنده ها ولله نتونستم بفهمم چیه. لطفا.به به هما خان پارسال دوست امسال اشنا چه عجب اینورا.اره زرد کیجا اینجاها فعلا خوبه با این بارون بیشتر هم میشه انشاالله.اره دیگه داش کلا همینه 100 تا واسه یه سال باید بسوزی و بسازی دیگه.اقا ارش گل چطوری داش خیلی چاکرم خداییش خیلی خوشحال میشم همیشه به تاپیک خودت سر میزنی در مورد کلمه مجرد خخخخخخخخخخ فعلا همینطوری میمونه داش برنامه ای ندارم واسش تا ببینم خدا چی میخواد و راه مرغدونی و قاطی مرغا شدن و نشونمون بده.صیاد هم که بله هرکی چپ نگاه کنه یه اسلاگ نوش جان میکنه.در مورد خیار هم باهات موافقم شدید اوففففففففف انقدر خیار خوردم که باد کردم خخخخخخخخ.سلام اقا کاوه عزیز داش گلم اون گوجه ها خیلی کوچولو هستن و در اصطلاح هر لقمه میشه یه گوجه رو خورد کل این این گوجه ها شاید به اندازه دوتا گوجه فرنگی بشه واسه اینه که زیاد میزنیم که برسه به همه.کبابش اره داش باد یواش یواش روی زغال بپزه تا مغز ÷خت شه اگر اتیش زیاد باشه فقط روش میسوزه و داخلش نمیپزه.در مورد مکان هم ما در خدمتیم داش گلم.داش حسین چه خبر نه تیکا گله ای نمیره هیچوقت و توی خیابون هم به ندرت پیش میاد که روی سیم ببینی و در واقع امکان نداره.اقا اره قدیما خیلی بلدرچین یا به قول ما ورده varde بوده الان چند سالیه که کم شدن ولی هستن اونایی که دنبالت کردن احتمالا به خاطر این بوده که زمانی که بچه ماهی میارن خیلی حساس هستن و اگه کنارشون تیر در بره تلفات میدن تا جایی که من میدونم واسه اینه که دنبالت کردن احتمالا دهنشون سرویس شده و خیلی تلفات دادن.تقدیم به دوستان [تصویر: DSC_09589.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mohammad4917 - 2013-10-10 07:46 PM

سلام من به هر چی مازندرانی. برارون مازرونی برای شکار پرنده کشتل از ساچمه چند استفاده هکنیم بهتر جواب دنه؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-10-10 09:48 PM

(2013-10-10 07:46 PM)animal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من به هر چی مازندرانی. برارون مازرونی برای شکار پرنده کشتل از ساچمه چند استفاده هکنیم بهتر جواب دنه؟

سلام.هم استانی.اقا لهجه نوشتنت به بچه های بهشهر و اینطرفا میخوره.اره؟؟؟؟داش من کشتل یا به قول فارسی زبانها خوتکا پرنده محکم و سفتی نیست که واسش ساچمه خاصی استفاده شده شما با هر ساچمه ای بزنی اون خودش می افته از 1 تا 7.ولی معمولا 5 استفاده میکنن واسش.خوب هم جواب میده من یه رفیقی دارم که فط 7 میزنه واسشون با دولول نخجیر وسط سرمای زمستون خداییش هم خوب میزنه ساچمه 7.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mohammad4917 - 2013-10-10 10:40 PM

نا برار طرفای بهشهر نیمه.اما کل مازندران سرای من است.من و رفیقم چند وقت قبل این سرما اخرای برج 6با ساچمه 5زدیم 2تا کشتل انداخاتیم ولی زنده موندن و فرار کردن.اما با ساچمه7 دوتا وکای بزرگ زدیم که درجا مردن تفنگ من 2عقاب و رفیقم 2لول بغل ترک مثل اینکه دیگه باید بریم سراغ ساچمه ریز.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-10-11 08:58 PM

سلام دوستان.بله دوست عزیز ساچمه 7 بسیار ساچمه خوبیه و امتحانش رو خوب پس داده.اینم جهت عوض شدن روحیه دوستان شکارچی [تصویر: The_German_Short_Haired_Pointer.jpg]