شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - TAKTAZ - 2013-09-07 07:22 AM

سلام به همه بروبکس مازندرانی
اقامااومدیم مسافرت منطقه شما
یچنتاسوال داشتم
ادرس مغازه های شکارتوگرگان رو کسی میتونه واسم بزاره یا بیاد با هم بریم یه دوری بزنیم
وایا به نظرتون میتونم دیانا 54 رم رو به این مغازه دارها بفروشم؟؟؟؟؟؟یابا 5.5 عوض کنم ویا با52 نو معاملش کنم؟؟
ایا منطقه اینچه برون لوازم شکار وتفنگ داره که یه سربزنم ودنبال چوک واسه بایکال بگردم

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-09-07 09:09 AM

سلام دوستان عزیز.حالتون چطوره?تاپیک خیلی بیحال شده ها یه تکونی به تاپیک بدین که از این حالت در بیاد.taktaz عزیز شما الان توی استان گلستانی دوست من و باید لطف کنی توی تاپیک استان گلستان پست بزنی تا بتونی جوابتو بگیری فکر نکنم بچه های اینجا بدونن.بازارچه مرزی اینچه برون یه لوازم شکار داره ولی توی کار اسلحه شکاری نیست و فقط بادی داره.اگه در مورد مازندران سوالی داری من و سایر دوستان در خدمتیم.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - TAKTAZ - 2013-09-07 09:21 AM

اقا منظورم نوار شمالیه داداش شما اوکی بدی سه سوته میام گرجی محله )شوخی)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - airgunner - 2013-09-09 02:20 PM

سلام به تمامی دوستانKhansariha (8)Khansariha (48)
امیدوارم همگی خوب و خوش و سرحال باشین
از این بعد مازندران زیاد میام!!!
انشاالله دوستان Khansariha (8) رو از نزدیک ببینیم Khansariha (8)
[تصویر: header.jpg]
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-09-09 05:56 PM

سلام دوستان عزیز.حسین اقا چطوزی خوش امدی.انشاالله قسمت بشه یه تفریح دسته جمعی بریم.یا حق

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-09-13 12:35 PM

سلام خدمت همه دوستان تاپیک Khansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-09-13 10:01 PM

سلام دوستان حالتون چطوره.خداییش خیلی بیحال شده چند وقته.بازم دم شما دوستان گرم که تاپیک رو بالا میکشین.و دست دوستان دیگه هم دزد نکنه که به تاپیک خودشون سر میزنن و زیر پستها تشکر میزنن.دستتون درد نکنه.موفق باشین.یا حق

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - RAK - 2013-09-14 12:58 AM

با سلام خدمت همه هم استانیهای عزیز یه رونقی بدید ما هم در خدمتیم

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-09-14 10:35 AM

(2013-09-14 12:58 AM)RAK نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه هم استانیهای عزیز یه رونقی بدید ما هم در خدمتیم
سلام دوست عزیز.به تاپیک خودت خوش اومدی.شما لطف کن استازت رو بزن خودم همراهیت میکنم.دمت گرم

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-09-15 07:24 PM

سلام.کجان این دوستان که تاپیک و بکشن بالا.یادش بخیر یه زمانی اینجا خیلی فعالیتش زیاد بود حال میکردیم واسه خودمون.ولی الان که دیگه هیچی همه رفتن.انشاالله که هرجا هستن موفق باشن.داش مهدی ابی نیسون رو عشقه.میبینم که کتری نو اوردی گل مالی کردی سیاه نشه.خخخخخ.ترس هم خوب چیزیه ولله.تهدید کردن کتری رو سیاه نکنی.خخخخ.ارادتمندیم.یا حق