شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-07-15 01:26 PM

علی همتی رو نمیشناسی من میشناسمش.30 ساله و مجرد هستم.مهندس عمران هستم و کارم نظارت ساختمان هست.کار هنریم ساخت آلات موسیقی مخصوصا گیتار هست و تو ساخت و رنگ قنداق هم تجاربی دارم
از بچگی شکار و ماهیگیری رو نزد پدرم شروع کردم.بیشتر علاقه به ماهیگیری مخصوصا سبک فلای دارم.برای شکارم بیشتر علاقه به هوازنی کبک و شکار گراز دارم...........................حالا شناختی.خخخخخخخخخخخخخخ.سلام خدمت .........................گرام برسون داش.خخخخخخ.مت در خدمتیم مسیح جان.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-07-16 09:13 PM

سلام دوستان گل.حال شما چطوره؟اقا این ماه رمضون میشه هر منظره ای وسوسه کننده میشه توی اون گرما.از جمله این منظره و حس و حال ابتنی.[تصویر: DSC_1377.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mehrann - 2013-07-16 09:33 PM

خله هوا گرمه اين چن روز bapetemi

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-07-16 09:42 PM

سلام جناب مهران_خوش اومدي داداش بچه كجايي؟Khansariha (8)[/align]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mehrann - 2013-07-16 09:54 PM

سلام ارادتمند مهران هستم ازKhansariha (8) بابل

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-07-16 11:56 PM

به Khansariha (48)بابل.منم قائمشهر.3سالو نیم دانشگاه پیام نور بابل تدریس میکردمKhansariha (219)ببخشید دانشجو بودم

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-07-17 09:01 PM

سلام به همه ی دوستان عزیز Khansariha (8)

به دوست عزیز تازه وارد هم خوش آمد میگم(آقا مهران). ماشالله از همه ی شهرای مازندران ما اینجا نماینده داریم..... آمل،قائمشهر،ساری،بابل،رامسر،بهشهر،نور ...... Khansariha (48)

دوستان از شکارگاهها و شکارهای منطقه ها و روستاهای شهر و اطراف شهرشون بگن،، برای من خیلی جالبه و مشتاقم بدونم که توی استانمون چه مناطق شکارگاهی و چه شکارهایی هست،، اینجوری هم با دوستان و هم با شهرهای مختلف استانمون آشنا میشیم،، مطمئنم این موضوع و اطلاعات برای خیلیا جالب و مفید خواهد بود.

در ضمن دوستان سلاح هایی که دارن چه بادی و چه شکاری لطفا بگن و معرفی کنن. شاید یکی مثل من باشه توی تاپیک و بخواد سلاحی بخره و اون چیزی که مد نظرش هست برای خرید رو شما داشته باشید، اینجوری به هم لینک میشید و هم تجربه و هم اطلاعاتتونو بابت اون سلاح به همدیگه میگید....

باید باهم یکم تاپیکو فعال تر،مفیدتر و جذابتر کنیم. Khansariha (8)

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2013-07-19 08:26 AM

عرض سلام و ارادت خدمت هم استانیهای عزیز
آقا حامد جواز مبارکا باشه! چون ما عجله داشتیم!!! فکر کنم زودتر اومده، پیروز باشید.
آقا سید ممنون !؟! از اینکه اومدن فشنگ سهمیه ای را اطلاع رسانی کردید!
داش مهدی از معاملات چه خبر!
سایر دوستان درود Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-07-19 11:53 AM

سلام به دوستان عزیز.میبینم که بازم یه دوست جدید به جمع ما اضافه شده.اقا مهران بیشتر خودتو معرفی کن برادر.یاد دوستان قبلی بخیر.احمد اقا اقا هاشم عادل علی اقای لیتکوه و بقیه که یادم نمیاد خخخخخخخ.هما خان Khansariha (226)داش مهدی دکتر اقا صابر و بقیه دوستانی که هستن و لطفشون شامل حال ماست.این عکس هم مال دوستان از سایت شکاربانه [تصویر: 34259288985718963405.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-07-19 01:39 PM

سلام نماز روزه هاتون همچنان قبول درگاه حق باشه.Khansariha (8) سید جان سگ شما در چه حاله هنوز متولد نشده؟ازین سگا داییم 2تا داره تو خونه نگه داشتن دردسره پدربزرگ ما هم که بد جور باهاش مخالفت میکنه که یه گوشش درو یکی دروازست خخخخ.این روزا هم که نمیشه ماشه رو چکوندKhansariha (226)[تصویر: 13742272141.jpg][تصویر: 13742272142.jpg][تصویر: 13742279591.jpg][تصویر: 13742285441.jpg]شرمنده خواستم با همون وضوح عکس بگیرم اما باگوشی کیفیت نداره