شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2013-07-11 10:58 AM

سلام خدمت همه دوستان گلم و هم استانی عزیز وبا صفاKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8) .
سید جان . اقای مهدی گل . و اقا هما و حسین اقا . علی اقا و..... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (399)
شرمنده دوستان این چند مدت بد جوری گرفتار مشغلات زندگی بودم . دوستان متاهل بیشتر درک میکنن.
ولی خوب توش خبر های خوش هم بود. جواز پنچ ساله تفنگ امد .Khansariha (219)Khansariha (219). این چند مدت اصفهان بودم ( وای که چقدر انجا گرمه ) . ....

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-07-11 01:44 PM

سلام خدمت عزیزان مازندرانی نماز روزه هاتون قبول.Khansariha (8) دو روز قبل ماه رمضان رفتیم دریا که به علت طوفانی بودن نتونستیم تنی به اب بزنیم.[تصویر: 13735374781.jpg][تصویر: 13735375391.jpg] علت مرگ این زبون بسته رو هم نیافتیمKhansariha (214)[تصویر: 13735375971.jpg] مخلصانیم[تصویر: 13735376611.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-07-15 12:35 PM

سلام به دوستان گل.نماز روزه هاتون قبول باشه انشاالله.یه یه هفته ای جیم بودم تازه اومدم بیشتر از این انتظار پست جدید داشتم ولی خوب دیگه توی این گرفتاری و مشغله زیاد واسه دوستان همینم غنیمته.یا حقKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Marksman - 2013-07-15 12:51 PM

سید محمد جان در چه حالی ؟ خوبی؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-07-15 12:59 PM

به به به داش مهدی گل.ما مخلصیم داداش شما چطوری خوبی؟خانواده محترم خوب هستن انشاالله؟چند وقتی نبودم دلم واسه سایت و دوستانی گلی که اینجا دارم تنگیده بود ولله.اقا ما ارادتمندیم.اگه اون علی همتی ............ رو دیدی سلام برسون بهش داداش.بگو سید گفت جاش توی جنگلهای ما خالیه خخخخخخخخخخخخخخخخخ
.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - masih.hunter - 2013-07-15 01:01 PM

سلام اقا محمد عزیز کجای برادر دلمون هواتو کرده بود ؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Marksman - 2013-07-15 01:07 PM

(2013-07-15 12:59 PM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به به به داش مهدی گل.ما مخلصیم داداش شما چطوری خوبی؟خانواده محترم خوب هستن انشاالله؟چند وقتی نبودم دلم واسه سایت و دوستانی گلی که اینجا دارم تنگیده بود ولله.اقا ما ارادتمندیم.اگه اون علی همتی ............ رو دیدی سلام برسون بهش داداش.بگو سید گفت جاش توی جنگلهای ما خالیه خخخخخخخخخخخخخخخخخ
.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

قربونت رفیق.من خوبم.Khansariha (8)Khansariha (8)
اون علی همتی چند نقطه!! بییییییب ! چند وقته قراره یه سر بیاد پیش من.هنوز نیومده.اومد دربست تیپاکسش می کنم برات .مخلصیم.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sadra9496 - 2013-07-15 01:15 PM

علی همتی بییییییییییب کیه؟خدا به راه راست هدایتتون کنه.Khansariha (16)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-07-15 01:17 PM

(2013-07-15 01:01 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا محمد عزیز کجای برادر دلمون هواتو کرده بود ؟Khansariha (8)
.سلام داش مسیح عزیز.اقا ما ارادتمندیم داداش.شما تشریف بیار قدمت به روی چشم.داداش هروقت دوست داشتی بیا ما دربست در خدمتیم.ما دوست داریم مسیح جان.دکتر خخخخخخخخخخخخ اون جای خالی رو هم با معلومات خودتان در مورد علی کامل کنین.خخخخخخخخخ.یا حقKhansariha (399)Khansariha (399)Khansariha (399)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - masih.hunter - 2013-07-15 01:21 PM

محمد جان دل به دل راه داره زنده باشی زحمتت میدیم . Khansariha (8)