شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-07-30 09:07 PM

سلام دوستان.بهههههههههههههههه اقا حامد فلکیان گل بلبل.چطوری مرد؟کجایی داداش؟سر نمیزنی؟خداروشکر که درگیر کار خیری.اقا چشم در خدمت شما هستیم هروقت قول و قراری شد بهت خبرش رو میدم.KRALMAGNUM عزیز ممنون از اینکه پستت رو ویرایش کردی.یا حقKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - shahsavar - 2013-07-30 09:27 PM

(2013-07-29 09:21 PM)falakian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.Khansariha (48)Khansariha (48)
ارادتمند همه دوستان با صفای مازندرانی هستیم کوچک همه شماهام . سید جان ما هم التماس دعا داریم . نماز و روزه هاتون قبول حق.
مهدی جان حق داری کم میام تو سایت . یه کم درگیری دارم. ولی شکر خدا خیر هست . ولی شدیدا مشتاق دیدار هستم. به سید محمد هم گفتم برنامه ریزی کنید من هر جا باشه میام اگه تو سایت نبودم تلفنی خبرم کنید سید شماره م را داره.
دوستان جدید هم تو سایت میبنم خوش امد میگم ورودشان را انشالله از وجودشان بهرمند خواهیم شد. Khansariha (8)Khansariha (8)

سهمیه فشنگ تو شهر تنکابن داره توضیح میشه فشنگ 4 و5 سر کاغذی با دفترچه 100 تا بدون دفترچه 50 تا.(صد تا میشه 134 هزار تومان)

دست اقا سجاد گل درد نکنه ایشان به من خبر دادن. و هماهنگی کردن و من رفتم خریدم . بی نهایت سپاس گزارم سجاد جان.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام حامد جان . کاری نکردیم که داداش ، وظیفه بود . جواز اومد مبارک باشه Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-08-01 08:54 PM

سلام دوستان گل.ارادتمندیم اتیشش هنوز دور نگرفته [تصویر: 20130726_000347_7_bestshot.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - شکارگر - 2013-08-02 06:40 PM

با سلام به همه دوستان مازندرانی عزیز
ارادتمندیم
آقا ما با اجازه همگی به عشق طبیعت و آب هوای عالی اومدیم مازندران ساکن شدیم. در فصل شکار جدید تیغ همگی برا
سید ممد عزیز خیلی مخلصیم. اقا قرار شکار دسته جمعی گذاشتین در خدمتیم
به امید دیدار
بهنام Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-08-02 07:01 PM

(2013-08-02 06:40 PM)شکارگر نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارادتمندیم
آقا ما با اجازه همگی به عشق طبیعت و آب هوای عالی اومدیم مازندران ساکن شدیم. در فصل شکار جدید تیغ همگی برا
به امید دیدار
بهنام Khansariha (8)
.سلام به به به اقا بهنام گل اقا افتخار دادین به تاپیک خودتون.ما ارادت داریم خدمت شما داداش.خوش امد میگم بهتون.اقا کجای مازندران ساکن شدین ؟خداییش خیلی خوشحال شدم بهنام جان.چشم حتما اگه برنامه ای جفت و جور شد خبرت میکنم.موفق باشید و به قول خودتون تیغتون برا .یا حق

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - esijoon - 2013-08-02 07:02 PM

(2013-08-02 06:40 PM)شکارگر نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارادتمندیم
به امید دیدار
بهنام Khansariha (8)

اوه اوه...استاد بلمکی رفت شمال....

سید محمد فکر کنم برای شکار گراز دیگه باید با استاد بلمکی رقابت کنی...خخخخ

استاد تیغ برا....

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Tomcat14 - 2013-08-04 12:06 AM

سلامKhansariha (8)
جناب بلمکی تبریز هم آب و هواش خوبه ها!

این اشپرباشی سایت کجاست؟!
سید جون کجایی؟!بیا که دستم به دامنت،خشتک شدیم در حد تیم ملی والیبال نشسته!
دادا این طرز ماهی پختنو تو ماهی تابه رو به ما بگو!البته از نوع شمالیشKhansariha (219)
راستش گفتیم امشب سحری ماهی پلو بخوریم،ماهی تابه رو گرفتم و رفتم حیاط،حیاطمون هم همیشه بساط گاز و منقل و ... برپاست و ماهی تابه رو گذاشتم رو گاز و روغن ریختم و صبر کردم خوب داغ شه!عجب اشپزیم من!یاد بگیرین،به دردتون میخوره ها!خخخخخ
زیر گازو کم کردم(اولش ماهی تابه اتیش گرفت!خخخخخخ) و روش درب گذاشتم،بعد فهمیدم که نباید اینکارو میکردم!Khansariha (226)
خلاصه از ماهی های درسته،گوشت چرخ کرده درست کردم و بقیه ماجرا!البته زیاد هم داغون نشده بودن ها،که اشتباهم همون در ماهی تابه و نبردن ماهی تابه ی تفلون بود!
سید جان و بقیه ی دوستان زن ذلیل و آشپز باشی،الکمکKhansariha (399)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-08-04 12:18 AM

آقا محمد عزيز من كه جز نيمرو و كباب پختن كاري از دستم بر نمياد اما مادرم ماهي رو تو فر ميپزه مغز پخت ميشه خيلي جالبه تو همون تابه هاي مخصوص كه ماهي توش سرخ ميكنن روغن هم ميريزه و ماهي رو ميزاره توش خودش ميپزهKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2013-08-04 01:01 AM

سلام
مدت زیادی بخاطر تغییر مسکن، شغل و .... توفیق نداشتم سر بزنم . دفعه بعدی معلوم نیست کی بتونم خدمت برسم. از نوع خودمو معرفی میکنم احمد هستم عاشق بچه های تاپیک مازندران.
چند وقت پیش یه بار دنیا مجال داد بیام خونه از گردنه گدوک که داشتیم میاومدیم پایین بوی تیکا و کوتر و تیرنگ و .... رو حس میکردم خخخخخ . هوا بارونی بود موبایلم گل شد شرمنده بهتر ازین نمیشد عکس انداخت. عذر تقصیر : بعضی عکسها رو هم بهتر میدونید که نمیشه گذاشت. آقا الا ایحال حلال کنید مارو. التماس دعای فجیع داریم توی ماه مبارک .
[تصویر: 13755649741.jpg]
[تصویر: 13755649742.jpg]
این هم 15 عدد سیو تیکا شکار شده به روش کمین زیر هلی دار ، لوه کباب شده تقدیم به سید .
[تصویر: 13755649753.jpg]
[تصویر: 13755649754.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-08-04 01:00 PM

سلام و درود_آقا سيد اين سوال منم بود فكر ميكردم آقا احمد به جاي استپر دوربين ازش استفاده ميكنه خخخخ_راستي مگه كركرا رو ميخورن؟؟اگه آره آب در كوزه و ما تشنه لبان ميگرديم،تو باغمون فراوونه كه