شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sari - 2013-05-19 04:57 PM

خیلی خیلی ممنونKhansariha (8)
هیچ کدوم از این ها ساچمه های خوب نمیارن؟؟؟؟؟؟؟؟......کدومشون از نظر تنوع بهتر از بانک شکار هستن؟؟؟؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mtjmaster - 2013-05-19 05:18 PM

وسط 18 دی و داخل پاساژ بهتر از بقیه هستنKhansariha (214)

ولی یه روز وقت بزار و پولا رو جمع کن برو تهرانKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2013-05-19 09:48 PM

(2013-05-19 12:31 AM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همه دوستان مازندرانی عزیز.

انشااله قرار چند روزی از اوایل هفته آینده را برای یک سفر تفریحی مهمون استان سرسبز شما باشیم .
دوستان اگه میشه اسم چندتا از جاذبه های گردشگری طبیعی استان مازندران و گیلان را بفرمایند تا در موردش بیشتر تحقیق کنم ، ترجیحا نزدیک چالوس باشه ، چون اونجا اسکان داریم و البته بشه با خانواده رفت.
خودم یه چندتایی را در نظر دارم که حتما میرم ، جواهر ده ،تله کابین نمک آبرود و رامسر و احتمال داره توی مسیر برگشت یه سری به جاده اسالم-خلخال بزنم.

اول از همه سلام عرض میکنم خدمت همه ی دوستان گلم. عذرخواهی میکنم کم میام و پست میزنم. خیلی ناراحت شدم نتونستم بیام . دوستان گلم سید اقا مهدی و هما خان ببینم. برنامه بعدی حتما سید جون اگه تو سایت نبودم با پیامک خبرم کن. انشالله سعادت باشه زیارت کنم دوستان را.
دوست خوبم aghajoon من بچه رامسر هستم. در خدمت شما . شماره ام رو تو پیام خصوصی میدم خدمتان اگه کاری یا امری باشه درخدمتم.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-05-20 12:53 PM

سلام دوستان.به به اقا حامد عزیز.به روی چشم.ایندفعه حتما بهتون خبر میدم اقا جات خالی بود.[تصویر: 20130517_114422.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-05-23 12:43 PM

یادش بخیر در زمانی نه چندان دور این تفنگها رو میشد با چه قیمتهایی خرید ولی الان ...........................................[تصویر: DSCF5027.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2013-05-23 03:35 PM

سلام در خدمت دوستان بودن مایه افتخار است ، هفته گذشته توفیق قرین راهمان بود. جای اقاحامد عزیز واقعا خالی بود و نیز حاج احمد گرامی Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-05-31 08:22 PM

.ولی این نامردیه ولله.یعنی تا من نیام تاپیک رو نکشم بالا هیچکس نمیاد.کار درستی نیستا از ما گفتن بود.Khansariha (8)Khansariha (8)نزارین انقدر اون پایین بمونه.یادش بخیر یه زمانی فعالترین تاپیک بود.چند وقت پیش دوباره از اول تا صفحه 43 رو خوندم کیف کردم با اون عکسها و مطالب.یادش بخیر.[تصویر: DSC_1264.jpg] [تصویر: DSC_1265.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - DAGGER - 2013-05-31 08:28 PM

سلام آقا سيد محمدKhansariha (8)
مخلص همه مازروني برارن

آقا سيد اجور عكس بني اما شرجه زنيم تاپيك مين....Khansariha (219)

ولي سيد جان عكس كره و دوغ محلي تر فراموش ببو برار

قربان همگي شماKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-05-31 08:36 PM

سلام اقا بهروز گل.اقا ما مخلصیم.اره واقعا گل گفتی.واقعا جاش خالیه.انشاالله ایندفعه شک نکن جاش رو پر میکنم.اینم صرفا جهت بی عکس نبودن پست.پیست کراس بهشهر [تصویر: DSC_1273.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-06-01 07:58 PM

فدای دوستان گل مازندران. عکس پسرخاله ی گرام در حال ماهی گیری تو جنگل.عکاس هم خودم.[تصویر: 13701040811.jpg][تصویر: 13701040812.jpg]