شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2013-07-02 01:06 PM

با سلامی به گرمای صیف
ماه شعبان منه از دست قدح، کاین خورشید *** از نظر تا شب عید رمضان خواهد شد

url=http://www.iran-airrifle.com/uploadcenter/][تصویر: 13727574601.jpg][/url

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-07-02 04:23 PM

سلام بر دوستان گرامی

هماخان مرسی از پستت درباره مازندران.دوستان یه مقدار زیاد دارن کم لطفی میکنن نسبت به این "بهشت کشورمون". بقول آسید محمد که : "اگه بده چرا ملت آرزوشونه به یه تعطیلی بخورن تا همه به سمت شمال سرازیر بشن....." ! بگذریم، چیزی که عیان است،چه حاجت به بیان است.

راستی سید،گالاتیان 5تومنه!!!! دپرس شدم شدید! ولی چقدر ازش تعریف میکنن و میگن معرکه هست. خوشت اومد چی انتخاب کردم؟؟!!! خوشبحال صاحبش!

آقا من نمیدونم چرا توی تاپیک هایی که عضو هستمو پسندیدم وقتی کسی پستی توش میزاره به ایمیلم پیامی نمیاد که نشون بده خبری شده؟!!؟ قبلا این کارو میکرد ولی چند وقته خبری از ایمیل اخباری نیست. کسی دلیلشو میدونه؟؟

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-07-03 12:50 AM

سلام دوستان.چطورین حال و احوال؟توی تشکرها تشکر اقا حامد فلکیان رو هم میبینم حامد جان کجایی برادر؟انشاالله که اوضاع رو به راهه.دوستان خودتون و گرم بندازین که ماه رمضون نزدیکه ها.داش مهدی گل توی قسمت کنترل پنل کاربری خودت توی قسمت ویرایش تنظیماتش سمت راست قسمت بالا چندتا گزینه داره که گزینه اخرش نوشته هنگامی که یک پیام خصوصی دریافت می کنم از طریق ایمیل به من اطلاع بده.اونو تیک بزن انشالله که حل میشه داداش.یا حقKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-07-03 02:00 PM

سید جان قبلا این حرکت رو زده بودم ولی بازم جواب نداد!! حتی یه بار کلا تنضیمات رو پاک کردم و دوباره نوشتم!! نمیدونم قضیه چیه......

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-07-04 09:26 PM

سلام سلام برارون مازندرانی.داش مهدی شما که خوب حرکت زندی شگرد عوض هاکن شاید بالاخره جواب هاده.خخخخخخخخخخ.بقیه رو چاکریم.بفرمایید تمش لم [تصویر: DSC_1357.jpg] [تصویر: DSC_1356.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - arash1324 - 2013-07-05 10:27 AM

سلام بر دوستانی عزیز مازندرانی Khansariha (8)

سید جان مثل همیشه با عکسات ما رو کشتی . ولی با این عکسات آب از لبو لوچه ما راه افتاد . سپاس گزار Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-07-05 08:03 PM

سلام دوستان.مخلصیم.ارش جان چطوری داداش.خوبی؟اقا ممنون که همیشه با تاپیک ما لطف داری.انشاالله قسمت بشه در خدمتتون باشیم داش.اینم یه غذای سرپایی جنگلی سیب زمینی و گوجه.انصافا از گوشت و این جور چیزا بیشتر حال میده دوستانی که تجربه دارن حتما حرفمو تایید میکنن.[تصویر: DSC_13s69.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-07-05 09:53 PM

سلام بهبه میچسبه تو جنگلKhansariha (214) اینم همزیستی یه جوجه با جوجه اردکها[تصویر: 13730470881.jpg][تصویر: 13730482261.jpg] اینم ماشین صداو سیماست برای رفتن به جاهای صعب العبور تو تعمیرگاه یکی از اشناهامون اسمش نمیدونم میگفت بلیزر یا بریزر همین چیزا بود لاستیکو نگاه!!شاسی رو!!!![تصویر: 13730482861.jpg] خیلی مخلصیمKhansariha (8)[تصویر: 13730484701.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-07-08 12:47 PM

سلام دوستان.ارادتمندیم شدید.[تصویر: DSdC_1362.jpg] [تصویر: DSC_13d63.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-07-10 05:56 PM

چه روز ها که یک به یک غروب شد، نیامدی
چه بغض ها که در گلو رسوب شد، نیامدی

خلیل آتشین سخن،تبر به دوش بت شکن
"خدایمان دوباره سنگ وچوب شد، نیامدی"

برای ما که دل شکسته ایم وخسته نه
ولی برای عده ای چه خوب شد نیامدی

تمام روز های هفته را در انتظار جمعه ام
دوباره صبح،ظهر،غروب شد، نیامدی.....

"اللهم عجل لولیک الفرج"

رمضان مبارک. امیدوارم این ماه برای هممون ماه پرخیرو برکتی باشه.

یا علی
Khansariha (256)