شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - turanlar - 2012-08-24 02:40 PM

ممنونم .فرمایشتون اجرا شد. به چشم.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-08-24 05:32 PM

سلام
بالاخره امايي كوه بمومي ، امروز 2 بار تلاش هاكردمه بورم دامنه كه به علت وجود چم موفق نيمه!
راحت ترين مسير صعود به كوه از امه محل يال رزون هسه و من امسال از اين مسير شومه
اتا خله هم عكس هايتمه به خصوص "شونه قپين" (هدهد) جا كه خله زياد بيه

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hashem52 - 2012-08-25 01:55 PM

دوستان سلام علیکم
بزرگواران عرض ادب و ارادت مارا پذیرا باشید،یه دو هفته ای غیبت داشتیم ولیکن کماکان مطالب و عکس های زیبای دوستان را مرور میکردیم و به فیض اکمل نائل گشتیم،عزیزان ضمن عرض تبریک به مناسبت عید گذشته(عید سعید فطر) و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما سروران و تشکر از دوستانی که در این مدت با عکس ها و نوشته هایی زیبایشان این تاپیک را رونق داده اند،دوستان در این تعطیلات قسمت شد که یه دوری در جنگل و مناطق زیبای شمال بزنیم که انشاءالله یه چندتا عکس تقدیم خواهم کرد ولیکن بی صبرانه منتظریم تا ماحصل گشت و گذار و شکارهای آ سید و حاج احمد راببینیم(احمد جان شکاردیگه کافیه داداش برو تهران که دوباره کار شروع بهیه)،البته بارندگی های چند روز اخیر سبب بهیه که حاج احمد شبها شکار بوووووووق را درخواب داشته باشند و برای عملی کردن این رؤیای شیرین هم اکنون در اعماق جنگلهای سوادکوه در پی تشخیص و تفکیک رج های قدیمی از رج های جدید و بکار بستن الباقی فوت و فن در جهت شکار جناب بووووووووووووووق و یا بووووقچه هستنه(داداش موفق باشید انشاءالله)،دوستان با آرزوی داشتن فصلی پرشکار، روز همگی بخیر و شادی انشاءاللهKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2012-08-26 07:32 AM

سلام به همه عزیزان
داش لیتکوه عزیز عصر جمعه رفتم فقط یه دونه تصادفا وسط جاده مشاهده شد که همزمان سالاری(نیسان)از روبرو بیامد و پراندن آن یکدانه دردانه همان.
سلام ویژه به آسید و حاج احمد و هاشم آقا و جمیع همشهریهای عزیز پاینده باشید.Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-08-26 11:43 AM

سلام
احتمالا از طرف امامزاده عبدالله نرفته بودين؟آخه از طرف اغوز بن ماشين تو نميره ، ساعت 4 يه 300 متر بعد از ورودي اغوزبن ديدمشون كه داشتن بغل جاده آب ميخوردن، تعدادي هم پرواز مينمودند!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2012-08-26 12:16 PM

سلام مجدد
چرا اتفاقا از طرف امامزاده عبدالله رفتم مسافت زیادی هم طی کردم تا جایی که ماشین رو بود و بعد برگشتم دو نکته ای که وجود دارد یکی وضعیت آب و هوا (ابری تیره با نم نم بارون) و دیگری حرکت گله ای آنان است که شاید مدتی طولانی در یکجا توقف نکنند.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-08-27 12:19 AM

خوب پس احتمالا اصلا به اون جايي كه گفتم نرسيدين،والا تا جايي كه من ميدونم ، اينا هميشه يه مسير ميرن و يه جا تغذيه ميكنن مگه اين كه چي بشه !؟
نمونش همين كبوتر هايي كه تو زمين بين ما و روستاي مجاور هستن، هميشه خدا تو يتيكه زمين با طول حدود 200 متر ميشينن ، حتي 1 بار هم نشده كه برن اون دست جاده فرود بيان!و از اون عجيب تر اينكه هميشه از رو خونه ما يا نهايتا همسايه رد ميشن!!
البته اين كه از ديدن كبوتر اتوبان ذوق كردم به خاطر اينه كه بر خلاف كبوتر هاي ما (كه تا 60 متريشون بخواي بري بايد شونصد جور فن بزني)
بسيار خنگ تشريف داشتن و از بس به يكيشون نزديك شدم و نپريد فكر كردم كوره ! كه البته نبود!!
راستي امروز بالاخره تونستم برم رو يال دماوند ، از اين طرف خيلي نزديك تره و بعد از 4 ساعت به دره دماوند رسيديم، متأسفانه به دليل نزديك شدن به غروب و خطر ورگ زدگي! از ادامه مسير بازمونديم!
جالب ترين نكته وجود نيسون ! كمي پايين تر از اون جا بود كه ظاهرا معدن پوكه داشت ........

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mohammad_0544 - 2012-08-27 10:03 AM

با سلام خدمت دوستای عزیز
[تصویر: 13460488111.jpg]
اینم ماهیای رودخانه هراز اونم نه با سالیک با قلاب

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2012-08-29 11:18 AM

سلام خدمت سروران گرامی
تقدیم به دوست محترم لیتکوه عزیز دیروز عصر گله مورد نظر را پیدا کردم با تشکر از عنایت جنابعالی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-08-29 11:56 AM

سلام.به به هما خان.تیغ برا داداش ایول.انشاالله همیشه دست پر باشیKhansariha (8)