شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Tomcat14 - 2013-08-04 01:03 PM

سید جون بعد بگو من(شما)چیزی بلد نیستم،و اسرار نزد والده ی گرامیه و این حرفا!
فوت کوزه گریشو یاد بگرفتوم!Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-08-05 09:59 PM

سلام دوستان.محمدجان پس از لا به لای حرفام فوت کوزه گری رو یاد گرفتی؟ایول.امروز افتخار این رو داشتم که مهمون اقا شایان گل crosbowدر چمستان نور و دریاچه مصنوعی الیمالات باشم.البته قرار بود اقا بهنام شکارگر عزیز هم تشریف داشته باشن که خوب نشد و کم سعادتی من بود که نتونستم ایشون رو ملاقات کنم حیف که من باید بر میگشتم سمت خونه و نتونستم شکار گراز با پروانه از محیط زیست مازندران رو با اقا شایان تجربه کنم .اشنایی با این عزیزان باعث افتخاره واسه من.دوستان مازنی و غیر مازنی رو هم که به تاپک سر میزنم رو هم نوکرم.امیدوارم هرجا هستین موفق باشین [تصویر: DSC_1439.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - royal - 2013-08-06 02:50 AM

سيد جان داري اماده ميشي براي شكار به به

خدا وكيلي دلم لك زده واسه شكار Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-08-06 08:27 PM

سلام دوستان.اره هادی جان منم لحظه شماری میکنم واسه فصل شکار و بوی باروتKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - peiman - 2013-08-07 10:20 PM

دوستان همگی سلام . بنده چند ماهی ماموریت شغلی بودم و نتونستم به سایت بیام . یواش یواش فصل شکار داره میشه و من هم به شدت نیاز مند مقداری باروت هستم اگر دوستان کسی باروت اضافه داره من به هر قیمتی باشه میخرم هر جای استان هم باشه مانعی نداره من خودم ماشین دارم میام میگیرم اگه کسی داره لطفا کمک کنه

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - shahsavar - 2013-08-07 10:34 PM

(2013-08-07 10:20 PM)peiman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان همگی سلام . بنده چند ماهی ماموریت شغلی بودم و نتونستم به سایت بیام . یواش یواش فصل شکار داره میشه و من هم به شدت نیاز مند مقداری باروت هستم اگر دوستان کسی باروت اضافه داره من به هر قیمتی باشه میخرم هر جای استان هم باشه مانعی نداره من خودم ماشین دارم میام میگیرم اگه کسی داره لطفا کمک کنه

پ خ دادم .

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - peiman - 2013-08-07 10:41 PM

دوستان شماره منم 09119221374 پیمان هستم

در ضمن من شهسواری نیستم ولی شهسواری ها رو خیلی قبول دارم بخصوص میثم حسینی که از دوستان صمیمی منه تازه یه جیپ داشتم از شهسوار خریده بودم امسال بهار فروختم پاترول خریدم اینم عکسش با نمره 72 د [تصویر: 70529628363574485813.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - M.H.ASKARI - 2013-08-08 10:14 PM

سلام به بروبچس گل استان مازندران !
یه سوال دارم.تو استان شما جواز شکار صادر میشه؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - titan - 2013-08-08 11:15 PM

دوست من تو همه ی استان ها جواز شکار صادر میشه.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - M.H.ASKARI - 2013-08-09 11:22 AM

تو فارس که چندسالی هست نمیدن!استان های شمالی هم هم شنیدم میدن هم شنیدم نمیدن !