شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - greenaref - 2013-07-19 01:51 PM

سلام دوستان.رامسر آدرس فروشگاه شکار دارید؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-07-19 03:07 PM

سلام دوستان.صابر جان اون سگ دوستم اخرین روزای ابستنیش مریض شد همه توله هاشو ریخت خودشم نزدیک بود بمیره که به زور از مرگ در رفت با کلی دوا دارو.اینم از شانس ما.دوست عزیزgreenaref رامسر فروشگاه لوازم شکار و ماهیگیری بهنام.رامسر خیابان استاد مطهری روبه روی شهرداری.09119914900 انشاالله که کارت راه بیوفته داش.یا حقKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-07-21 12:35 PM

اقا امروز بعد از حدودا 5 ماه تفنگ بادی رو اوردم رو کار گفتم یه چندتا تیر باهاش بندازم بد نیست.Khansariha (226) دلم تنگ شده بود واسش.یادش بخیر چه جک و جونورایی که باهاش پارسال سرنگون نمودم.خخخخخخخخخ.Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-07-21 12:45 PM

سيد عزيز ديانا45رو ميگي؟باهاش جون ميده گنجشكارو قتل عام كرد_پدر بزرگوار گنه صابر برو ميچكا بزن همه شالي ره بخردنه_منم روزه از صبح افتادم تا افطار بشه و الا پدر گنجشكارو در مياوردم امسال خيلي زود حمله رو شروع كردن شاليكارا كارشون شده گنجشك پروندن از سار بدترن

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-07-22 12:47 PM

به به سید دهنمون اب افتاد.اینا گنجشکن یا کاکلی ؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Tomcat14 - 2013-07-22 12:54 PM

به به!!Khansariha (219)
سید جان اونقدر عکس خوشگل میزاری که یادم رفت سلام بدم!
سلام بر برادران مازندرانیKhansariha (8)Khansariha (8)
بابا صابر جان گنجشک چیه؟سار کدومه!؟

بابام میگفت ما تو دوران سربازی و جبهه،دوست شمالی زیاد داشتیم که تو ماهی پختن تبحر خاصی داشتن و ما با نارنجک ماهی میگرفتیم و اینا میپختن!Khansariha (219)
و میگن هر وقت نزدیک سنگر بچه های شمال میرفتیم بوی خوش سیر میزد بیرون و اولین چیزی که به بچه هایی که شهر میرفتن سفارش میدادن سیر بود!!!

حالا سید جان رو گوشتا سیر هم استفاده کردی؟رنده کردی روشون یا...؟؟؟؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - farshadaskari - 2013-07-22 01:06 PM

سلام بر همه فرشاد عسگری هستم از قائمشهر از دوستان صمیمی اقا صابرKhansariha (8) خوشبختیم

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Tomcat14 - 2013-07-22 01:34 PM

ماشالا سید جانKhansariha (219)Khansariha (219)
ممنون از لطفت اقا سید محمد عزیزKhansariha (8)
راستی داداش من نمی دونم گنجشک و قمری چطوری بپزم!چون دیگه الان وقتی کباب میکنم(رو سیخ)مزه ش حالمو بهم میزنه!!!
راستی اون سیر ها چه کاری انجام میدن؟باید بعد ماه رمضون امتحان کنمKhansariha (215)مثل پیازه که جوجه کبابو خوشمزه میکنه؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - royal - 2013-07-22 03:40 PM

سيد داداش اخه اين چه كاريه من هميشه به اينجا سر ميزنم وقتي عكساتو ميبينم هوايي ميشم

ولي خودمونيم خوب اشپزي ميكني به ما هم ياد بده Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-07-22 04:02 PM

فرشاد دادا خخخخخخKhansariha (8)خوش اومدی. اقا فرشاد از دوستان دبستان و راهنمایی و دبیرستان ما هستن کسی سیستم خواست ایشون متخصص در امور سخت افزارو نرم افزار رایانه هستن موندم چرا شده مهندس ساختمان و نقشه کشیKhansariha (266) جدیدا هم به فکر شکار افتادنKhansariha (219)------------------------------سید عزیز لوه کبابه؟Khansariha (300)