شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mhrSB - 2013-06-23 06:32 PM

اقا من بد جوری به یقین رسیدم که توی مازندران در طی سال(13 ماه)آسمون 12 ماهش را میباره و 1 ماهش را چکه میکنه خخخخخخخ
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - aghajoon - 2013-06-23 06:48 PM

(2013-06-22 01:22 PM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی.چه خبرا؟انشاالله هر جا هستین خوب و سلامت باشین.دوستانی که اون روز بودن اینو میشناسن [تصویر: DdSC_124tttttttttt1.jpg]

سید جان اینا چای کوهیه .
این عکس را 4 روز پیش توی کوههای سوباتان(یکی از ییلاقهای لیسار اطراف تالش) گرفتم ، عجب بهشتی بود سوباتان .
[تصویر: 13720002851.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-06-23 07:41 PM

سلام.واقعا گیاه قشنگیه وعجیب اونم از لای سنگها!!!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-06-23 08:45 PM

سلامی چو بوی خوش ادکلن...!!! Khansariha (8)

میبینم که دوستان جمع شون جمع شده و خبری ازمون نمیگیرن،، منم خوبم جای همگی شما خالی، چند روزی نتم مشکل اخلاقی و منکراتی داشت،، بحمدالله الان رو فرم اومده و آماده ی مسابقات هست!

آقا جون عزیز(که اسم شریفتون خاطرم نیست) درست گفتی، ما هم به این میگیم "چای کوهی" . بهمراه سید و هما خان این چای رو دم کردیم، یه مزه ی خاصی داشت که فکر نکنم عامه پسند باشه. ولی عطر خیلی خوبی داشت.

دوستان زیادی توی تاپیک هستن ولی متاسفانه نمیشناسمشون.اساتیدو ریش سفیدای تاپیک هم که کلا متواری شدن!! در کل ارادتمند همه دوستان هستیم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-06-23 08:56 PM

سلام مخلص همه دوستان گل خودم هستم.دم همتون گرم بابت پستهاتون و راهنماییاتون.این چای کوهی یا پشمی توی منطقه ما چون پوشش جنگلیه اصلا وجود نداره.به اتفاق چند تا از دوستان رفتیم گردش این اونجا داشت من که اصلا باهاش اشنا نبودم گفتن اینو دم میکنن میخورن ما هم خوردیم جالب بود.چاکرانیم.یا حقKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-06-27 10:05 AM

سلام بر دوستان گرام_باگوشي اومدم تونت تابستون پارسال يه آبچيلك يا همون اوچليكه خودمونو زده بودم خواستم عكساشو بزارم اما پدر بزرگوار گفتن كه شكارش غيرمجازه،ماهم بيخيال شديم_حالا غيرمجازه؟اگه نه بگيد شب كه رفتم منزل عكسشو بزارم تاپيك از اون پايين بالا بياد_مخلص همه هستيم

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-06-28 02:41 PM

سلام.نه بابا چه غیر مجازی.عکسش و بزار داداش.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-06-28 08:55 PM

[تصویر: 13724401971.jpg][تصویر: 13724402551.jpg][تصویر: 13724403091.jpg]ممنون سید عزیزKhansariha (8) اینم عکساش یاد دوربین بوشنل به خیر چه خاطراتی داشتم باهاش

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2013-06-29 01:06 PM

(2013-06-06 11:31 PM)pershian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-06-06 11:25 PM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوش به حال دوستان شمالی هوای خوب .جای خوب.شکار خوب :)

اون وقت تهران دود.همش ترافیک.شکار کم :(
فکر کردی دوست من.جاشو موافقم ولی هواش ادمو داغون می کنه تا کلیه هات زنگ می زنه اینقدر که شرجی هست خیس عرق میشی حالت بد میشه دوست داری زودتر فرار کنی.یه شب تو فضای بازش بخوابی پاهات از شدت درد می ترکه اونم تو تابستون.خود شمال ها عادت کردن فقط تنها خوبی داره تو شمال دهنت بوی سیر و پیاز نمی گیره خخخخخخخخخخ

