شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-09-30 11:20 PM

(2013-09-30 10:33 PM)MEHDI-SHOOTER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر عزیزان جان Khansariha (8)Khansariha (8)

بابا بیخیال انقدر قضیه رو جدی گرفتین! برای بادی نرین جواز نگیرین پررو میشن!! فکر میکنن چه خبره و سختگیر تر به قضیه نگاه میکنن. تفنگ بادیه،یه دونه تیر 5.5 میلیمتری داره! ، صلاح کشتار جمعی که نیست انقدر بزرگ کردین آقایون.....

صابرجان برادر 460 داری؟؟ آقا 50% زیبایی 460 به قنداق مونت کارلوش هست،اونوقت توی عکس پشتورو گذاشتیش قشنگیش معلوم نشه!؟! لابد میخواستی ریا نشه داداش. دمت گرم. از این تیرهایی که نوکش ساچمه داره (" اسمشو یادم رفت"برای تخریب و نفوذ بیشتر) هم گذاشتی زیرش که دیگه واویلا. دوربینتم که حدس میزنم AO 40-9*3 دیانا باشه،درسته؟؟ یا اشتباه میکنم؟

خودمم مگنوم 460 دارم. محشره خیلی معرکه تیر میندازه،، "فقط یه کفش قنداق براش یگیر حتما" . به سلامتی استفادش کنی برادر

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

سلام مهدي جان ما مخلصيم بله 460هستش_ريا چيه خخخ ما مبتدي هستيم عكس ناجور ميگيريم_ساچمه ها هم گامو راكت هستن قابلتو نداره_تفنگم 4/5هست باراكت خوب ميزنه با گامو پرومچ هم عاليه لامصب_دوربين هم گامو4*32 AO البته يه زومدار هم دارمbsa3-9*40كه رو35سواره_كفش قنداق هم خريدم براش_تفنگ شما هم كه با اون دوربين مشتي ازش خون ميچكه ماشاءلله اون اردك ها كاره460هستش؟دلم آب شد_كجا زدي بگو ماهم بيايم خخ

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sari - 2013-10-01 09:45 AM

(2013-09-30 09:47 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان گل_برادر sariاسم شريفتونو نميدونم 52 داشتيد ديگه؟اگه5/5باشه شايد بشه از بند پ استفاده كرد نشد بايد باروت بريزيم تو بادي خخخ_مخلصيم داداش،موقش شد شكار أبيا با بادي هم حال ميده البته شانس ميخواد كه أبيا ازون بپر ها نباشه و راه رفتن رو بيشتر دوست داشته باشه_ مخلص همه ي مازروني ها هم هستيم_آقاي محمد عسگري عزيز اينترنتو شارژ كردي تبريك ميگم خخخ_پس كجايي داداش؟
لطف داری آقاصابر..اسم من هم به قول بچه های خنده بازار: الف ب پ ت ج ش ع...............علی
48/52 کالیبر 4.5 که الان خدمت آقامسیح هست برا تعمیر

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-10-01 10:49 AM

Khansariha (8)
صابر جان چوبکاری میفرمایید،،شما اگه مبتدی باشی ما دیگه حتی مبتدی هم نیستیم!
چرا من فکر کردم که دوربینت 3*9-40 هست؟!؟ دهنه ی دوربینت به 32 نمیخوره اخه!! اشتباهه دیگه،کاریش نمیشه کرد.

من! شکار!! اردک!!! ( بام! شیب! بامه شیب دار؟!؟ )
این وصله ها رو به من نچسبون برادر. "آسید محمد بفهمه آتیش میزنه منو!!" من داشتم اونطرفی رد میشدم کاری بهشون نداشتم.... هرگونه ارتباط خودمو با این زبون بسته ها تکذیب میکنم. باور ندارین از خودشون بپرسین!

خوب؟ دیگه چه خبر؟ به به،چه هوایی شده! Khansariha (214)

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-10-01 11:48 AM

سلام دوستان عزیز.تیغ برا.داش مهدی مچتو گرفتممممممممم.دیدی خودتو لو دادی.من که گفتم شما ........... بیا خودت سند رو رو کردی.داداش چند روز در هفته کلاس برگزار کن بیایم شرکت کنیم به صورت فشردهههههههه.خخخخخ.پس که اینطور میری اردک مسزنی.دست مارو هم بگیر.راستی شوکا به چی میگن?یه نوع اردکه?

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-10-01 12:01 PM

(2013-10-01 10:49 AM)MEHDI-SHOOTER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)
صابر جان چوبکاری میفرمایید،،شما اگه مبتدی باشی ما دیگه حتی مبتدی هم نیستیم!
چرا من فکر کردم که دوربینت 3*9-40 هست؟!؟ دهنه ی دوربینت به 32 نمیخوره اخه!! اشتباهه دیگه،کاریش نمیشه کرد.

من! شکار!! اردک!!! ( بام! شیب! بامه شیب دار؟!؟ )
این وصله ها رو به من نچسبون برادر. "آسید محمد بفهمه آتیش میزنه منو!!" من داشتم اونطرفی رد میشدم کاری بهشون نداشتم.... هرگونه ارتباط خودمو با این زبون بسته ها تکذیب میکنم. باور ندارین از خودشون بپرسین!

