شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2013-10-06 10:05 PM

ساري از فردا شروع ميكنند به سهميه دادن Khansariha (256)Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-10-07 02:21 AM

سلام دوستان.به به میبینم که بقیه شهرها هم دارن فشنگ توزیع میکنن امیدوارم همه فشنگ بگیرن.و جاداره همینجا به اقا صابر عزیز به خاطر تغییر رنگ کاربریشون تبریک بگم و ازش به خاطر زحماتی که کشیده تشکر کنم.انشاالله شما و سایر دوستان تویه همه مراحل زندگیت موفق باشید.یا حق

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-10-07 09:07 AM

سلام_سيد عزيز زنده باشي ما كوچيك شما و ساير دوستان هستيم Khansariha (8) بابت سهميه ها هم دوباره به دوستان تبريك ميگم چشمتون روشنKhansariha (8)Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-10-07 05:23 PM

سلام دوستان Khansariha (8)

صابر جان تبریک،،رنگ قرمز کاربر حرفه ای بهت میاد،،انشاالله همیشه شاد و موفق باشی.

انشاالله قسمت ما هم بشه..... Khansariha (226)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-10-07 07:57 PM

مهدي جان ما مخلصميم_فداي مهربونيات_ايشالا_
راستي 460شما كاليبرش چنده؟اگه 5/5باشه قصد فروش داشتي بهم بگو_فصل شكاره و من شديدا دنبال 5/5 قصد دارم دفترچه سلاح بگيرم_ماشاءالله تو سايت مورد زياد هست گيج شديم_خخخ

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-10-07 10:41 PM

سلاممممممممممممممم دوستان.مخلصیممممممممممم.داش مهدی صیاد چی میگه؟؟؟؟؟؟؟تازه دیدم عکسشو.خدا رو خوش میاد از این عکسها میزاری منو تحریک میکنی؟منم بیام عکس گالی بزام اذیتت کنم.نکن داش با من این کارارو نکن.خخخخخخ.چند روز پیش طبق معمول زدیم به دل کوه و جنگل به اتفاق دوستان طبق معمول چایی و استفاده از هوای بکر و تازه به به[تصویر: DSC_1472.jpg].بعد از اون هم من به اتفاق دوستم رفتیم واسه چیدن قارچ جنگلی یا به زبون محلی ما زرد کیجا که به معنی دختر زرد هستش.حالا خدا میدونه چرا قدیمیها این اسمو روش گذاشتن.که بعد از یکی دوساعت جنگل نوردی و جستجو موفق شدیم.واقعا خوشمزست هم سرخش هم کبابش.بفرمایید[تصویر: DSC_1476.jpg] [تصویر: DSC_1475.jpg] [تصویر: DSC_1474.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-10-08 09:16 AM

به به_واقعا چيدن اين زرد كيجا زحمت داره قيمتشم هرچي بگن ارزش داره_منم به پيشنهاد يكي از دوستان يبار زديم جنگل كه ازينا بچينيمو روانه ي بازار كنيم،خخخ.دخلم درومد آخرش مال من 1كيلو هم نشد 150گرم كم داشتم كه از مسبب اين الافي كش رفتم_اما دركل خوش گذشت_سيد جان اينجا كه چند نفري ميزنن جنگل برا قارچ افراد به نوبت بايد آواز بخونن تا هم حوصلشون سر نره و هم خدايي نكرده گم نشن چون بافاصله از همند و مدام سرشون پايينه

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-10-08 09:11 PM

سلام دوستان.اره صابر جان وقتی سرت پایینه و داری قارچ میبینی یدفه میبینی که کسی دوروبرت نیست و کلی از هم دور شدین.ولی هم پیاده رویش هم چیدن و مهمتر از همه خوردنش واقعا کیف داره.خخخخخخخخ دهنم اب افتاد.[تصویر: DSC_1505.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2013-10-08 10:36 PM

سلام دوستان

Khansariha (48)صابر جون ميبينم كه پرسپوليسي شدي

Khansariha (214)ببين سيد فكنم اين گوجه ها قرمز به افتخار تو به سيخ كشيده

مگه نه سيد؟Khansariha (219)

ما هم كيجا دوست داريم البته از نوع زردشKhansariha (399)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-10-09 02:21 PM

سلام دوستان.حسین اقا خخخخخخخخخ.چی بگم داش؟؟؟؟؟؟؟؟هرچی شما بگی درستهKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (8)Khansariha (8)بفرمایید گوجه ریز محلی کال و خیار تازه چین.اون روز انقدر ازینا خوردم که داشتم منفجر میشدم [تصویر: DSC_1498.jpg]