سلام و دورود به همه دوستان گرامی از غرب (حامد خان) تا شرق (سیدخان) مرکزیت که با خودمونه! البته از نوع جغرافیاییش!
من اصلا متوجه فرمایش این دوستمون نشدم نه اینکه تعصبی در کار باشه نه بلحاظ منطقی، واقعیت یا حتی علمی و فنی حرفشان درست نیست. این فقط تجربه ایشان در روزهای خاصی با توجه به شرایط بدنی و ژنتیکی شان بوده.
برای کسانی که در آب و هوای خشک زندگی کردند تحمل رطوبت بالا خصوصا در روزهای گرم مشکله و برعکس،شخصا به هوای خشک و گرم بسیار حساسم در حد ماهی بیرون از آب!!! شرجی بودن در جنوب بدلیل گرمای بیش از حد بسیار از شمال بیشتره اما هنوز کلیه هاشون زنگ نزده! البته مشکلات کلیه در مردم شمال زیاده دلیلش چند شب خوابیدن در این آب و هوا نیست بلکه رعایت نکردن اصول تغذیه با توجه به شرایط آب و هوایی مناطق مجاور دریاست.
شب بیرون خوابیدن و درد پا !!! رو ملتفت نمی شوم ولی بدون حفاظ در شب پشه اذیت می کند.
البته هنر ابرها در اینجا زیاده و می تونه در هر فصل سال بارون بباره و مرداد ماه رو تبدیل به دیماه کنه به لحاظ شدت بارندگی، شدت پوشش ابرهای سیاه و خنکی هوا واقعا منظره زمستانی ایجاد کنه و برعکس در زمستان (در نبود ابرها که کم پیش می آید)، یک روز آفتابی گرم و واقعا بهاری رو میشه تجربه کرد. اینجا از سرمای شدید و گرمای زیاد مشابه سایر نقاط ایران و نیز بادهای گاه و بیگاه و نسبتا شدید خبری نیست بعضی ها با نکته سنجی خاصی اینجا را دو فصله می نامند(هنر ابرها و بود و نبودشان).
از شعر معروف فردوسی که بگذریم خداوند هر چیزی را از آب زنده گردانیده ولی متاسفانه اکثر نقاط کشور خشک است. البته در ییلاقات آب و هوا، نسبتا خشک و بسیار خنک و لطیف است به ویژه پای قله دماوندKhansariha (8)

خوش به حال دوستان شمالی هوای خوب .جای خوب.شکار خوب :)

اون وقت تهران دود.همش ترافیک.شکار کم :(
فکر کردی دوست من.جاشو موافقم ولی هواش ادمو داغون می کنه تا کلیه هات زنگ می زنه اینقدر که شرجی هست خیس عرق میشی حالت بد میشه دوست داری زودتر فرار کنی.یه شب تو فضای بازش بخوابی پاهات از شدت درد می ترکه اونم تو تابستون.خود شمال ها عادت کردن فقط تنها خوبی داره تو شمال دهنت بوی سیر و پیاز نمی گیره خخخخخخخخخخ

سلام و دورود به همه دوستان گرامی از غرب (حامد خان) تا شرق (سیدخان) مرکزیت که با خودمونه! البته از نوع جغرافیاییش!
من اصلا متوجه فرمایش این دوستمون نشدم نه اینکه تعصبی در کار باشه نه بلحاظ منطقی، واقعیت یا حتی علمی و فنی حرفشان درست نیست. این فقط تجربه ایشان در روزهای خاصی با توجه به شرایط بدنی و ژنتیکی شان بوده.
برای کسانی که در آب و هوای خشک زندگی کردند تحمل رطوبت بالا خصوصا در روزهای گرم مشکله و برعکس،شخصا به هوای خشک و گرم بسیار حساسم در حد ماهی بیرون از آب!!! شرجی بودن در جنوب بدلیل گرمای بیش از حد بسیار از شمال بیشتره اما هنوز کلیه هاشون زنگ نزده! البته مشکلات کلیه در مردم شمال زیاده دلیلش چند شب خوابیدن در این آب و هوا نیست بلکه رعایت نکردن اصول تغذیه با توجه به شرایط آب و هوایی مناطق مجاور دریاست.
شب بیرون خوابیدن و درد پا !!! رو ملتفت نمی شوم ولی بدون حفاظ در شب پشه اذیت می کند.
البته هنر ابرها در اینجا زیاده و می تونه در هر فصل سال بارون بباره و مرداد ماه رو تبدیل به دیماه کنه به لحاظ شدت بارندگی، شدت پوشش ابرهای سیاه و خنکی هوا واقعا منظره زمستانی ایجاد کنه و برعکس در زمستان (در نبود ابرها که کم پیش می آید)، یک روز آفتابی گرم و واقعا بهاری رو میشه تجربه کرد. اینجا از سرمای شدید و گرمای زیاد مشابه سایر نقاط ایران و نیز بادهای گاه و بیگاه و نسبتا شدید خبری نیست بعضی ها با نکته سنجی خاصی اینجا را دو فصله می نامند(هنر ابرها و بود و نبودشان).
از شعر معروف فردوسی که بگذریم خداوند هر چیزی را از آب زنده گردانیده ولی متاسفانه اکثر نقاط کشور خشک است. البته در ییلاقات آب و هوا، نسبتا خشک و بسیار خنک و لطیف است به ویژه پای قله دماوندKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-06-29 08:43 PM

سلام.به به هما خان گرامی.چه عجب اینطرفا.اقا گل گفتی ولله من هم از لحاظ ناسیونالیستی هم از لحاظ منطقی و عقلی حرف این دوستان رو قبول نداشتم و ندارم.شمال رو هم با دنیا عوض نمیکنم.ولله شمال اگه بده نمیدونم چجوریه تا کوچکترین تعطیلی میشه همه ملت اینجان.[تصویر: DSC_1355.jpg]