خوب؟ دیگه چه خبر؟ به به،چه هوایی شده! Khansariha (214)

Khansariha (256)

مهدي جان همه اشتباه ميكنن بابا عكش هم كيفيت نداره_اما اگه با460زده باشي خداييش دمت گرم__
(2013-10-01 09:45 AM)sari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-30 09:47 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان گل_برادر sariاسم شريفتونو نميدونم 52 داشتيد ديگه؟اگه5/5باشه شايد بشه از بند پ استفاده كرد نشد بايد باروت بريزيم تو بادي خخخ_مخلصيم داداش،موقش شد شكار أبيا با بادي هم حال ميده البته شانس ميخواد كه أبيا ازون بپر ها نباشه و راه رفتن رو بيشتر دوست داشته باشه_ مخلص همه ي مازروني ها هم هستيم_آقاي محمد عسگري عزيز اينترنتو شارژ كردي تبريك ميگم خخخ_پس كجايي داداش؟
لطف داری آقاصابر..اسم من هم به قول بچه های خنده بازار: الف ب پ ت ج ش ع...............علی
48/52 کالیبر 4.5 که الان خدمت آقامسیح هست برا تعمیر

علي جان ايشالا كه تفنگت رديف ميشه دست آقا مسيح عزيز هم درد نكنه هواي بچه هارو داره_حالا مشكلش چي بود؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sari - 2013-10-01 03:27 PM

دسته پیستون شکست
فرستادم که تعمیر کنن گفتن که اگه از جاش در می اومد قابل تعمیر بود ولی چون شکست نمیشه کاریش کرد...الان هم دارن یه پیستون نو می تراشن.
ان شاالله که یه چیر تر و تمیز از آب در بیاد..البته من به آقامسیح اعتماد دارم.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-10-01 09:18 PM

/[تصویر: 13806496091.jpg]Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-10-02 12:41 AM

به به ،، صابرجان دست مریزاد به تفنگت و سلیقه ات Khansariha (8)

سید جان هی مچ منو میخوای بگیری،،آقا صابر هم بله!! یکم به دیگران دقت کن! مطمئن باش عکس خوشگلاشو چند وقت دیگه رو میکنه ،، دیگه باید "باهم" یه کلاس فشرده تر پیش ایشون بریم داداش!

صابر جان اون پرنده ها یکیش که قمریه،،اون سبزه "زنبورخوار" هست ؟؟(همینی که عکسشو پیوست کردم) درسته؟ اون قابل استفاده هست؟؟ طرفای ما خیلی از اینا زیاده ولی گفتن که قابل خوردن و استفاده نیست.....

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-10-02 10:09 AM

سلام دوستان عزیز.حالتون چطوره?داش مهدی فعلا مجرم اصلی شمایی داداشباید یه جوری منو راضی کنی که بیخیالت شم.خخخخخخ.فعلا در صدر لیست سیاه قرار داری.اقا صابر دمت گرم که همیشه تاپیک رو بالا نگه میداری.ممنون از فعالیتت.یا حق

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-10-02 01:24 PM

(2013-10-02 12:41 AM)MEHDI-SHOOTER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به به ،، صابرجان دست مریزاد به تفنگت و سلیقه ات Khansariha (8)

سید جان هی مچ منو میخوای بگیری،،آقا صابر هم بله!! یکم به دیگران دقت کن! مطمئن باش عکس خوشگلاشو چند وقت دیگه رو میکنه ،، دیگه باید "باهم" یه کلاس فشرده تر پیش ایشون بریم داداش!

صابر جان اون پرنده ها یکیش که قمریه،،اون سبزه "زنبورخوار" هست ؟؟(همینی که عکسشو پیوست کردم) درسته؟ اون قابل استفاده هست؟؟ طرفای ما خیلی از اینا زیاده ولی گفتن که قابل خوردن و استفاده نیست.....

سلامKhansariha (8)مهدی جون ممنون بابا ماکه اردک نمیزنیم خخخخ اون سبزه هم زنبور خواره از وقتی چشم واز کردیم شکارچیهای محل فصلش که میشه مدام کباب ازین پرنده رو میخورنKhansariha (214) اما تو سایت یکی از دوستان گفتن که حرامهKhansariha (226) ما که دلیلشو نمیدونیم بگذریم گوشتش که خیلی خوبه اینجا شکارش رواج داره بزن حالشو ببرKhansariha (8) از کرکرا که دیگه مسئله دارتر نیست که؟ها؟من دیدم کرکرا رو هم تک و توک میزنن اما گمونم کرکرا از نسل کلاغها باشه..یه بار زدمش ولی دلم نمیکشید بخورمش..سید جان باید بیشتر وارد باشه ..سید محمد عزیز مارو دریاب.....راستی اقا مهدی او دیانا 35 تامهول مال شماست؟Khansariha (256)
(2013-10-02 10:09 AM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز.حالتون چطوره?داش مهدی فعلا مجرم اصلی شمایی داداشباید یه جوری منو راضی کنی که بیخیالت شم.خخخخخخ.فعلا در صدر لیست سیاه قرار داری.اقا صابر دمت گرم که همیشه تاپیک رو بالا نگه میداری.ممنون از فعالیتت.یا حق

سید جان خواهش میکنم اقایی اینا همش انجام وظیفستKhansariha (8)Khansariha (8)